IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    А пука ли му на инвестиралия на 3 лв и държащ до 40+ дали дъното е било на 17 или 16, или 19, или точно 17.425лв например?
    На този герой, с чертичките, му пука ... нали сега му е месеца на славата ... Бъди спокоен, след месец - два ще чертае нов спад от по-високи нива. Пак ще ниже лукуми, няма толкова срам, че да се покрие. Упорит е, но пък 3 години напред да си постоянен също е трудна задача 0:3 .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      3:0 e

      28 върха
      17-18 дъното
      47 върха
      А пука ли му на инвестиралия на 3 лв и държащ до 40+ дали дъното е било на 17 или 16, или 19, или точно 17.425лв например?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Чертичките водят срещу калкулаторите с 1:0
        3:0 e

        28 върха
        17-18 дъното
        47 върха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Чертичките водят срещу калкулаторите с 1:0
          Според моето лично и силно неангажиращо мнение има немалко хора, които вярват на цифрите, фундамент или както искаш го наричай, които имат акции от 2-3-4лв и досега. Докато аз никак не вярвам, че някой заради "чертичките" може да е държал през всичкото това време. Пък нека водил на някого според теб. Радвам се, че има и от едните, и от другите, това е добре за всички ни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            130% за 12 месеца ,това е като надпис на бинго зала в подлеза на Централна гара
            ...и тука ли дойде да драскаш?
            Купи ли си или ....?
            Last edited by polax; 24.10.2023, 12:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

              Ти нали вярваш на калкулаторите?
              Много съм доверчив аз - на всичко вярвам, добре че не съм от нежния пол . Чакам 19лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам
                Мурсалския чай на едро ли го купуваш, че ще ти трябва доста количество. :O

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам
                  Ти нали вярваш на калкулаторите?

                  Коментар


                  • Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам

                    Коментар


                    • Чертичките водят срещу калкулаторите с 1:0

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                        Ще получиш един катастрофален и отрезвяващ дъмп в канчето, ...като се удвои цената...
                        130% за 12 месеца ,това е като надпис на бинго зала в подлеза на Централна гара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Изкуствено цената не може да се задържа дълго време в космоса.
                          Време е да видим един катастрофален и отрезвяващ дъмп тук.
                          Ще получиш един катастрофален и отрезвяващ дъмп в канчето, ...като се удвои цената...

                          Коментар


                          • Бива бива

                            Коментар


                            • Изкуствено цената не може да се задържа дълго време в космоса.
                              Време е да видим един катастрофален и отрезвяващ дъмп тук.
                              Last edited by petrg5s; 23.10.2023, 12:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                                Просто се допитвам до хората с голям опит. Виж, че пише джуниър мембър горе
                                Ми аз да не съм senior?
                                Някой експерт в темата ще ти каже.А те са доста
                                Само кажи в какво си инвестирал?
                                Last edited by petrg5s; 21.10.2023, 17:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X