IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Понеже си голям играч и не разрешаваш да си се хвалят хората...аз имам план и то добър план за100 к ще ти го споделя... и средната ми ще ти я покажа ! Доволен ще останеш - повярвай ми...
    Имаш още 100к за губене? Давай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени
      Защото елхата ми се затруднява да сметне средна цена ПРЕДИ покупката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени

        Но и така да, е голям праз.Вие нямате лимити,нито даже и план какво и кога да правите.Просто се стиска и каквото стане тва е на Батя тактиката ...че губите стойност от нон стоп падаща акция, няма значение.Че са ви затворени средства ,който могат да работят за вас,също няма значение
        Няма да се учудя и под хипотетичните ви средни , пак да държите хахаха .Щото просто нямате план ,нито пък идея къде се намира акцията
        Понеже си голям играч и не разрешаваш да си се хвалят хората...аз имам план и то добър план за100 к ще ти го споделя... и средната ми ще ти я покажа ! Доволен ще останеш - повярвай ми...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
          Оставете ги средните цени. Всеки само за себе си знае каква е истината.

          Кажете как виждате бизнеса при настоящите икономически условия? Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?
          А кои са потребителите.
          Алтерко продава много малко у нас и точно "ние" като потребители влагаме някакъв "наш" смисъл в съмнението за "потребителите". А още по-добре, че няма и не разчита на потребители в Русия и бившите републики, както е да кажем при Софарма, която се уповава почти изцяло на бившия соц-пазар.
          Та имам предвид, че ако човек не е от "потребителите" на Алтерко, трудно ще приеме каква е мотивацията за покупки при други хора, които са реално потребители.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
            Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?
            Отговорът се съдържа във въпроса ти.
            Last edited by Ender; 19.05.2022, 23:15.

            Коментар


            • Оставете ги средните цени. Всеки само за себе си знае каква е истината.

              Кажете как виждате бизнеса при настоящите икономически условия? Каква би била мотивацията на потребителите да автоматизират дома си, ако виждат как разходите за храна и битови сметки растат осезаемо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени

                Но и така да, е голям праз.Вие нямате лимити,нито даже и план какво и кога да правите.Просто се стиска и каквото стане тва е на Батя тактиката ...че губите стойност от нон стоп падаща акция, няма значение.Че са ви затворени средства ,който могат да работят за вас,също няма значение
                Няма да се учудя и под хипотетичните ви средни , пак да държите хахаха .Щото просто нямате план ,нито пък идея къде се намира акцията
                Чак толкова, стига че са усреднители - т.е. купуват падащи ножове още

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Добра средна, Батя. Моята показва 8,832 след последните покупки
                  Чудно защо ги пишете все пост фактум тези средни цени

                  Но и така да, е голям праз.Вие нямате лимити,нито даже и план какво и кога да правите.Просто се стиска и каквото стане тва е на Батя тактиката ...че губите стойност от нон стоп падаща акция, няма значение.Че са ви затворени средства ,който могат да работят за вас,също няма значение
                  Няма да се учудя и под хипотетичните ви средни , пак да държите хахаха .Щото просто нямате план ,нито пък идея къде се намира акцията
                  Last edited by petrg5s; 19.05.2022, 20:02.

                  Коментар


                  • Добра средна, Батя. Моята показва 8,832 след последните покупки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Аве дребна рибо смешна Говорим ,че удължаваше на 3-4 пъти тук и то точно около и ПОД върха !!! и всеки един от тези пъти глътна и продължаваш да гълташ вода.Това доказа,че си ПЪЛНА РИБА ! За това говорим.Че си неадекватна риба

                      А колкото ти е средната само ти си знаеш.Ако ти е 6 лв или си дълъг от 1лв или си удължавал на върха с някви стотинки.И двата случая са слабо вероятни ,но слабо ме интересува това.
                      То и аз имам Атера под 1.50,Неохим под 30,злато под 1200 и още и още,но не го казвам нали
                      Ха, атерата нали също беше балон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Как точно държа на минус като средната ми е 6,62 бе рибарче мамино!?
                        Я си събирай въдичките в торбичка и марш на рЯката да ловиш рибка, че да хапнеш нещо.С акции няма да ти се получи. Ще стоиш гладно и ще зяпаш завистливо в чуждите канчета
                        А и атерата днес е на минус ...
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Как точно държа на минус като средната ми е 6,62 бе рибарче мамино!?
                          Я си събирай въдичките в торбичка и марш на рЯката да ловиш рибка, че да хапнеш нещо.С акции няма да ти се получи. Ще стоиш гладно и ще зяпаш завистливо в чуждите канчета
                          Аве дребна рибо смешна Говорим ,че удължаваше на 3-4 пъти тук и то точно около и ПОД върха !!! и всеки един от тези пъти глътна и продължаваш да гълташ вода.Това доказа,че си ПЪЛНА РИБА ! За това говорим.Че си неадекватна риба

                          А колкото ти е средната само ти си знаеш.Ако ти е 6 лв или си дълъг от 1лв или си удължавал на върха с някви стотинки.И двата случая са слабо вероятни ,но слабо ме интересува това.
                          То и аз имам Атера под 1.50,Неохим под 30,злато под 1200 и още и още,но не го казвам нали
                          Last edited by petrg5s; 19.05.2022, 13:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            .. Вече няколко месеца ги държат на минус ..]
                            Как точно държа на минус като средната ми е 6,62 бе рибарче мамино!?
                            Я си събирай въдичките в торбичка и марш на рЯката да ловиш рибка, че да хапнеш нещо.С акции няма да ти се получи. Ще стоиш гладно и ще зяпаш завистливо в чуждите канчета

                            Коментар


                            • Елхата как е тука девойчета?

                              Как са дългите позиции от 26,24 и 20 на "ловците" на дъна Батя и останалите риби ? Вече няколко месеца ги държат на минус и продължават да гълтат вода И не пишат нещо .Уж прекрасни отчети,офиси в Азия ,фундамента на 6, пък се пукна баш в лицето им



                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...fb25b39d4b.png



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                                Събранието на морето ли ще е този път?
                                Уж обеща... минимум Панчарево.... идеята е всеки дали носи бански!

                                Коментар

                                Working...
                                X