IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    И са толкова глупави,че ще им я вземат. 20% вече пада и чакат А тепърва почва

    ......................

    Клане,масово клане на добитък .

    Днес или другата седмица тези движения трябва да се отиграят



    Nasdaq -1.8%
    S&P -1.2%

    TSLA -3.14%
    Meta -3.75%
    NVDA -3.48%
    AAPL -2.46%
    GooG -2.65%
    Инвестиционен съвет ли даваш, извинявай?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
      Какво се оплаквате, я да си признаят всички за най бързо изкараните 100% спекулативна печалба на БФБ :-))))
      И са толкова глупави,че ще им я вземат. 20% вече пада и чакат А тепърва почва

      ......................

      Клане,масово клане на добитък .

      Днес или другата седмица тези движения трябва да се отиграят



      Nasdaq -1.8%
      S&P -1.2%

      TSLA -3.14%
      Meta -3.75%
      NVDA -3.48%
      AAPL -2.46%
      GooG -2.65%
      Last edited by X_Y; 27.10.2023, 09:20.

      Коментар


      • Какво се оплаквате, я да си признаят всички за най бързо изкараните 100% спекулативна печалба на БФБ :-))))

        Коментар


        • [QUOTE=Спекулант79;n4123915]От месец май графиката не беше падала под ЕМА 50, ама падна А и подкрепата е на път да пробие

          На път- да, но обемите са малки. Тайничко се надявам на слаби Q3 и Q4, отразяващи стагниращата немска икономика. Само това е шанса да купя отново на 30лв

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            А за ТА близнака на Шменти,дирижабъл Нвидия, не казват ли нещо ?


            https://invst.ly/11x2ma



            O, казаха се доста интересни неща, но както винаги не си в час и си оставаш безидеен безхартийник

            Коментар


            • Любопитен съм също за Насдак не обаждат ли нещо?


              https://invst.ly/11x2qx


              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Значи стоя си аз спокоен с оферта "купува" на 19лв, все пак всичките чертички на там сочат, но днес от Елана внасят смут в Силата - казват "купувай" с таргет]Shelly Group (SLY BU) –The stock on fire - BUY - Intrinsic Value: BGN 46.35 per share [/B]и анализ ми пратили с таблички и чертички
                А за ТА близнака на Шменти,дирижабъл Нвидия, не казват ли нещо ?


                https://invst.ly/11x2ma



                Коментар


                • Волфганг Кирш, изпълнителен директор на Shelly Group, "Чиста енергия", 25.10.2023 г.

                  Коментар


                  • Значи стоя си аз спокоен с оферта "купува" на 19лв, все пак всичките чертички на там сочат, но днес от Елана внасят смут в Силата - казват "купувай" с таргет: Shelly Group (SLY BU) –The stock on fire - BUY - Intrinsic Value: BGN 46.35 per share и анализ ми пратили с таблички и чертички

                    п.п. Честит имен ден на Димитровците
                    Last edited by tony1975; 26.10.2023, 15:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                      защото днес се позанимах да ти разоблича дилетантството, така че целият форум да ти види белите мишки в главата
                      Освен че си показа паниката от намаляващия виртуален "профит", друго не направи,вервай ми
                      Last edited by RUBLA; 26.10.2023, 16:06. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Ти верно си доста глупав. A aз чакам да ми покажеш онзи много булиш анализ със "strong buy" на картинкта, който изобщо не го знаеше и какъв е .Пиян/друсан ли пишеш тук,понеже няма нито логика нито мисловен процес в брътвежите ти?
                        Много психов. Много...
                        Ти му казваш грешките, он си знае неговата!
                        Да, Глупав съм, защото днес се позанимах да ти разоблича дилетантството, така че целият форум да ти види белите мишки в главата, Но не съм специалист по психиатрия и душевно болни. Отчитам, че беше ненужно, тук във форума и особено в тази позиция има твърде интелигентни форумци, за които това не беше нужно.
                        Но както в живота, така и форумът не е лишен от много психов. Плувай както си знаеш, Математиката обаче ти е слаб 2. А щом е така с математиката, абсолютно сигурно е, че с геометрията ще е още по-зле. Направих си труда, за Младите участници - да го имат предвид!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                          Дай да ти видим сметките? Пак за бисери и вицове да попълним бройката
                          Ти верно си доста глупав. A aз чакам да ми покажеш онзи много булиш анализ със "strong buy" на картинкта, който изобщо не го знаеше и какъв е .Пиян/друсан ли пишеш тук,понеже няма нито логика нито мисловен процес в брътвежите ти?
                          Last edited by petrg5s; 25.10.2023, 12:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Сметките са ми правилни,а ти си толкова дебилен,че чак вече се омота в глупостите които пишеш
                            Разбрахме,че имаш голяма болка и си се посрал от страх.Мога да предполагам само какво ще е на 30
                            Дай да ти видим сметките? Пак за бисери и вицове да попълним бройката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                              Тоолкова си нефелен, че И да смяташ не можеш. Виж си сметките и като се поправиш пак ги напиши! Та ти изобщо разбираш ли това, което четеш из форума или си на принципа "чукча писател"???
                              Сметките са ми правилни,а ти си толкова дебилен,че чак вече се омота в глупостите които пишеш
                              Разбрахме,че имаш голяма болка и си се посрал от страх.Мога да предполагам само какво ще е на 30

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Аз като ти казвам,че не си много умен,ми се сърдиш За да стане половин милионер от 70к ,това са близо 600% и то за 2г както пелтечиш
                                И това ще означава 270лв за тая шитня Шменти груп като 2020 тя е била 3лв и буквално нищо не се е променило освен това ,че ФЕД лихвите сега са 5.50 и геополитическо напрежение е най-голямо от WW2 насам

                                Но ти,мозъка на форума,предвиждаш ръст до 2г в цената до 270лв .Това е нещо ново.Ще трябва да го вкарам в брояча

                                Недей ,че от крипто темата почнаха за завиждат вече
                                Тоолкова си нефелен, че И да смяташ не можеш. Виж си сметките и като се поправиш пак ги напиши! Та ти изобщо разбираш ли това, което четеш из форума или си на принципа "чукча писател"???

                                Коментар

                                Working...
                                X