IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

    Аз само ще припомня тази картинка, а който може ще се ориентира колко голям пакет е продаден и дали бързо няма да се възвърне... Ако някой си мисли, че бяха наредени толкова инвестиционни форума за месец за купуващи по 100, 200, 500 или 1к акции ...
    Така като гледам за да си ги възвърне трябва три месеца цената образно казано да не пада под 27 евро,което звучи много добре ама засега не виждам индикации за това. Иначе за сделката по ме притеснява че е сключена на цена доста под пазарната,при толкова голямо търсене както се изразяват..........

    Коментар


    • Да се върнем малко ONтопик,че много спамери и по**ани от страх "инвеститори"
      Има ли някои от БФБ глупаците идея, какво означава това,и как това ще помгоне на Шменти Капели да се надуе още 1300% ?

      Пише ли в манупулираните отчети нещо за тези неща?
      Защо падат Западните борси,някой изобщо има ли и бегла идея?
      ... после що им викали глупаци

      Доходността по 10-годишните американски облигации расте до 15-годишен връх

      https://www.investor.bg/a/538-pazari...-godishen-vrah
      Last edited by petrg5s; 28.09.2023, 09:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
        Чудесна новина! Сега ако я изтълкуват погрешно и тръгне разпродажба, ще имам шанс да взема под 40. А XETRA наближава...
        хахаха как това ,че боса продава ТОЧНО тук и ТОЧНО сега е чудесна новина ?

        Пуснал лалета на пазара и ще има много заробени камилчета,носещи с години на загуба,а вероятно и во-веки веков.
        Да,чудесна новина е,но за него
        Но за глупака, който му купи лалета тук,ще е финансова катастрофа.
        Last edited by petrg5s; 28.09.2023, 07:31.

        Коментар


        • Чудесна новина! Сега ако я изтълкуват погрешно и тръгне разпродажба, ще имам шанс да взема под 40. А XETRA наближава...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Аз само ще припомня тази картинка, а който може ще се ориентира колко голям пакет е продаден и дали бързо няма да се възвърне... Ако някой си мисли, че бяха наредени толкова инвестиционни форума за месец за купуващи по 100, 200, 500 или 1к акции ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              И аз се забавлявам и затова съм тук

              И моля те,когато имаш критика към мен,погледни първо себе си .На 47лв каза,че отиваме на 100,като не очакваше даже и корекция,а сега сме 43

              И как да излезе клетия БФБ глупак,като то има само 360 акции бид, които ще сгромолясат цената с 4-5% надолу ? Мислете малко преди да говорите глупости.Сложи 50к акции бид на 43 ,за 1 час ще го изядат

              Излиза им се,не са чак толкова глупави,но не могат !!
              Бля бля...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Това беше целия план.Да се прожектира една илюзия и тя да се продаде на германския масовик
                Но им продадоха лалета ! И оттук е само подводница
                Евала все пак на това момче за идеята и реализацията на плана ! Съвременни пирамиди.

                И домашно за БФБ "инвеститора" ,боса продава,а камилчетата да стискат ли?

                Жалим тебе Тьотре, че не си от облажилите се!
                Ама и баш че не си за тоя подарък ,- в твои ръце да падне! Те тогава ние е "светлото бъдеще"
                И защо съм си мислел, че ти си само един мЪнипулатор мЪничък, а то жал да те пожалим си!
                Дано ти помогнат докторите!!!

                Коментар


                • Това беше целия план.Да се прожектира една илюзия и тя да се продаде на германския масовик
                  Но им продадоха лалета ! И оттук е само подводница
                  Евала все пак на това момче за идеята и реализацията на плана ! Съвременни пирамиди.

                  И домашно за БФБ "инвеститора" ,боса продава,а камилчетата да стискат ли?

