IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Във връзка със сключения през 2019 г. между „Алтерко“ АД и Link Mobility Group, Норвегия Share Purchase Agreement (SPA) за придобиване на телекомуникационния му бизнес в Европа, през отчетния период е постигнато споразумение за изплащане на просрочената последна вноска, за която бе образувано арбитражно производство пред Международния Арбитраж във Виена. В резултат на споразумението Link Mobility Group заплати 2 151 хил. лв. от дължимата сума, а остатъка от 902 хил. лева е отписан."
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • "Опростили" са пари на Линк....Пише си.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Нетната печалба на ниво Група е повлияна основно от отрицателен специален ефект от отписване на вземане в размер на 6,3 млн. лв. (3,2 млн. евро)* спрямо 6,9 млн. лв. (3,5 млн. евро) през първото полугодие на 2016 г.
        Умереният риск винаги печели ! ))))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
          отписване на вземане в размер на 6,3 млн. лв. (3,2 млн. евро) )
          Някой има ли повече инфо ) ?
          Има обезценка през Q2, но тя не е толкова голяма. Не знам къде пише за 6,3 млн. лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
            явно е паднала цената на норвежките акции )
            Липсата на повече информация - за мен е страна .

            Коментар


            • явно е паднала цената на норвежките акции )
              Умереният риск винаги печели ! ))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                отписване на вземане в размер на 6,3 млн. лв. (3,2 млн. евро) )
                Някой има ли повече инфо ) ?
                Може би това:

                https://www.investor.bg/a/339-novini...-link-mobility

                Коментар


                • Нямат друго в такъв размер вземане , освен от скандинавците!

                  Коментар


                  • отписване на вземане в размер на 6,3 млн. лв. (3,2 млн. евро) )
                    Някой има ли повече инфо ) ?
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      За +10лв. горница на пазарната в момента,- няма да спорим сега
                      Ще трябва да чакаш до 30-и февруари

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Пий си ракията ,както обикновено и не се бъркай там ,където нищо не разбираш !

                        Оня ден на +5% излезоха 3-4 маймуни ,викат ,ти си виновен . Сега на -5% пак същите излизат и пак аз съм бил виновен .А ся де?
                        Аз съм винаги виновен,а те не са никога

                        п.с. ще ядеш голямо дърво в Агро балона.Ама ти сигурно ПОСТ фактум ще кажеш, както другите,че вече си продал.Даже си успял да го направиш и малко НАД върха

                        За +10лв. горница на пазарната в момента,- няма да спорим сега!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Само да не предизвиква бури, както при бившата си база водена от един титаник(горкият Титаник-по какви поводи го споменаваме, а и Ген. Гаки го отвяха бурите в неизвестна нам посока)...
                          Съдби чоловечески,- сал списване искат за достойната им памет!!!
                          -"Днес, 11:11
                          И "рибаря" стана рибка...."
                          Пий си ракията ,както обикновено и не се бъркай там ,където нищо не разбираш !

                          Оня ден на +5% излезоха 3-4 маймуни ,викат ,ти си виновен . Сега на -5% пак същите излизат и пак аз съм бил виновен .А ся де?
                          Аз съм винаги виновен,а те не са никога

                          п.с. ще ядеш голямо дърво в Агро балона.Ама ти сигурно ПОСТ фактум ще кажеш, както другите,че вече си продал.Даже си успял да го направиш и малко НАД върха

                          Коментар


                          • Само да не предизвиква бури, както при бившата си база водена от един титаник(горкият Титаник-по какви поводи го споменаваме, а и Ген. Гаки го отвяха бурите в неизвестна нам посока)...
                            Съдби чоловечески,- сал списване искат за достойната им памет!!!


                            -"Днес, 11:11
                            И "рибаря" стана рибка...."

                            Коментар


                            • Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Аз отдавна си прибрах печалбата а ти се ушИ точно преди отчета, който задава важни въпроси.....Ама така е като не четеш а гледаш свещички.....
                                Този отчет е важен за риби като теб,не и за мен.Задавал важни въпроси точно сега ли ?
                                А иначе беше най-гръмогласния 100лв викач,сега изведнъж обърна палачинката.

                                Като си такъв ербап,кажи какво казва този отчет ? Ти даже това не знаеш.
                                Къде ще ходи цената според отчета ? направи една прогноза? дай КОНРЕТИКА ,стига ала-бала глупав спам

                                Въпроса е валиден и към уорчо спама,бастен,прецакания ...... но естествено ще напълнят памперсите.Хем от страх,хем и защото нямат никаква идея
                                Last edited by petrg5s; 16.08.2022, 13:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X