IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще хапеш ли?

    Коментар


    • Слагайте ми слагайте ми, до 50 лв всичко ще ви обера... не знам дали споделих че тази позиция ми е три пъти по голяма от дрона....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
        Защото надхвърлят първоначалните прогнози и ревизираха бъдещите в посока нагоре преди три дни. Съответно акцията е подценена. БФБто не е много ефективен пазар за сметка на немския, който ще компенсира тоя миспрайсинг
        Тези прогнози са само за подгряване на матряла.А и прогнозата не е факт.Пък и имаше много минали такива без никаква реакция от пазара.
        Друго е


        ...................................

        Иначе колегите в Германия натискат здраво ,12.8е (около 25лв) и 8.5% ръст вчера и то с със сериозен обем > 10к акции.Изоставаме ,но ще наваксаме.


        https://invst.ly/1048u4


        Last edited by X_Y; 19.05.2023, 09:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Крайно неадекватно включване,също като на Тонката забележките !
          Тук трябваше да сме 100лв още миналата година,ако те слушахме,а сме 24.Ориентирай се малко в пространството

          p.s.имаш ли някаква,даже и бегла идея защо в момента скача? може и друг да отговори
          Защо сега?


          Защото надхвърлят първоначалните прогнози и ревизираха бъдещите в посока нагоре преди три дни. Съответно акцията е подценена. БФБто не е много ефективен пазар за сметка на немския, който ще компенсира тоя миспрайсинг
          Last edited by Plemennika_na_shefa; 18.05.2023, 16:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            За Софикс няма надежда скоро за АТН, но виж "елхата" Алтерко... въпрос на още малко време!
            Крайно неадекватно включване,също като на Тонката забележките !
            Тук трябваше да сме 100лв още миналата година,ако те слушахме,а сме 24.Ориентирай се малко в пространството

            p.s.имаш ли някаква,даже и бегла идея защо в момента скача? може и друг да отговори
            Защо сега?
            Last edited by petrg5s; 18.05.2023, 15:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
              Поохарчиха се германците
              май им свършиха парите
              развалиха я тази държава
              Досега купуваха от Източна Германия - иде ред и на Западна !
              мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                Поохарчиха се германците
                май им свършиха парите
                развалиха я тази държава
                И ко стана....умните германци успяха да събудят глупавите и заспали. Българи и ставаме свидетели на състезание за бройки България срещу германоя

                Коментар


                • За Софикс няма надежда скоро за АТН, но виж "елхата" Алтерко... въпрос на още малко време!

                  Коментар


                  • Поохарчиха се германците
                    май им свършиха парите
                    развалиха я тази държава

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
                      Техническият анализ какво предвижда при такова развитие на приходите и печалбата на компанията? Спад?
                      ТА не взима под внимание приходи или печалби
                      А по въпроса ти, аз съм го написал предната страница,не четеш ли?
                      Според мен
                      Звездите дават връх (като време) юни !
                      Ценови нива ? Между 12 и 14 евро в Германия
                      А какво ще стане в действителност предстои да видим
                      Last edited by petrg5s; 18.05.2023, 12:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        Пълнача на 23 почват да му омекват коленете
                        Само въпрос на време е да бъде поредния отнесен Шаро,позволил си своеволието да пикае срещу вятъра
                        Един на 17 имаше същия такъв
                        Техническият анализ какво предвижда при такова развитие на приходите и печалбата на компанията? Спад?

                        Коментар


                        • Пълнача на 23 почват да му омекват коленете
                          Само въпрос на време е да бъде поредния отнесен Шаро,позволил си своеволието да пикае срещу вятъра
                          Един на 17 имаше същия такъв

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Това техничарите го наричат консолидация /странично движение/ Ако цената пробие канала следващите важни нива са 25.40 и 28.80
                              А, и между другото, цената спря точно на 23 не защото се явява ниво на съпротива, а защото така и е кеф! Там е решила, там е спряла! Ние си знаем, че техническият анализ е голяма глупост и не става за нищо, нали?

                              https://i.postimg.cc/BsCQGB2r/1111.png

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Явно повече хора в Германия вземат да .... (има време и за повече до края на деня)
                                Проблема е, че акциите свършиха рано, рано!

                                Коментар

                                Working...
                                X