                  Коментар


                  • можоритар продава - "ясен знак за доверието" , ако можоритар купува - също ще е "ясен знак за доверието" ... празно няма тук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      По DHL са минали ,- мейби пратка към нови пазари???
                      c) Цена(и) и Обем(и) Price(s) Volume(s) 19.00 EUR 6,868,500.00 EUR (361 500 shares) d) Aggregated information Цена(и) Обем(и) 19.00 EUR 6,868,500.00 EUR (361 500 акции)
                      Shelly Group PLC
                      103 Cherni Vrah Blvd.
                      1407 Sofia, Bulgaria
                      tel: +359 2 957 124


                      Шелли Груп разширява free-float-a след успешнo разпореждане
                      с акции от основен акционер


                      София/Мюнхен, 27 септември 2023 г. – „Шели Груп“ АД (борсов код SLYG / ISIN:
                      BG1100003166) ("Шели Груп" / „Дружеството“), доставчик на IoT решения и продукти за
                      сградна автоматизация със седалище в София, България, e получило уведомление от
                      своя основен акционер и член на Съвета на директорите Светлин Тодоров относно
                      продажбата на част от притежаваните от него акции. Светлин Тодоров, съосновател и
                      настоящ ръководител на американския офис на Дружеството, отговори на големия
                      инвеститорски интерес към акциите на Шелли Груп, предизвикан от добрите бизнес
                      резултати, както и на общото очакване на капиталовия пазар за увеличаване на free-
                      float-a, като продаде извън регулиран пазар акции в размер на приблизително 2% от
                      общия капитал на Дружеството на институционални инвеститори в Германия. Сделката
                      е реализирана на цена над средната за акциите през последните 3 месеца. Светлин
                      Тодоров продължава да подкрепя развитието на Шелли Груп и възнамерява да остане
                      мажоритарен собственик на компанията в бъдеще.



                      Волфганг Кирш, изпълнителен директор на Шелли Груп, допълни: “Шелли Груп
                      приветства продажбата на част от акциите на своя съосновател Светлин Тодоров. С
                      разширяването на free-float-а и свързаното с това увеличение на ликвидността, акциите
                      на Шелли Груп стават все по-атрактивни за институционалните инвеститори. Считаме, че
                      очевидният интерес към пласирането в настоящата предизвикателна пазарна среда за
                      малките компании е ясен знак за доверието в нашия бизнес модел и позицията ни на
                      пазара. В допълнение към разширяването на акционерната база, ние продължаваме да
                      работим за допускане на акциите до търговия на Xetra.”

                      Коментар


                      • По DHL са минали ,- мейби пратка към нови пазари???
                        c) Цена(и) и Обем(и) Price(s) Volume(s) 19.00 EUR 6,868,500.00 EUR (361 500 shares) d) Aggregated information Цена(и) Обем(и) 19.00 EUR 6,868,500.00 EUR (361 500 акции)

                        Коментар


                        • Аз не мога да разбера защо "сериозни" инвеститори,на които уж не им влияела цената ,са напълнили памперсите и се тресат от паника от някакви писаници във форума ???
                          Last edited by petrg5s; 27.09.2023, 17:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Налапа ти плувката в MSH и дойде тук да си изревеш болката
                            Лошото за теб е,че аз съм виртуален,а намаляващия ти акунт съвсем реален.

                            Де да го имаше и ти моят реален от под 4,00/5цифрен в акц....- сориии за черния хумор шишарке, но ти падна...
                            други те смениха(обраха и толкоз) оракуле

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                              Колега, много се забавлявам с постовете Ви!
                              Не виждам и някой панически да се мъчи да продава
                              И аз се забавлявам и затова съм тук

                              И моля те,когато имаш критика към мен,погледни първо себе си .На 47лв каза,че отиваме на 100,като не очакваше даже и корекция,а сега сме 43

                              И как да излезе клетия БФБ глупак,като то има само 360 акции бид, които ще сгромолясат цената с 4-5% надолу ? Мислете малко преди да говорите глупости.Сложи 50к акции бид на 43 ,за 1 час ще го изядат

                              Излиза им се,не са чак толкова глупави,но не могат !!
                              Last edited by petrg5s; 27.09.2023, 17:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                ...
                                Налапа ти плувката в MSH и дойде тук да си изревеш болката
                                Лошото за теб е,че аз съм виртуален,а намаляващия ти акунт съвсем реален.

                                Коментар

                                Working...
                                X