IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам
    Мурсалския чай на едро ли го купуваш, че ще ти трябва доста количество. :O

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам
      Ти нали вярваш на калкулаторите?

      Коментар


      • Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам

        Коментар


        • Чертичките водят срещу калкулаторите с 1:0

          Коментар


          • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
            Ще получиш един катастрофален и отрезвяващ дъмп в канчето, ...като се удвои цената...
            130% за 12 месеца ,това е като надпис на бинго зала в подлеза на Централна гара

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Изкуствено цената не може да се задържа дълго време в космоса.
              Време е да видим един катастрофален и отрезвяващ дъмп тук.
              Ще получиш един катастрофален и отрезвяващ дъмп в канчето, ...като се удвои цената...

              Коментар


              • Бива бива

                Коментар


                • Изкуствено цената не може да се задържа дълго време в космоса.
                  Време е да видим един катастрофален и отрезвяващ дъмп тук.
                  Last edited by petrg5s; 23.10.2023, 12:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                    Просто се допитвам до хората с голям опит. Виж, че пише джуниър мембър горе
                    Ми аз да не съм senior?
                    Някой експерт в темата ще ти каже.А те са доста
                    Само кажи в какво си инвестирал?
                    Last edited by petrg5s; 21.10.2023, 17:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Ти щом чакаш някой друг да ти казва какво да правиш,си ясен
                      Просто се допитвам до хората с голям опит. Виж, че пише джуниър мембър горе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Това не пречи да получим временна промоция от справедливата цена. И то изцяло заради събития на чуждите борси. Поприготвих кеш да има
                        На колко би започнал покупките,къде ще сложиш първа поръчка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                          Кажи кое друго ще пада на БФБ за да знам да продавам. До тук казваш Шели и Софарма. Има ли други балони?
                          Ти щом чакаш някой друг да ти казва какво да правиш,си ясен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Тези събития за които говориш са в процес даже още преди да почне фалшивото и паразитно движение нагоре,нарочно през лятото на тънък пазар и без обеми.
                            За спада говорим още от 47,че е неминуем.....вие сега се усетихте

                            Гледайки Западните борси и Нвидиа,тук е цяло чудо ,че е над 30лв !
                            Но липсата на къси продажби и концентрацията на акциите в малко на брои свързани лица,за момента ви държи в стратосферата
                            Но няма да е за дълго.Касапина идва

                            При Балонфарма е същата работа.Чичо ще го подстрижат нула номер и него



                            https://invst.ly/11txyl


                            Кажи кое друго ще пада на БФБ за да знам да продавам. До тук казваш Шели и Софарма. Има ли други балони?

                            Коментар


                            • На малките чертежи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                                И то изцяло заради събития на чуждите борси. Поприготвих кеш да има
                                Тези събития за които говориш са в процес даже още преди да почне фалшивото и паразитно движение нагоре,нарочно през лятото на тънък пазар и без обеми.
                                За спада говорим още от 47,че е неминуем.....вие сега се усетихте

                                Гледайки Западните борси и Нвидиа,тук е цяло чудо ,че е над 30лв !
                                Но липсата на къси продажби и концентрацията на акциите в малко на брои свързани лица,за момента ви държи в стратосферата
                                Но няма да е за дълго.Касапина идва

                                При Балонфарма е същата работа.Чичо ще го подстрижат нула номер и него



                                https://invst.ly/11txyl


                                Last edited by petrg5s; 21.10.2023, 08:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X