IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    За БФБ е месеци, заради по-флегматичните и бавни движения
    Крипто--> дни
    За злато,NYSE седмици
    Т.е. около нова година чакаме шелито под 30?
    Мисля, че бъркаш. Идва черния петък, който смятам ще направи повече продажби от миналата година. Очаквам и третоми четвърто Q също да са добри.
    ​​Вярно, че сякаш подскочи повечко, но все пак се бъргуват очаквания и бъдещето. .... Компанията е все още млада и има накъде да се развива т.е. очакванията остават големи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      1-2-3 дни, месеци или години е?
      За БФБ е месеци, заради по-флегматичните и бавни движения
      Крипто--> дни
      За злато,NYSE седмици

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Набалончени до пръсване пирамидо-дирижабли НЕ КУПУВАМ при никакви условия,особедно на мега тънък пазар като БФБ !

        Всчко над 30лв в момента е ХЕЛИИ !!!
        И бъде нулирано до там !
        Реалната себестойност,пак в момента,е малко над 20лв
        Всичко друго са напудреди алабанизми

        И не забравяй най-важното ! Ти и подобните ти "експерти" говорите ВИНАГИ постафактум,докато аз ги казвам нещата преди да са станали.
        Само трябва да се настроиш на таиминга ми на събитията,който е 1-2-3 след активизацията ми в дадена тема:cool:
        1-2-3 дни, месеци или години е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
          Еее... колега, Вие хем искате големи пакети, хем и за без пари.
          Набалончени до пръсване пирамидо-дирижабли НЕ КУПУВАМ при никакви условия,особедно на мега тънък пазар като БФБ !

          Всчко над 30лв в момента е ХЕЛИИ !!!
          И бъде нулирано до там !
          Реалната себестойност,пак в момента,е малко над 20лв
          Всичко друго са напудреди алабанизми

          И не забравяй най-важното ! Ти и подобните ти "експерти" говорите ВИНАГИ постафактум,докато аз ги казвам нещата преди да са станали.
          Само трябва да се настроиш на таиминга ми на събитията,който е 1-2-3м. след активизацията ми в дадена тема
          Last edited by petrg5s; 26.09.2023, 07:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

            Еее... колега, Вие хем искате големи пакети, хем и за без пари. Не знам дали сте засичали едни реклами на някакво сириалче по телевизията "40 е новото 20", та преди няколко дена писахте за 20, ама ще има да си почакате! Относно търговията в Германия, средната цена днес е 44,40лв, като двата големи пакета (1к и 1,2к) са минали на 44,80лв.Тези 42лв, които ги споменавате са леко неточни, защото най-ниската цена е 42,64лв

            А относно късите и аз ги чакам. БФБ-то, казаха че началото на следващата година очакват да се случат нещата. Ей тогава ще Ви видим дали ще имате куража да застанете зад думите си!
            Парашута няма две стотинки да се усмихне. Не му обръщай внимание.
            Търси внимание из форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              И как да изкарам като се търгуват по 20-30 акции
              Мислете малко,не всички са дребни риби като вас.

              Пък и дирижабли не купувам в никъв случай ! Ял съм им попарата
              Виж ,за къса позиция по мога да градя,но няма как. То ако имаше,цената такава ли щеше да е според теб?
              Еее... колега, Вие хем искате големи пакети, хем и за без пари. Не знам дали сте засичали едни реклами на някакво сириалче по телевизията "40 е новото 20", та преди няколко дена писахте за 20, ама ще има да си почакате! Относно търговията в Германия, средната цена днес е 44,40лв, като двата големи пакета (1к и 1,2к) са минали на 44,80лв.Тези 42лв, които ги споменавате са леко неточни, защото най-ниската цена е 42,64лв

              А относно късите и аз ги чакам. БФБ-то, казаха че началото на следващата година очакват да се случат нещата. Ей тогава ще Ви видим дали ще имате куража да застанете зад думите си!

              Коментар


              • В Германия е 42лв в момента,а тук с по 20 акции помпене 43.70.Няма нищо,тя болката ще е по-силна после
                Последните 2-3 дена качват с по 30-40 акции, въртят сух обем 2 човека, и днес БАМ, 5-6к на тезгяха Отгоре,върху главите на масовика !

