IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    е защо?!?! сподели - какво ти казват чертичките?
    divergence

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение


      Прощавай, че оцапах графиката ти! Няма да коментирам за да не се излагам повече
      е защо?!?! сподели - какво ти казват чертичките?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ENDER
        Не знам изобщо, защо му четете глупостите на Дърваря. Немския мениджмънт предприема правилни мерки и очаквам компанията да порасне (във всеки един смисъл).
        (разбира се, без препоръки )
        Спокойствие и само спокойствие
        Гещалтът е жив и ми е драго да го видя - бсе, ендер, ддд, ,пончо , мечката и сие
        Включвам се защото според скромното ми мнение, моделът на петте падащи вълни по Елиът, които тука нневинно ни поднасят ловците на човешки души е ...според мене тотално сбъркан. Ми позволявам си това своеволие щото имам една чисто абстрактна математическа идея как може да се атакува т.е. да се докаже (или недокаже) тезата "Елиът" със средствата на математиката !!! А не с чувства, емоции и врели некипели на някой техничар примерно, колкото и да е велик или да бил велик той. :P Та..покрай другото, - скромното ми мнение е, че тука някои бъркат тренд с корекция!!! Но нямам нищо против това. Та пак казвам - спокойствие и само спокойствие, както са казали Битълс - за нас винаги ще е грее слънце. А кои са тези нас - гещалтът, разбира се
        (със и без препоръка, може се третира като единица и нула едновременно заради липса на средно ниво)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Нали съм си техничарче и винаги се радвам, когато видя графики във форума
          Ти затова си добър и в разпъването на акордеона

          Коментар


          • Нали съм си техничарче и винаги се радвам, когато видя графики във форума

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              И аз не съм голям техничар, но ще наблюдавам тези нива


              Прощавай, че оцапах графиката ти! Няма да коментирам за да не се излагам повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                https://tvc-invdn-com.investing.com/...4f82ae2dde.png


                Пончо го беше начертал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                  На мен все повече ми се вижда, че няма да се случи. Не, че съм голям спец по графиките, тук има колеги дето се изявяват като голяма работа в тази сфера. Но нивото около 18лв беше голяма съпротива преди година, сега играе ролята на важна подкрепа. Ако нивото 18 издържи, а после замине цената над 22лв, мисля че вече окончателно ще се счупи онова иглолистното дето е любимия дървесен вид на един от колегите. Чакаме отчета и първия conference call на немския мениджмънт, после и ОСА ще има, а бе интересно се очертава.
                  Аз. Съм много добър на математика за пети клас...в момента чертаем яко... ако имаш нужда!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Ако нивото 18 издържи, а после замине цената над 22лв, мисля че вече окончателно ще се счупи онова иглолистното дето е любимия дървесен вид на един от колегите. Чакаме отчета и първия conference call на немския мениджмънт, после и ОСА ще има, а бе интересно се очертава.
                    Не знам изобщо, защо му четете глупостите на Дърваря. Немския мениджмънт предприема правилни мерки и очаквам компанията да порасне (във всеки един смисъл).
                    (разбира се, без препоръки )

                    Коментар


                    • И аз не съм голям техничар, но ще наблюдавам тези нива

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                        Още ли не вярвате, че ще падне до 15 кинта?
                        На мен все повече ми се вижда, че няма да се случи. Не, че съм голям спец по графиките, тук има колеги дето се изявяват като голяма работа в тази сфера. Но нивото около 18лв беше голяма съпротива преди година, сега играе ролята на важна подкрепа. Ако нивото 18 издържи, а после замине цената над 22лв, мисля че вече окончателно ще се счупи онова иглолистното дето е любимия дървесен вид на един от колегите. Чакаме отчета и първия conference call на немския мениджмънт, после и ОСА ще има, а бе интересно се очертава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Стана въпрос за Германия.Ми там обема продължава да е меко казано смешен ,като се има в предвид ,че това е 13-тата най-голяма борса в света !!!

                          -На ,6 ,9 и 10-и , общо 10 артии за 3 дена
                          -17,18,19,20,23 и 24-и ,общо 10 артии за 6 дена хаха

                          От листването ,на месечна ,обема пада всеки един месец,като за май е към 2к...от 75к на листването.

                          Очевидно германците не ги ядат доматите с колците.С такъв "интерес" няма как да се получи нещо ,освен малки временни отскочета за ловене на цацата

                          Така се получава като послушаш някой в чат съпорта

                          Реално няма интерес към акцията освен от няколко хард фенове на продуктите им предполагам.

                          Дали е грешка времето ще покаже.



                          п.п. имам хартии и не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Само на английски език ли ще бъде събитието?
                            до колкото разбрах - да, вероятно очакват да участват инвеститори извън БГ, а и с германеца така се комуникира. За мое съжаление са сложили необичайно късен час за ОСА(сякаш не очакват хора от провинцията), та за това ще се радвам на всичко което споделят другата седмица

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Европа агресивно увеличава инвестициите си в зелена енергия(която дори отчасти да отнеме дял от синьото гориво) и енергийна ефективност - златен шанс за Алтерко, дано успеят да се възползват и да яхнат вълната. Цялата борса стиска палци да успеят. Чакам с интерес онлайн изявата на 01.06.
                              Само на английски език ли ще бъде събитието?

                              Коментар


                              • Европа агресивно увеличава инвестициите си в зелена енергия(която дори отчасти да отнеме дял от синьото гориво) и енергийна ефективност - златен шанс за Алтерко, дано успеят да се възползват и да яхнат вълната. Цялата борса стиска палци да успеят. Чакам с интерес онлайн изявата на 01.06.

                                Коментар

                                Working...
                                X