IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Само на английски език ли ще бъде събитието?
    до колкото разбрах - да, вероятно очакват да участват инвеститори извън БГ, а и с германеца така се комуникира. За мое съжаление са сложили необичайно късен час за ОСА(сякаш не очакват хора от провинцията), та за това ще се радвам на всичко което споделят другата седмица

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Европа агресивно увеличава инвестициите си в зелена енергия(която дори отчасти да отнеме дял от синьото гориво) и енергийна ефективност - златен шанс за Алтерко, дано успеят да се възползват и да яхнат вълната. Цялата борса стиска палци да успеят. Чакам с интерес онлайн изявата на 01.06.
      Само на английски език ли ще бъде събитието?

      Коментар


      • Европа агресивно увеличава инвестициите си в зелена енергия(която дори отчасти да отнеме дял от синьото гориво) и енергийна ефективност - златен шанс за Алтерко, дано успеят да се възползват и да яхнат вълната. Цялата борса стиска палци да успеят. Чакам с интерес онлайн изявата на 01.06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
          Стана въпрос за Германия.Ми там обема продължава да е меко казано смешен ,като се има в предвид ,че това е 13-тата най-голяма борса в света !!! :

          -На ,6 ,9 и 10-и , общо 10 артии за 3 дена
          17,18,19,20,23 и 24-и ,общо 10 артии за 6 дена хаха

          От листването ,на месечна ,обема пада всеки един месец,като за май е към 2к...от 75к на листването.

          Очевидно германците не ги ядат доматите с колците.С такъв "интерес" няма как да се получи нещо ,освен малки временни отскочета за ловене на цацата
          Click image for larger version

Name:	Bad-boy-life.jpg
Views:	1
Size:	57.3 КБ
ID:	3928065

          Коментар


          • Стана въпрос за Германия.Ми там обема продължава да е меко казано смешен ,като се има в предвид ,че това е 13-тата най-голяма борса в света !!!

            -На ,6 ,9 и 10-и , общо 10 артии за 3 дена
            -17,18,19,20,23 и 24-и ,общо 10 артии за 6 дена хаха

            От листването ,на месечна ,обема пада всеки един месец,като за май е към 2к...от 75к на листването.

            Очевидно германците не ги ядат доматите с колците.С такъв "интерес" няма как да се получи нещо ,освен малки временни отскочета за ловене на цацата
            Last edited by petrg5s; 27.05.2022, 12:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

              И аз така мислех, но преди половин година
              Ако си купувал на върха болката ти е разбираема !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Явно не следиш играта.. Обикновено се купуват акции тук и се продават там. Засега обаче и тук няма кандадат да сипе на бидовете.. Гледаме мача!
                Но интереса на едро там, ми допада
                И аз така мислех, но преди половин година

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                  Ако в немско напълнят бида на 17,60 тук ще баталяса на 16,60
                  Явно не следиш играта.. Обикновено се купуват акции тук и се продават там. Засега обаче и тук няма кандадат да сипе на бидовете.. Гледаме мача!
                  Но интереса на едро там, ми допада

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    В немско виси бид за 5 000 бр. на 9 евро /17,60 лв./. Не се намира кандидат да го напълни засега..
                    Ако в немско напълнят бида на 17,60 тук ще баталяса на 16,60

                    Коментар


                    • В немско виси бид за 5 000 бр. на 9 евро /17,60 лв./. Не се намира кандидат да го напълни засега..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        За да му е гадно на рапъра
                        Рапъра на нищо не мяза. Чакаме с нетърпение 15

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                          Защо не пада?
                          За да му е гадно на рапъра

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                            Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?
                            Защо не пада?
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Да ти имам и възползването от 25-26 си почнал да се възползваш,3-4 пъти вече се възползваш,че чак досега ги носиш на минус тези позиции ....месеци наред ! Много добре се възползваш,спор няма

                              И нито си купил,нито имаш някакви бидове.Нито имаш идея къде ще иде и защо.Отчета е ок,дай Бинго и каквото стане,тва е играта
                              А за Азис,гледам позна 2 пъти момчето ,но без обосноска ,може и да било по случайност
                              Но обича да се прави на ментор и покровителствено да обявява, кой става за играч и кой не.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Пазарите обичат да се лашкат в едната или другата посока, а аз обичам да се възползвам от това
                                Вчера имам покупки, имам и още бидове надолу. Ако прогнозата ти излезе ще продължа да си попълвам пакета, а времето ще покаже дали е било правилно решение
                                Да ти имам и възползването от 25-26 си почнал да се възползваш,3-4 пъти вече се възползваш,че чак досега ги носиш на минус тези позиции ....месеци наред ! Много добре се възползваш,спор няма

                                И нито си купил,нито имаш някакви бидове.Нито имаш идея къде ще иде и защо.Отчета е ок,дай Бинго и каквото стане,тва е играта
                                А за Азис,гледам позна 2 пъти момчето ,но без обосноска ,може и да било по случайност

                                Коментар

                                Working...
                                X