IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Ако това беше вярно нашите видни техничари нямаше да си продадат акциите на 25 лв и от 27 нагоре да ореват целия форум месеци наред какъв балон било. Чертичките щяха да им покажат върха 47+ и да направят пари.. вместо стотици безсмислени постове във форума

    Да не изброявам още десетки примери как "работят" чертичките само в последните 2-3 г. То не беше Агрия балон на 19 преди да отиде на 32.. то не беше Софарма дето от колко време трябваше само да спихва, а тя катери ли катери... И т.н. и т.н.
    Да не се окаже че ги защитавам или отхвърлям ама за Агрия си казаха, че ще слезе на 19 лв когато беше на около 30+
    Last edited by спекуланта; 28.10.2023, 21:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Ако това беше вярно нашите видни техничари нямаше да си продадат акциите на 25 лв и от 27 нагоре да ореват целия форум месеци наред какъв балон било. Чертичките щяха да им покажат върха 47+ и да направят пари.. вместо стотици безсмислени постове във форума

      Да не изброявам още десетки примери как "работят" чертичките само в последните 2-3 г. То не беше Агрия балон на 19 преди да отиде на 32.. то не беше Софарма дето от колко време трябваше само да спихва, а тя катери ли катери... И т.н. и т.н.
      +1000
      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

        Защото са невежи. Важи и фундамента и техническия анализ. Първият ти казва какво и защо да купуваш/продаваш. А второто - кога да влезеш/излезеш.
        ....)
        Ако това беше вярно нашите видни техничари нямаше да си продадат акциите на 25 лв и от 27 нагоре да ореват целия форум месеци наред какъв балон било. Чертичките щяха да им покажат върха 47+ и да направят пари.. вместо стотици безсмислени постове във форума

        Да не изброявам още десетки примери как "работят" чертичките само в последните 2-3 г. То не беше Агрия балон на 19 преди да отиде на 32.. то не беше Софарма дето от колко време трябваше само да спихва, а тя катери ли катери... И т.н. и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          И аз това се чудя.
          И кога аджеба работи този фундамент?? Вторник работи ,а четвъртък почива ?
          Е щом се налага да ти обяснявам - работи винаги, а цената го следва понякога с голямо закъснение. Ето ти позна за движението надолу засега- признавам го , въпреки че за 20лв съм доста скептичен.
          Но не отговаряш на въпроса ми - ако Шелли е балон, който се пука ще се махнеш ли от форума, ако цената някога качи над 48лв?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Да проработи?! Това да не е някакво изобретение, което тепърва ще тествате?
            И аз това се чудя.
            И кога аджеба работи този фундамент?? Вторник работи ,а четвъртък почива ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
              Рано ти е, още не си схванал даже условието, а летвата ти идва много висока.
              И няма уравнение тука, а елементарна сметка. 1.955 е курса на еврото.
              Запиши си рецептата, безидейнико. 1седмица. сутрин и вечер, докато проумееш
              500/70/1.955*40=146лв
              Добре успокой се.Днес и утре пазарите са затворени и няма да пада Шменти.
              Така да е,за 146лв.Ъпдейтвам безполезните ти брътвежи(прогнози) ,пък да видим

              Забелязва се ,че колкото по- надолу слизаме,по-големи цели нагоре бълнуваш.На какво се дължи това?
              За "стотиците" ти вярни прогнози също няма да отварям дума,нищо че си валат за сега


              https://i.imgur.com/hLsZY74.png
              Last edited by petrg5s; 28.10.2023, 09:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                ...Ако обаче фундамента проработи...
                Да проработи?! Това да не е някакво изобретение, което тепърва ще тествате?

