IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Спокойно ,Батя каза 100 лв .... и то преди 5 месеца
    На 110 лв мениджмънта влиза мощно в акции. Като Елон Мъск
    E не за 5 месеца но за 3г е напълно постижима цел
    Да знаеш някоя акция на бфб, която за 3г може да стане от 20 кинта на 100 кинта?
    Сподели, че не се сещам
    Бай Валю може да се включи също

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
      Тук освен дивидент за изкупуване имаше нещо от 15 до 30, а не се споменава нищо? Остава ли в сила или не?
      Само на думи.Да не мислиш,че ако крашнат пазарите и тук се срути под 5-6лв примерно,някой ще ти ги изкупи на 15
      И счетоводни и адвокатски трикове имат бол стига да решат

      Коментар


      • Тук освен дивидент за изкупуване имаше нещо от 15 до 30, а не се споменава нищо? Остава ли в сила или не?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Ще го цитираш ли това мнение, че за пореден път го споменаваш , а явно съм пропуснал или забравил.

          Мерси!
          Потърси назад в темата ,виж датите ,около 22-24 лв кога е бил Балонерко преди върха, после виж датите на страниците в темата и ще го намериш.
          Аз лично си го спомням много добре !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Спокойно ,Батя каза 100 лв .... и то преди 5 месеца
            Ще го цитираш ли това мнение, че за пореден път го споменаваш , а явно съм пропуснал или забравил.

            Мерси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
              Лека полека надолу............................................ .......................
              Спокойно ,Батя каза 100 лв .... и то преди 5 месеца

              Коментар


              • Лека полека надолу............................................ .......................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
                  Кажете как виждате бизнеса при настоящите икономически условия? Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?
                  Война,стагфлация,световна криза за какво ли не.По време на такава голяма криза хората по цял свят обедняват и искат, не искат си свиват разходите. И в същия момент някой ще тръгне да купува китайски боклуци за 100лв ,за да спести ток за 5лв.

                  Аз тук изобщо не виждам никакви переспективи пред акцията.Германските инвеститори си казаха тежката дума,че е джънк ,да не сме по умни от тях???
                  Тук стискат само неориентирани риби като Батя и сие.И ще стискат и под уж хипотетичните им средни до когато завърши елхата.Тогава ще дойде Дядо Мраз в мое лице и ще им купи акциите доста,доста под УЖ обявените от тях самите и то ПОСТФАКТУМ средни цени
                  Last edited by petrg5s; 20.05.2022, 19:10.

                  Коментар


                  • Алтерко АД-София
                    Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите
                    17:39
                    Алтерко АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 27-06-2022г. от 15:00 часа в София-1304, гр. София, пл. Македония № 1 (сградата на КНСБ), ет. 2, Конгресен център «Глобус», зала «Европа»,, при следния дневен ред:

                    Точка 1. Приемане на Годишния доклад на Съвета на директорите за дейността на дружеството през 2021 г., представляващ част от Годишен финансов отчет на дружеството за 2021 г., изготвен в съответствие с Делегиран Регламент (ЕС) 2019/815.
                    Точка 2. Приемане на Годишния консолидиран доклад на Съвета на директорите за дейността на дружеството през 2021 г., представляващ част от консолидирания Годишен финансов отчет на дружеството за 2021 г., изготвен в съответствие с Делегиран Регламент (ЕС) 2019/815.

                    Точка 3. Приемане на одитирания Годишен финансов отчет на дружеството за 2021 г., изготвен в съответствие с Делегиран Регламент (ЕС) 2019/815 и одиторския доклад.

                    Точка 4. Приемане на одитирания Годишен консолидиран финансов отчет на дружеството за 2021 г., изготвен в съответствие с Делегиран Регламент (ЕС) 2019/815 и одиторския доклад.

                    Точка 5. Приемане на решение относно разпределение на реализираната печалба от дружеството за 2021 г.

                    Точка 6. Приемане на решение за разпределение и изплащане на дивидент от неразпределената печалба от дейността на дружеството през 2020 г.

                    Точка 7. Приемане на решение за параметрите на разпределяне и изплащане на акционерите на дивидент.

                    Точка 8. Приемане на решение за освобождаване на членовете на Съвета на директорите от отговорност за дейността им през 2021 г.

                    Точка 9. Приемане на Годишния доклад за дейността на директора за връзки с инвеститорите на Алтерко АД през 2021 г.

                    Точка 10. Избор на регистриран одитор за 2022 г.

                    Точка 11. Приемане на Доклада на Съвета на директорите по изпълнение на Политика за възнагражденията на членовете на Съвета на директорите на Алтерко АД през 2021 г.

                    Точка 12. Приемане на отчета за дейността на Одитния комитет за 2021 г.

                    Точка 13. Приемане на решение за промяна в персоналния състав на Одитния комитет и определяне на мандата.

                    Точка 14. Приемане на решение за промяна във възнагражденията на членовете на Одитния комитет.


                    Допълнителна информация може да получите на тел: +35929571247 .

                    Прикачени файлове: Материали * Материали * Други Материали * Други Материали * Други Други Дневен ред * Материали *

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Понеже си голям играч и не разрешаваш да си се хвалят хората...аз имам план и то добър план за100 к ще ти го споделя... и средната ми ще ти я покажа ! Доволен ще останеш - повярвай ми...
                      Имаш още 100к за губене? Давай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени
                        Защото елхата ми се затруднява да сметне средна цена ПРЕДИ покупката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени

                          Но и така да, е голям праз.Вие нямате лимити,нито даже и план какво и кога да правите.Просто се стиска и каквото стане тва е на Батя тактиката ...че губите стойност от нон стоп падаща акция, няма значение.Че са ви затворени средства ,който могат да работят за вас,също няма значение
                          Няма да се учудя и под хипотетичните ви средни , пак да държите хахаха .Щото просто нямате план ,нито пък идея къде се намира акцията
                          Понеже си голям играч и не разрешаваш да си се хвалят хората...аз имам план и то добър план за100 к ще ти го споделя... и средната ми ще ти я покажа ! Доволен ще останеш - повярвай ми...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
                            Оставете ги средните цени. Всеки само за себе си знае каква е истината.

                            Кажете как виждате бизнеса при настоящите икономически условия? Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?
                            А кои са потребителите.
                            Алтерко продава много малко у нас и точно "ние" като потребители влагаме някакъв "наш" смисъл в съмнението за "потребителите". А още по-добре, че няма и не разчита на потребители в Русия и бившите републики, както е да кажем при Софарма, която се уповава почти изцяло на бившия соц-пазар.
                            Та имам предвид, че ако човек не е от "потребителите" на Алтерко, трудно ще приеме каква е мотивацията за покупки при други хора, които са реално потребители.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
                              Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?
                              Отговорът се съдържа във въпроса ти.
                              Last edited by Ender; 19.05.2022, 22:15.

                              Коментар


                              • Оставете ги средните цени. Всеки само за себе си знае каква е истината.

                                Кажете как виждате бизнеса при настоящите икономически условия? Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?

                                Коментар

                                Working...
                                X