IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
    Може би ще е ново,като ми платите обезщетението за неимуществени вреди, ведно с разноските или Ви е навик и не си признавате….иначе забавни клипчета пускате.
    А и не заплашвам, просто казвам в какво се колебая, но става все по -жалко….да се занимавам с образовани техничари
    Тези приказки иди ги разпрявай на децата пред входа .Най-вероятно си прекалил си с чашката на празника,но за какви ни имаш тук ?

    А прогнозата ти няма да се сбъдне.Поради редица фактори от нормативно и фундаментално естество.И такива посочени в чертежите,който видяхме ти не разбираш.
    Не е препоръка също
    Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 21:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


      Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново


      Може би ще е ново, като ми платите обезщетението за неимуществени вреди, ведно с разноските или Ви е навик и не си признавате….иначе забавни клипчета пускате.
      А и не заплашвам, просто казвам в какво се колебая, но става все по -жалко….да се занимавам с образовани техничари
      Та да се върнем на Вашата прогноза- цена, дата, обстоятелства и тн.
      Моята е 30лв до края на годината поради редица фактори от нормативно и фундаментално естество.
      Не е препоръка
      Last edited by Ivan4o Iotata; 24.05.2022, 21:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
        и нещо конкретно да Ви обърна внимание, за горните думички много лесно мога да пусна едно делце за спорта единственото, което ме кара да се колебая е, че е твърде жалко да изгубя един час от живота си да се занимавам с подобни индивиди

        Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново хахаха
        Спонтанно се напиках от страх


        Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 21:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Ако искаш да дойда във вас и да ти сервирам и кафе,а? Пусти шамари !

          Като нямаш мозък да разбереш чертежите,плащаш и се образоваш.Има добри курсове по ТА за пълни аматъори като теб. Все пак пари уж се очаква да спечелиш.

          Ако нямаш пари да се образоваш,стискаш неадекватно като агресивен шаран и пиеш студена водичка регулярно докато фалираш.Щото на първия мечи пазар, 90% от форума сте дали фира Стискането не върви при мечи пазар,но вече и сам си го разбрал с Балонерко
          и нещо конкретно да Ви обърна внимание, за горните думички много лесно мога да пусна едно делце за спорта единственото, което ме кара да се колебая е, че е твърде жалко да изгубя един час от живота си да се занимавам с подобни индивиди

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            .... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!
            Объркал си цитирания......
            Кой е този друг техничар? щото друг не съм забелязал да пише във форума

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Това че не те чета, моля да ми простиш,нищо лично за 18 г съм си изградил свой стил и начин и концепция... много хора познават много неща... има доста умни има и гении...рядко пишат и дават прогнози...аз определено не съм от тях, но познавам хора с различни таланти... аз не гледам и не познавам техническият анализ- скучен ми е за 18 г никога не съм го ползвал... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!
              Нещо си в грешка, аз също не съм почитател на техническия анализ още повече на нашата “свръх ликвидна” борса. Исках господина тесен специалист по вълни, елхи тн да се опита да даде прогноза. Явно същия иска ми сервира кафе…. и ми говори за образование при условие, че дори не ме познава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                След като “познаваш” почвай с тотото, като си толкова уверен, напиши конкретна прогноза- цена и срок, а не разни драсканици!
                Ако искаш да дойда във вас и да ти сервирам и кафе,а? Пусти шамари !

                Като нямаш мозък да разбереш чертежите,плащаш и се образоваш.Има добри курсове по ТА за пълни аматъори като теб. Все пак пари уж се очаква да спечелиш.

                Ако нямаш пари да се образоваш,стискаш неадекватно като агресивен шаран и пиеш студена водичка регулярно докато фалираш.Щото на първия мечи пазар, 90% от форума сте дали фира Стискането не върви при мечи пазар,но вече и сам си го разбрал с Балонерко
                Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 20:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение

                  След като “познаваш” почвай с тотото, като си толкова уверен, напиши конкретна прогноза- цена и срок, а не разни драсканици!
                  Това че не те чета, моля да ми простиш,нищо лично за 18 г съм си изградил свой стил и начин и концепция... много хора познават много неща... има доста умни има и гении...рядко пишат и дават прогнози...аз определено не съм от тях, но познавам хора с различни таланти... аз не гледам и не познавам техническият анализ- скучен ми е за 18 г никога не съм го ползвал... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Аз от 5-6 месеца поствам тук регулярно и напълно безплатно и безкористно чертежи,анализи и какво ли не,ти ме питаш каква ми била прогнозата

                    А твоята каква е? и на другите в темата? Кажете, за да ви оценим способностите .Засега освен мен ,никой в тази тема не е познал нищо,това са фактите.Ще се радвам да има поне още един с усет към пазара
                    След като “познаваш” почвай с тотото, като си толкова уверен, напиши конкретна прогноза- цена и срок, а не разни драсканици!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Дайте по една прогноза и двамата до декември. Цена и да ви оценим способностите... честит празник и нека бъдем малко по смирени!
                      Аз от 5-6 месеца поствам тук регулярно и напълно безплатно и безкористно чертежи,анализи и какво ли не,ти ме питаш каква ми била прогнозата

                      А твоята каква е? и на другите в темата? Кажете, за да ви оценим способностите .Засега освен мен ,никой в тази тема не е познал нищо,това са фактите.Ще се радвам да има поне още един с усет към пазара

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                        Дайте по една прогноза и двамата до декември. Цена и да ви оценим способностите... честит празник и нека бъдем малко по смирени!
                        До края на декември 30 лв, въпреки че очаквам предните коментатори да споделят по-адекватна прогноза.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Броим щото можем рибо

                          Ти като не можеш, купи точно след като цената падна под 200 ма и ема .Пък си мислеше,че е отгоре и те са подкрепа хаха От тогава я носиш на минус ,месеци вече

                          После отново не разбра,че цената счупи 14 месечен булл тренд и купи точно под счупения тренд.Не знам колко дебилен трейдър трябва да си ,за да го направиш това.И там я носиш на загуба от месеца

                          4-5 месеца вече пак не разбра ,че елхата си е напълно в ход Но и това ще си я за твоя сметка
                          Стискай и няма са плашиш .....като късия експат хаха
                          Дайте по една прогноза и двамата до декември. Цена и да ви оценим способностите... честит празник и нека бъдем малко по смирени!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Понеже елхата я отнесе реката започнахме да броим вълни
                            Броим щото можем рибо

                            Ти като не можеш, купи точно след като цената падна под 200 ма и ема .Пък си мислеше,че е отгоре и те са подкрепа хаха От тогава я носиш на минус ,месеци вече

                            После отново не разбра,че цената счупи 14 месечен булл тренд и купи точно под счупения тренд.Не знам колко дебилен трейдър трябва да си ,за да го направиш това.И там я носиш на загуба от месеца

                            4-5 месеца вече пак не разбра ,че елхата си е напълно в ход Но и това ще си я за твоя сметка
                            Стискай и няма са плашиш .....като късия експат хаха


                            Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 18:58.

                            Коментар


                            • Понеже елхата я отнесе реката започнахме да броим вълни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                                Кое е на софикса така?
                                Че може да скочи 5 пъти ли? Това да се чува.
                                Щом тотално изгорелите гастарбайтери виждат в софикс някаква сила - ще дойдат и за софикс добри времена
                                Голяма сила, не може да стигне 30% от върха си преди 15 години Те това се вижда, dead cat bounce.

                                Коментар

                                Working...
                                X