                Коментар



                • Рано ти е, още не си схванал даже условието, а летвата ти идва много висока.
                  И няма уравнение тука, а елементарна сметка. 1.955 е курса на еврото.
                  Запиши си рецептата, безидейнико. 1седмица. сутрин и вечер, докато проумееш
                  500/70/1.955*40=146лв
                  Last edited by AF Debugger; 28.10.2023, 08:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                    Ако обаче фундамента проработи и спада свърши
                    Как така фундамента сега да проработи ?? Когато пада акцията го няма,когато се качва го има,така ли? хаха

                    Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                    Запиши си тази последователност от символи и цифри, безхабернико и си я прочитай 1 седмица сутрин и вечер, за да я възприемеш и асимилираш.
                    500/70/1.955*40=146лв
                    3 без коз,в уравнението на Кавръка парите бяха е евро главанак,сега уклоничиво минаваш в лева да намалиш сумата Отделно има и втора грешка.Цената на 25.10 когато е цитата е 41 ,а не 40.
                    Неща който показват,че опитваш да лъжеш и манипулираш.Както и да е,нито ще има удвояване,нито пък тея фантасмагории 146лв .Принтирай си го това
                    Last edited by petrg5s; 28.10.2023, 08:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Аз приемам всички различни подходи! Ама ми е трудно да схвана, че някои твърдят, че фундамента и отчетите нямали значение Няма значение, на печалба ли са или не, растат или не, дългове имат ли или не, само чертичките (важи и за боба) са от значение

                      п.п. Един вид да няма дискриминация - да може с боб, а с леща не
                      Защото са невежи. Важи и фундамента и техническия анализ. Първият ти казва какво и защо да купуваш/продаваш. А второто - кога да влезеш/излезеш.
                      Ето сега Петря и Спекуланта са доволни, защото акцията върви надолу. Ако обаче фундамента проработи и спада свърши, а Шелли качи над 48лв, Петря ще трябва да си глътне думите назад или да се махне от форума. Защото дефиницията за балон е нещо напомпено изкуствено и което веднъж спихнало не се помпи пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                        Аз приемам всички различни подходи! Ама ми е трудно да схвана, че някои твърдят, че фундамента и отчетите нямали значение Няма значение, на печалба ли са или не, растат или не, дългове имат ли или не, само чертичките (важи и за боба) са от значение

                        п.п. Един вид да няма дискриминация - да може с боб, а с леща не
                        Абе не точно това се твърди. По-скоро идеята е че фундаментът е отразен в сантимента и оттам в чертичките. И докато фунадаментът (особено у нас) може да е много мъглява история, то чертичките се базират на реални покупки и са по-надежни, стига да можеш да ги разчиташ. Вендага казвам - аз не мога :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          ..... Няма значение, на печалба ли са или не, растат или не, дългове имат ли или не, само чертичките (важи и за боба) са от значение.....
                          Дето се вика чиста акция
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                            Аз приемам всички различни подходи! Ама ми е трудно да схвана, че някои твърдят, че фундамента и отчетите нямали значение Няма значение, на печалба ли са или не, растат или не, дългове имат ли или не, само чертичките (важи и за боба) са от значение

                            п.п. Един вид да няма дискриминация - да може с боб, а с леща не
                            +
                            И с булгур може да става, броят се врабчетата и през какво време долитат, след като се хвърли булгура. А които долитат втори път се отчитат по коеф 1,62

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение



                              3 без коз ,колко трябва да е цената на Шменти груп за да се изпълни това условие,което лично ти написа ?
                              Запиши си тази последователност от символи и цифри, безхабернико и си я прочитай 1 седмица сутрин и вечер, за да я възприемеш и асимилираш.
                              500/70/1.955*40=146лв

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Най-добре е на смилянски с пушени ребра!
                                Аз приемам всички различни подходи! Ама ми е трудно да схвана, че някои твърдят, че фундамента и отчетите нямали значение Няма значение, на печалба ли са или не, растат или не, дългове имат ли или не, само чертичките (важи и за боба) са от значение

                                п.п. Един вид да няма дискриминация - да може с боб, а с леща не
                                Last edited by BSEtrader; 27.10.2023, 17:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X