IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    само да попитам -като ще говорим за картинки - чашата може ли да се издъни и да стане на елхичка? , или този вариант се пропуска удобно
    и аз само да попитам освен смъртта има ли нещо сигурно на този свят ? Това по принцип питам, а да не говорим за борсовата търговия ! А който го е страх си държи кеша !
    Last edited by Zdravko74; 18.10.2023, 13:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
      Хубаво е да се знае, че техническият анализ не е средство за предсказване, а средство за графично изобразяване на трендовете. Пазарът е непредсказуем и всъщност повечето "фигури" се провалят. По темата - Шелли чертае един хубав "cup". Червените барчета са малки като обем, което говори че продавачи на практика липсват. Колкото повече седмици престои в "cup" -а толкова по-силно ще бъде движението нагоре /надяваме се/. Позитивен сигнал би бил траен пробив на нивото 43-44лв, което засега е съпротива.
      /Не знам как да я направя по-голяма тази картинка/
      само да попитам -като ще говорим за картинки - чашата може ли да се издъни и да стане на елхичка? , или този вариант се пропуска удобно

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
          /Не знам как да я направя по-голяма тази картинка/
          Качи я тук и дай линк https://imgur.com/
          Или линка от imgur.com/ го слагаш като картинка

          Коментар


          • Хубаво е да се знае, че техническият анализ не е средство за предсказване, а средство за графично изобразяване на трендовете. Пазарът е непредсказуем и всъщност повечето "фигури" се провалят. По темата - Шелли чертае един хубав "cup". Червените барчета са малки като обем, което говори че продавачи на практика липсват. Колкото повече седмици престои в "cup" -а толкова по-силно ще бъде движението нагоре /надяваме се/. Позитивен сигнал би бил траен пробив на нивото 43-44лв, което засега е съпротива.
            /Не знам как да я направя по-голяма тази картинка/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Айде да пусна графика с един от любимите ми инструменти, че Тонката много обича да коментира моите рисунки

              Голяма графика

              Корекция - аз имам навика да питам, защото ти отказваш да коментираш

              Коментар


              • Айде да пусна графика с един от любимите ми инструменти, че Тонката много обича да коментира моите рисунки

                Голяма графика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Това сравнение звучи малко като комплемент за Шели
                  да очакваме ли Бай Дън да наложи и на шели ограничения за износ към чайна
                  Близнак в ТА ,поясняваме за невежите
                  Фундаментално, естествено ,че нямат нищо общо.

                  И не си наясно с посоките,колегата ти е обяснил схемата
                  Last edited by petrg5s; 17.10.2023, 20:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Това сравнение звучи малко като комплемент за Шели
                    да очакваме ли Бай Дън да наложи и на шели ограничения за износ към чайна
                    Шели работи в обратната посока - внася от чайна и продава на западните капиталисти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Дирижабъла близнак на Шменти Груп



                      -7% набързо
                      Това сравнение звучи малко като комплемент за Шели
                      да очакваме ли Бай Дън да наложи и на шели ограничения за износ към чайна

                      Коментар


                      • Дирижабъла близнак на Шменти Груп

                        BREAKING: The United States has just restricted sales of Nvidia, $NVDA, chips to China.
                        -7% набързо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Може да вали, може и да не вали, викаш
                          викам, че няма как графиката да се движи по двете вили, а ще си избере една от двете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Може да вали, може и да не вали, викаш
                            Това, което разбирам аз от картинката е, че след 17-ти ще има промяна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Може да вали, може и да не вали, викаш

                              Коментар


                              • Голяма графика

                                Коментар

                                Working...
                                X