IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обратното изкупуване ще е за без пари

    Коментар


    • Ако не се лъжа на ИОСА споделиха, че през април ще наемат западна финансова институция за изготвяне на анализ на компанията и евентуална оценка за цената и потенциала пред компанията/ акцията. Уж щеше да бъде публична информация този анализ - някой намира ли нещо?
      Last edited by tony1975; 25.05.2022, 07:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Ванчо, а ти каква прогноза даваш за движението на артията?
        едитнал си е поста ,вероятно от страх
        30 лв му се иска,но няма как да стане близките десетилетия
        Германците не я искат и сега,те за 30лв ми говорят

        Лесно е да се "манипулира" цената на БФБ,но като се излезе на реалния пазар навън и веднага им лъсват задниците.Удара с мокър парцал ги връща бързо в реалността.Е, някой индивиди с по дебели кратуни продължават да живеят с илюзии ,но това се дължи на по-силното им въображение И най-вече на непознаване на икономическите логики и реалности .Ето това също е парадоксално ...
        Last edited by petrg5s; 25.05.2022, 06:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
          Парадоксално е, че доказан тесен специалист обосновава мъглява прогноза изцяло с фундаменлни и нормативни фактори ( без дори да има представа какви са те).
          Разбира се ,че имам много повече представа за акцията от вас ,пък за знания и умения да не говорим.

          След като съм написал поне 200 пъти в тази тема каква ми е прогнозата и дойде някъв случаен анонимник и ме пита каква точно е тая,и пита 3 пъти подред ,като от липса на елементарни познания тълкува погрешно писанията ми за драсканици ,и въпреки това настоява 3 пъти ,и ако приемем думите ви за истинност,че не сте употребили упойващи вещества на празника, не говори добре за психичното ви здраве и изобщо за ориентацията в пространството
          Ето, това е парадоксалното...



          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
            Не съм прекалил с нищо, Вас ви нямам за нищо и мнението ми се потвърждава постоянно докато чета разни бръщолевеници, квартални лафове и закачки.
            Имах минимални очаквания, че ще дадете прогноза и ще застанете зад думите си,но …..явно нещата са много тежки и хронични по отношение поведенческите проявления.

            И пак, като няма да се сбъдне прогнозата ми, каква е Вашата- цена и дата.

            Парадоксално е, че доказан тесен специалист обосновава мъглява прогноза изцяло с фундаменлни и нормативни фактори ( без дори да има представа какви са те).
            Ванчо, а ти каква прогноза даваш за движението на артията?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


              Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново хахаха
              Спонтанно се напиках от страх


              Като губят, стават много тънкообидни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Тези приказки иди ги разпрявай на децата пред входа .Най-вероятно си прекалил си с чашката на празника,но за какви ни имаш тук ?
                Не съм прекалил с нищо, Вас ви нямам за нищо и мнението ми се потвърждава постоянно докато чета разни бръщолевеници, квартални лафове и закачки.
                Имах минимални очаквания, че ще дадете прогноза и ще застанете зад думите си,но …..явно нещата са много тежки и хронични по отношение поведенческите проявления.

                И пак, като няма да се сбъдне прогнозата ми, каква е Вашата- цена и дата.

                Парадоксално е, че доказан тесен специалист обосновава мъглява прогноза изцяло с фундаменлни и нормативни фактори ( без дори да има представа какви са те).
                Last edited by Ivan4o Iotata; 24.05.2022, 21:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                  Може би ще е ново,като ми платите обезщетението за неимуществени вреди, ведно с разноските или Ви е навик и не си признавате….иначе забавни клипчета пускате.
                  А и не заплашвам, просто казвам в какво се колебая, но става все по -жалко….да се занимавам с образовани техничари
                  Тези приказки иди ги разпрявай на децата пред входа .Най-вероятно си прекалил си с чашката на празника,но за какви ни имаш тук ?

