IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Аз - безрезервно вярващ в ТА, в очакване на цена 18лв!!!


    Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Вярвайки в четричките на технически войски, в прогнозите на Ванга и леченията на Кашпировски и Дънов, съм сложил лимитирана "купува" на 19лв с крайна дата 31.12.2024г. Пия си мурсалския чай и чакам
    Както си я подкарал да не кажеш след няколко дни, че чакаш 15?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Защо да гледам някакъв как лъже ? Аз ако искам да науча повече за компанията няма да гледам някакви тъпи инвервюта.Що за глупост
      А постовете ми са основани на ТА+фундамент и ще научиш много повече от тях ,отколкото от това смешно интервю.
      Ако имаш желание де,ако не после ще се вайкаш ,ама как така падна 40% пък оня от интервюто каза да чакаме 200лв 2027г и 500лв 2034г
      ​​​​​Досега не сме видели от теб пост който се основава на думата "фундамент. Покажи го този пост, който съдържа понятието фундамент, Мунчо, за да видим какво разбираш под това понятие.
      А от поредното n-то споменаване на 270 разбираме, че не си разбрал символния ред "500/70/1.955*40=146". Помниш рецептата - чете се сутрин и вечер, до асимилиране на операциите.

      Коментар


      • Във Франкфурт цена 22 юро

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
          Не го закачайте рибарчето, той сега ближе раните след изборите
          малко му е лошо
          Що бе даже трябва да почерпи в р-н Източен където попада Столипиново мачкат здраво - ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ РУСИНОВ
          от ПП ГЕРБ печели с над 70%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Аз в очакване на цена 18лв!!!
            И ние чакаме 270лв,ама... (без нулата ще е явно)

            Last edited by aleks262; 07.11.2023, 09:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Аз - безрезервно вярващ в ТА, в очакване на цена 18лв!!!



              Last edited by tony1975; 07.11.2023, 08:29.

              Коментар


              • Голяма графика

                Коментар


                • Човека предсказал и дъното и върха тук.Много голям !


                  https://i.imgur.com/2icaLVw.jpg


                  Last edited by petrg5s; 07.11.2023, 06:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Очаквах нови продукти Октомври-Ноември, за да подсилят резулатите на 4трим, но явно ще ги видим януари догодина
                    Съвсем скоро ще представим и последната ни 3-та генерация на част от продуктовата ни линия. Те се характеризират с двойно повече памет, която ще осигури повече функционалности на устройствата.

                    Най-голямото ни предизвикателство е да се справим със скоростта на растежа, казва главният изпълнителен директор на компанията

                    Коментар


                    • Очаквах нови продукти Октомври-Ноември, за да подсилят резулатите на 4трим, но явно ще ги видим януари догодина
                      През годините Shelly Group се утвърди като глобален лидер в IoT сферата и превърна своите решения в неразделна част от модернизацията и оптимизацията на ра...
                      Last edited by tony1975; 06.11.2023, 19:55.

                      Коментар


                      • Не го закачайте рибарчето, той сега ближе раните след изборите
                        малко му е лошо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

                          Да ти призная, минавало ми е през ума да го направя. Нека си изпълни таргета за след 3 години от 200 млн евро пък може и във всяка стая да си го рамкосам. За молебена сутрин и вечер, няма да ти отнемам ролята, това си е твоя приумица... молебена с гадаенето на това чертичките накъде ще забият за ден-два на база апатия ти го оставям изцяло.
                          Що си губиш времето с човек дето повече от година няма вярна прогноза?

                          Преди половин година обяви възход на ДРОН от тогава е спаднал с 10%

                          Пак по това време при цена 24лв почна да обяснява как Шели е балон и ще падне, а от тогава Шели е с двойна цена

                          Нямам нищо против техническият анализ но ако дадено "предсказание" не се случи в рамките на максимум месец то какъв смисъл от него ???

                          Оставете го да си плямпа явно "познаването" макар и след месеци му помага по лесно да гледа мача от близо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Знаеш ли колко такива изпълнителни директори като него ги има? ......десетки и стотици хиляди ...няма нищо уникално в "ОНЯ" !
                            Пък ти ако искаш ,снимай го,направи си икона ,закачи си я на стената и му се моли всяка сутрин.....на божеството ...ОНЯ от Шменти груп
                            Да ти призная, минавало ми е през ума да го направя. Нека си изпълни таргета за след 3 години от 200 млн евро пък може и във всяка стая да си го рамкосам. За молебена сутрин и вечер, няма да ти отнемам ролята, това си е твоя приумица... молебена с гадаенето на това чертичките накъде ще забият за ден-два на база апатия ти го оставям изцяло.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
                              ОНЯ ..някакъв си там, заема длъжността изпълнителен директор и възможно най-представителната личност в компанията. ОНЯ ни веднъж не е казал "купувайте, серсеми, купувайте не остана..." ОНЯ създава прозрачност, за която ние инвеститорите милеем от години. ОНЯ учи българските компании на корпоративна отговорност и ОНЯ не го защитавам ни най-малко, защото ОНЯ поставя краткосрочни и дългосочни таргети, които са важна отправна точка в очакванията ми, а ОНЯ има т**ки да ги заяви сега за след 3 години! Успех на всички разумни!
                              Знаеш ли колко такива изпълнителни директори като него ги има? ......десетки и стотици хиляди ...няма нищо уникално в "ОНЯ" !
                              Пък ти ако искаш ,снимай го,направи си икона ,закачи си я на стената и му се моли всяка сутрин.....на божеството ...ОНЯ от Шменти груп
                              Last edited by petrg5s; 04.11.2023, 14:53.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Защо да гледам някакъв как лъже ? Аз ако искам да науча повече за компанията няма да гледам някакви тъпи инвервюта.Що за глупост
                                А постовете ми са основани на ТА+фундамент и ще научиш много повече от тях ,отколкото от това смешно интервю.
                                Ако имаш желание де,ако не после ще се вайкаш ,ама как така падна 40% пък оня от интервюто каза да чакаме 200лв 2027г и 500лв 2034г
                                ОНЯ ..някакъв си там, заема длъжността изпълнителен директор и възможно най-представителната личност в компанията. ОНЯ ни веднъж не е казал "купувайте, серсеми, купувайте не остана..." ОНЯ създава прозрачност, за която ние инвеститорите милеем от години. ОНЯ учи българските компании на корпоративна отговорност и ОНЯ не го защитавам ни най-малко, защото ОНЯ поставя краткосрочни и дългосочни таргети, които са важна отправна точка в очакванията ми, а ОНЯ има т**ки да ги заяви сега за след 3 години! Успех на всички разумни!

                                Коментар

                                Working...
                                X