IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    чудя се и се Мая как пък един не се намери да драсне ред тук след чутото днес...иначе за простотиите и за помпенето на АБК Ии сте първи в коментарчетата...”не сме народ,а мърша”.... напълнихте ли гащите?
    Е, раздуй де, някои си имаме 15 акциЙ и чекаме да станем милионерчета тук.

    Key Ru - ти нали нямаше връзка с яхтата, откъде взе да получваш подобни съвети? Иначе евала им бича на балонерите тук - уникална маркетингова и финансова стратегия - шапка им свалям. Само Дрончето им е на нивото във финансовия инженеринг, а подпирането на акцията във всички ключови моменти е като по учебник. Ревът след това също ще е като по учебник - вече закъсняват с предпоследното действие по пиесата, твърде дълго се задържаха в антракта след седма сцена
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • То какво да напишем тук... Тя историята се пише, ама от други хора и я пишат толкова добре, че няма какво повече да се напише! Ако трябва да си споделя мнението, най-качествената компания на БФБ!...

      ... На скоро един инвеститор ми каза да не се занимавам с други компании! Не че не ми е минавало и преди време през съзнанието, ама в последно време все повече се замислям да забравя за всякакави диверсификации и да сложа всичко тук! Ето това е мнението ми за компанията.

      Коментар


      • чудя се и се Мая как пък един не се намери да драсне ред тук след чутото днес...иначе за простотиите и за помпенето на АБК Ии сте първи в коментарчетата...”не сме народ,а мърша”.... напълнихте ли гащите?
        Last edited by mibova; 15.03.2023, 08:44.

        Коментар


        • Само на мен ли ми прави впечатление, че членовете във Фейсбук групата на Shelly растат доста бързо, но почти всички нови членове изглеждат като ботове - без профилна снимка, със странни многобуквени имена и без активност в социалната мрежа. Някой има ли мнение/наблюдение?

          Коментар


          • "Алтерко" АД (код A4L / ISIN: BG1100003166) ("Алтерко"), доставчик на продукти за IoT и интелигентен дом, базиран в София, България, кани инвеститори и анализатори на уебкаст/среща с ръководството на Дружеството на 14 март 2023 г. от 09.00 CET (10.00 EET), относно неодитираните резултати за 12те месеца на 2022 г. Обсъждане на резултатите (Earnings call): Димитър Димитров и Волфганг Кирш ще коментират неодитираните консолидирани резултати за 12те месеца на 2022 г. чрез уебкаст презентация. Уебкастът/срещата ще се проведе на английски език.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Ще се въздържа, но на представянето в Щатите..., със сигурност няма да мога
              Да не си следващия в Магнитски

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Ще се въздържа, но на представянето в Щатите..., със сигурност няма да мога
                Аз мога и да се разходя, когато се листнат на насдак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  Предлагам ти да се разходиш до мюнхен, за да слушаш представянето на алтерко

                  Ще се въздържа, но на представянето в Щатите..., със сигурност няма да мога

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Предлагаш ни регистрация или нещо конкретно,- не се разбира...
                    Предлагам ти да се разходиш до мюнхен, за да слушаш представянето на алтерко

                    Коментар



                    • Предлагаш ни регистрация или нещо конкретно,- не се разбира...

                      Коментар


                      • GBC AG: Jetzt anmelden zur 35. MKK - Münchner Kapitalmarkt Konferenz<br /> am 3. & 4. Mai 2023<br /> EQS-News: GBC AG / Schlagwort(e): Konferenz/Sonstiges<br /> GBC AG: Jetzt anmelden zur 35. MKK - Münchner Kapitalmarkt Konferenz<br /> am 3. &<br /> 4. Mai 2023<br /> 09.03.2023 / 11:30 CET/CEST<br /> Für den Inhalt der Mitteilung ist der Emittent / Herausgeber<br /> verantwortlich.<br /> ...

                        Коментар


                        • Честит. Празник на всички наши цветя във форума съни байвалюи други знайни и незнайни... бъдете много влюбени и щастливи... вие сте смисъл и душа...без вас сме изгубени!

                          Коментар


                          • Супер! Много благодаря. Исках да съпоставя очакванията на двете компании с това, което компанията е заложила като цели. Ще ми е интересно да проследя как ще се движат числата в следващите две години. На последната среща пред 20-ината човека които бяхме Волфганг Кирш каза, че предпочита да залага по-ниски цели, които да се преизпълняват с оглед на това да не се причиняват репутационни вреди, като предполагам този подход ще се запази в бъдеще. Тези анализи, ако са точни ще отворят врата за един по различен поглед върху компанията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                              Здравейте колега,

                              Дали случайно имате целите, които компанията си е поставила, като финансови параметри за тази и следващите няколко години? Някъде съм чувал тези числа, но не си спомням на коя презентация, а знам че и Вие ги следите.
                              Това намерих - дано ви свърши работа!
                              Last edited by tony1975; 07.03.2023, 14:52.

                              Коментар


                              • Здравейте колега,

                                Дали случайно имате целите, които компанията си е поставила, като финансови параметри за тази и следващите няколко години? Някъде съм чувал тези числа, но не си спомням на коя презентация, а знам че и Вие ги следите.

                                Коментар

                                Working...
                                X