                  А прогнозата ти няма да се сбъдне.Поради редица фактори от нормативно и фундаментално естество.И такива посочени в чертежите,който видяхме ти не разбираш.
                  Не е препоръка също
                  Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 21:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                    Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново


                    Може би ще е ново, като ми платите обезщетението за неимуществени вреди, ведно с разноските или Ви е навик и не си признавате….иначе забавни клипчета пускате.
                    А и не заплашвам, просто казвам в какво се колебая, но става все по -жалко….да се занимавам с образовани техничари
                    Та да се върнем на Вашата прогноза- цена, дата, обстоятелства и тн.
                    Моята е 30лв до края на годината поради редица фактори от нормативно и фундаментално естество.
                    Не е препоръка
                    Last edited by Ivan4o Iotata; 24.05.2022, 21:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                      и нещо конкретно да Ви обърна внимание, за горните думички много лесно мога да пусна едно делце за спорта единственото, което ме кара да се колебая е, че е твърде жалко да изгубя един час от живота си да се занимавам с подобни индивиди

                      Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново хахаха
                      Спонтанно се напиках от страх


                      Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 21:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Ако искаш да дойда във вас и да ти сервирам и кафе,а? Пусти шамари !

                        Като нямаш мозък да разбереш чертежите,плащаш и се образоваш.Има добри курсове по ТА за пълни аматъори като теб. Все пак пари уж се очаква да спечелиш.

                        Ако нямаш пари да се образоваш,стискаш неадекватно като агресивен шаран и пиеш студена водичка регулярно докато фалираш.Щото на първия мечи пазар, 90% от форума сте дали фира Стискането не върви при мечи пазар,но вече и сам си го разбрал с Балонерко
                        и нещо конкретно да Ви обърна внимание, за горните думички много лесно мога да пусна едно делце за спорта единственото, което ме кара да се колебая е, че е твърде жалко да изгубя един час от живота си да се занимавам с подобни индивиди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          .... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!
                          Объркал си цитирания......
                          Кой е този друг техничар? щото друг не съм забелязал да пише във форума

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Това че не те чета, моля да ми простиш,нищо лично за 18 г съм си изградил свой стил и начин и концепция... много хора познават много неща... има доста умни има и гении...рядко пишат и дават прогнози...аз определено не съм от тях, но познавам хора с различни таланти... аз не гледам и не познавам техническият анализ- скучен ми е за 18 г никога не съм го ползвал... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!
                            Нещо си в грешка, аз също не съм почитател на техническия анализ още повече на нашата “свръх ликвидна” борса. Исках господина тесен специалист по вълни, елхи тн да се опита да даде прогноза. Явно същия иска ми сервира кафе…. и ми говори за образование при условие, че дори не ме познава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                              След като “познаваш” почвай с тотото, като си толкова уверен, напиши конкретна прогноза- цена и срок, а не разни драсканици!
                              Ако искаш да дойда във вас и да ти сервирам и кафе,а? Пусти шамари !

                              Като нямаш мозък да разбереш чертежите,плащаш и се образоваш.Има добри курсове по ТА за пълни аматъори като теб. Все пак пари уж се очаква да спечелиш.

                              Ако нямаш пари да се образоваш,стискаш неадекватно като агресивен шаран и пиеш студена водичка регулярно докато фалираш.Щото на първия мечи пазар, 90% от форума сте дали фира Стискането не върви при мечи пазар,но вече и сам си го разбрал с Балонерко
                              Last edited by petrg5s; 24.05.2022, 20:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение

                                След като “познаваш” почвай с тотото, като си толкова уверен, напиши конкретна прогноза- цена и срок, а не разни драсканици!
                                Това че не те чета, моля да ми простиш,нищо лично за 18 г съм си изградил свой стил и начин и концепция... много хора познават много неща... има доста умни има и гении...рядко пишат и дават прогнози...аз определено не съм от тях, но познавам хора с различни таланти... аз не гледам и не познавам техническият анализ- скучен ми е за 18 г никога не съм го ползвал... идеята ми беше с другият техничар да премерите сили!

                                Коментар

                                Working...
                                X