                Най-висок обем след пукането на пирамидата на 25.20 евро ! Много ясен знак ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  И според мен трябва да гледаш оборота до 40те а не от 40 нагоре, нагоре ще набере обем а ти трябваше да си направил обем надолу не от сега натам.
                  Пеца,стиги с тея глупости !
                  На 20 акции на ордър бука,как може да влезе човек?
                  Ти изобщо не си разбрал и логика на разговора
                  И после,казваш АКО БЕШЕ еди какво си.И това отново ПОДЧЕРТАВАМ се казва ПОСТФАКТУМ
                  Ама тя и баба ако беше мъжка ,друго щеше да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                    Бъди жив и здрав, но с тия тъпи подмятания и обиди тоя форум губи смисъл
                    Ами първо чети пък после пиши и ще има смисъл.Ти бързаш да правиш някви глупави забележки пък после що така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      И как да изкарам като се търгуват по 20-30 акции
                      Мислете малко,не всички са дребни риби като вас.

                      Пък и дирижабли не купувам в никъв случай ! Ял съм им попарата
                      Виж ,за къса позиция по мога да градя,но няма как. То ако имаше,цената такава ли щеше да е според теб?
                      Пак голям го вадиш и даваш квалификации на хората, които спокойно можеш да наричаш колеги и да обменяш идеи и "чертежи" по много по-цивилизован начин, а не като на кабата с катърите, ама ти си знаеш най-добре.
                      Според теб какава е границата между дребна риба и нещо повече от дребна риба? Тук търгуваш с 10тки хиляди акции или 10ки е достатъчно да си голяма риба според твоите разбирания. По груби сметки около 2.5К акции се размениха около 40те лева.

                      И според мен трябва да гледаш оборота до 40те а не от 40 нагоре, нагоре ще набере обем а ти трябваше да си направил обем надолу не от сега натам.
                      Last edited by Petar; 25.09.2023, 18:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s

                        Първо чети,после се изказвай "умно" Колко е обема от 40 нататък ? На БФБ сте все такива ахаци

                        Не се слагай в общ знаменател и ако си отвориш собствен форум, там може да казваш кое и как,тук НЕ !

                        И стига с този страх и паника да не пропадне цената
                        Бъди жив и здрав, но с тия тъпи подмятания и обиди тоя форум губи смисъл

                        Коментар


                        • [QUOTE=petrg5s;n4115098]

                          И как да изкарам като се търгуват по 20-30 акции
                          Мислете малко,не всички са дребни риби като вас.
                          ​​​​​​
                          Ако казваш, че тая акция е нисколиквидна, значи БФБ не е за теб. И ако не притежаваш акции, защо ни мъчиш с присъствие!?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                            Стига бе човек, тук не става дума само за караници и кой прав кой крив. Можеше спокойно да изкараш и вероятно още може, от най-ниската 39-ка до сега станаха 5 лева горница, както и да го смяташ ако можеш да изкяриш просто го правии се кефи.
                            И как да изкарам като се търгуват по 20-30 акции
                            Мислете малко,не всички са дребни риби като вас.

                            Пък и дирижабли не купувам в никъв случай ! Ял съм им попарата
                            Виж ,за къса позиция по мога да градя,но няма как. То ако имаше,цената такава ли щеше да е според теб?
                            Last edited by petrg5s; 25.09.2023, 17:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Ами да кажат БФБ пишман "инвеститорите" СЕГА,а не посфактум на мои прогнози да се плюнчат

                              И аз чакам да чуя.
                              Стига бе човек, тук не става дума само за караници и кой прав кой крив. Можеше спокойно да изкараш и вероятно още може, от най-ниската 39-ка до сега станаха 5 лева горница, както и да го смяташ ако можеш да изкяриш просто го правии се кефи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Да приемаме, че корекцията приключи или .....? 45лв...
                                Ами да кажат БФБ пишман "инвеститорите" СЕГА,а не посфактум на мои прогнози да се плюнчат

                                И аз чакам да чуя.

                                Коментар

                                Working...
                                X