IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
    https://www.onvista.de/news/2022/07-...en-10-26017014

    Buy рейтинг и цел 28 лв. в рамките на година.

    Немците виждат потенциал.
    Ей го потенциала, всеки ден немците го гледат е те тук
    https://www.boerse-frankfurt.de/equi...tory/tick-data

    10:19:44 9.10 00.00

    Коментар


    • https://www.onvista.de/news/2022/07-...en-10-26017014

      Buy рейтинг и цел 28 лв. в рамките на година.

      Немците виждат потенциал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Тук какъв ли ръст на продажбите и печалбата за Н1 е заложен в цената? Под какъв би паднала и над какъв би се вдигнала?
        Ами те приходите вече са ясни. Така че следва да са в цената. За печалба аз очаквам да е от порядъка на 8 млн. лв.

        Коментар


        • Тук какъв ли ръст на продажбите и печалбата за Н1 е заложен в цената? Под какъв би паднала и над какъв би се вдигнала?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Мисля с дивидента да ида до Гърция.......
            Аз пък ще ре инвестирам дивидента в алтерко....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

              Страшна дивидентна доходност, няма що Да не говорим за понижението от над 27% от началото на годината.
              Дългосрочни инвеститори
              Класици БФБ нов стил - БИЙМ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от haryy Разгледай мнение
                Изплащане на дивидента на 29 юли
                Мисля с дивидента да ида до Гърция.......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от haryy Разгледай мнение
                  Изплащане на дивидента на 29 юли
                  Страшна дивидентна доходност, няма що Да не говорим за понижението от над 27% от началото на годината.
                  Дългосрочни инвеститори

                  Коментар


                  • Изплащане на дивидента на 29 юли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Дивидента е за дългосрочните инвеститори.По леко да преминат през този 30% спад от началото на годината.А и кой знае каква зима ни чака.
                      Дивидента също така гради доверие.Защо го стискат този обезценяващ се от рекордната инфлация кеш ? Защо се подиграват с 0.50% ?
                      Ми или да дадат 3-5% или изобщо нищо да не дават !
                      Уж флагман беше пък 23 компании на БФБ дадоха >3% тази година.И тези компании в голяма си част ще запазят инвеститорите си
                      ... отиваш за дивидент при измамниците в Нео или при читавите от телематик....

                      Коментар


                      • В Германия борсата не работи,пестят ток.Това е шега- за който не е разбрал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          09:33:06
                          9.10
                          00.00
                          Занулени.
                          Гледам обема в Германия.От 6 юли до 13-и. 6 поредни дни.За всичките 6 дни общо, обема е бил 0 (нула)

                          Коментар


                          • 09:33:06
                            9.10
                            00.00

                            Занулени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                              Аз пък не разбирам, защо е тоя зор от търсещите дивидент, да се набиват точно тук.
                              Имат чудесни опции за дивидентни компании - например Атера. Дават им там хората по 15% дивидент.
                              Тука няма да получат толкова, така че напъните са излишни
                              15% друг път..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                                Аз пък не разбирам, защо е тоя зор от търсещите дивидент, да се набиват точно тук.
                                Дивидента е за дългосрочните инвеститори.По леко да преминат през този 30% спад от началото на годината.А и кой знае каква зима ни чака.
                                Дивидента също така гради доверие.Защо го стискат този обезценяващ се от рекордната инфлация кеш ? Защо се подиграват с 0.50% ?
                                Ми или да дадат 3-5% или изобщо нищо да не дават !
                                Уж флагман беше пък 23 компании на БФБ дадоха >3% тази година.И тези компании в голяма си част ще запазят инвеститорите си

                                Коментар

                                Working...
                                X