IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?
    Защо не пада?
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Да ти имам и възползването от 25-26 си почнал да се възползваш,3-4 пъти вече се възползваш,че чак досега ги носиш на минус тези позиции ....месеци наред ! Много добре се възползваш,спор няма

      И нито си купил,нито имаш някакви бидове.Нито имаш идея къде ще иде и защо.Отчета е ок,дай Бинго и каквото стане,тва е играта
      А за Азис,гледам позна 2 пъти момчето ,но без обосноска ,може и да било по случайност
      Но обича да се прави на ментор и покровителствено да обявява, кой става за играч и кой не.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Пазарите обичат да се лашкат в едната или другата посока, а аз обичам да се възползвам от това
        Вчера имам покупки, имам и още бидове надолу. Ако прогнозата ти излезе ще продължа да си попълвам пакета, а времето ще покаже дали е било правилно решение
        Да ти имам и възползването от 25-26 си почнал да се възползваш,3-4 пъти вече се възползваш,че чак досега ги носиш на минус тези позиции ....месеци наред ! Много добре се възползваш,спор няма

        И нито си купил,нито имаш някакви бидове.Нито имаш идея къде ще иде и защо.Отчета е ок,дай Бинго и каквото стане,тва е играта
        А за Азис,гледам позна 2 пъти момчето ,но без обосноска ,може и да било по случайност

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
          Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?
          Това няма общо с вярата.. Пазарите обичат да се лашкат в едната или другата посока, а аз обичам да се възползвам от това
          Вчера имам покупки, имам и още бидове надолу. Ако прогнозата ти излезе ще продължа да си попълвам пакета, а времето ще покаже дали е било правилно решение

          Успех с инвистициите, един от добрите играчи се очертаваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Чудя се защо Батя спря да пише тук от 28 насам ? Покри се като плъх !
            Пък в другите теми,макар и малко ,където е на +, е "голям" разбирач и "инвеститор"
            Той в момента е в тоя виц:

            Един ловец разказва на други ловци:
            - Бях излязъл на лов из гората, и пред мен се появи огромен мечок!
            Тогава той ми каза с човешки глас "Сега ще те изям, или ще те е*а!"
            - И какво?
            - Ами нищо, изяде ме!

            Коментар


            • Чудя се защо Батя спря да пише тук от 28 насам ? Покри се като плъх !
              Пък в другите теми,макар и малко ,където е на +, е "голям" разбирач и "инвеститор"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?
                Имаш предвид - ще се качи?

                Коментар


                • стискайте здраво артиите в треперещите ръчички!! Няма ли да чакате поне отчета? 4д предричаше светло бъдеще ! Или да разбирам, че някой са го видяли вече... и не е добър? .. профитата

                  Коментар


                  • Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?

                    Коментар


                    • Обратното изкупуване ще е за без пари

                      Коментар


                      • Ако не се лъжа на ИОСА споделиха, че през април ще наемат западна финансова институция за изготвяне на анализ на компанията и евентуална оценка за цената и потенциала пред компанията/ акцията. Уж щеше да бъде публична информация този анализ - някой намира ли нещо?
                        Last edited by tony1975; 25.05.2022, 07:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Ванчо, а ти каква прогноза даваш за движението на артията?
                          едитнал си е поста ,вероятно от страх
                          30 лв му се иска,но няма как да стане близките десетилетия
                          Германците не я искат и сега,те за 30лв ми говорят

                          Лесно е да се "манипулира" цената на БФБ,но като се излезе на реалния пазар навън и веднага им лъсват задниците.Удара с мокър парцал ги връща бързо в реалността.Е, някой индивиди с по дебели кратуни продължават да живеят с илюзии ,но това се дължи на по-силното им въображение И най-вече на непознаване на икономическите логики и реалности .Ето това също е парадоксално ...
                          Last edited by petrg5s; 25.05.2022, 06:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                            Парадоксално е, че доказан тесен специалист обосновава мъглява прогноза изцяло с фундаменлни и нормативни фактори ( без дори да има представа какви са те).
                            Разбира се ,че имам много повече представа за акцията от вас ,пък за знания и умения да не говорим.

                            След като съм написал поне 200 пъти в тази тема каква ми е прогнозата и дойде някъв случаен анонимник и ме пита каква точно е тая,и пита 3 пъти подред ,като от липса на елементарни познания тълкува погрешно писанията ми за драсканици ,и въпреки това настоява 3 пъти ,и ако приемем думите ви за истинност,че не сте употребили упойващи вещества на празника, не говори добре за психичното ви здраве и изобщо за ориентацията в пространството
                            Ето, това е парадоксалното...



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
                              Не съм прекалил с нищо, Вас ви нямам за нищо и мнението ми се потвърждава постоянно докато чета разни бръщолевеници, квартални лафове и закачки.
                              Имах минимални очаквания, че ще дадете прогноза и ще застанете зад думите си,но …..явно нещата са много тежки и хронични по отношение поведенческите проявления.

                              И пак, като няма да се сбъдне прогнозата ми, каква е Вашата- цена и дата.

                              Парадоксално е, че доказан тесен специалист обосновава мъглява прогноза изцяло с фундаменлни и нормативни фактори ( без дори да има представа какви са те).
                              Ванчо, а ти каква прогноза даваш за движението на артията?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                                Е ,само с това не ме бяха заплашвали в този форум.Със съд.Това е нещо ново хахаха
                                Спонтанно се напиках от страх


                                Като губят, стават много тънкообидни

                                Коментар

                                Working...
                                X