IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
    Дай да ти видим сметките? Пак за бисери и вицове да попълним бройката
    Ти верно си доста глупав. A aз чакам да ми покажеш онзи много булиш анализ със "strong buy" на картинкта, който изобщо не го знаеше и какъв е .Пиян/друсан ли пишеш тук,понеже няма нито логика нито мисловен процес в брътвежите ти?
    Last edited by petrg5s; 25.10.2023, 13:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Сметките са ми правилни,а ти си толкова дебилен,че чак вече се омота в глупостите които пишеш
      Разбрахме,че имаш голяма болка и си се посрал от страх.Мога да предполагам само какво ще е на 30
      Дай да ти видим сметките? Пак за бисери и вицове да попълним бройката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
        Тоолкова си нефелен, че И да смяташ не можеш. Виж си сметките и като се поправиш пак ги напиши! Та ти изобщо разбираш ли това, което четеш из форума или си на принципа "чукча писател"???
        Сметките са ми правилни,а ти си толкова дебилен,че чак вече се омота в глупостите които пишеш
        Разбрахме,че имаш голяма болка и си се посрал от страх.Мога да предполагам само какво ще е на 30

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Аз като ти казвам,че не си много умен,ми се сърдиш За да стане половин милионер от 70к ,това са близо 600% и то за 2г както пелтечиш
          И това ще означава 270лв за тая шитня Шменти груп като 2020 тя е била 3лв и буквално нищо не се е променило освен това ,че ФЕД лихвите сега са 5.50 и геополитическо напрежение е най-голямо от WW2 насам

          Но ти,мозъка на форума,предвиждаш ръст до 2г в цената до 270лв .Това е нещо ново.Ще трябва да го вкарам в брояча

          Недей ,че от крипто темата почнаха за завиждат вече
          Тоолкова си нефелен, че И да смяташ не можеш. Виж си сметките и като се поправиш пак ги напиши! Та ти изобщо разбираш ли това, което четеш из форума или си на принципа "чукча писател"???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
            Там ще излезе след час, гол като пушка, а тук след 2г. с неговите 70хил евра кътани 15г под възглавницата, ще е половин милионер. Хич даже не е все тая.
            Аз като ти казвам,че не си много умен,ми се сърдиш За да стане половин милионер от 70к ,това са близо 600% и то за 2г както пелтечиш
            И това ще означава 270лв за тая шитня Шменти груп като 2020 тя е била 3лв и буквално нищо не се е променило освен това ,че ФЕД лихвите сега са 5.50 и геополитическо напрежение е най-голямо от WW2 насам

            Но ти,мозъка на форума,предвиждаш ръст до 2г в цената до 270лв .Това е нещо ново.Ще трябва да го вкарам в брояча

            Недей ,че от крипто темата почнаха за завиждат вече
            Last edited by petrg5s; 25.10.2023, 12:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              То там ли ще или тук,все тая
              Там ще излезе след час, гол като пушка, а тук след 2г. с неговите 70хил евра кътани 15г под възглавницата, ще е половин милионер. Хич даже не е все тая.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                Иди на централна гара. Подлеза. Да се наиграеш там.
                Ако там те влече, Тука явно нищо не ти импонира!
                То там ли ще или тук,все тая

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  130% за 12 месеца ,това е като надпис на бинго зала в подлеза на Централна гара
                  Иди на централна гара. Подлеза. Да се наиграеш там.
                  Ако там те влече, Тука явно нищо не ти импонира!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                    И с кое не беше съгласен от анализите?
                    Питам кои са безпристрастните анализатори и къде е този анализ, за да го видя ?

                    Някаква картинка и на нея "strong buy" не мисля,че е някакъв анализ
                    Last edited by petrg5s; 24.10.2023, 21:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Кои са тези безпристрастни анализатори и подпомогнати ли са финансово от г-н Шмит ?
                      И с кое не беше съгласен от анализите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                        Графиката е в евро, а говорят за 12м таргет прайс в лева.Не е коректно направена.
                        Кои са тези безпристрастни анализатори и подпомогнати ли са финансово от г-н Шмит ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Хубава картинка но сгрешена.. 20,50 е сегашната цена но в €
                          Графиката е в евро, а говорят за 12м таргет прайс в лева.Не е коректно направена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                            Я вижте какви пунктири чертаят, та даже и водомер са сложили
                            [ATTACH=CONFIG]n4123185[/ATTACH]
                            Хубава картинка но сгрешена.. 20,50 е сегашната цена но в €

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                              Не забравяй и близкия изток и възможността за управление на ПВО система с Шели
                              Може би имаш предвид ozzi.co.il ;-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                                Както буксуват продажбите в Северна Америка, не виждам как ще го покрият този разтеж с продажби само в Европа. Мойто мнение е че до 2026 има прекалено много време, и вероятността да постигнат 200 мил. Евро продажби клони към 60-65 % успеваемост.
                                Ако бях влязъл на 3-4 лв. преди 2 години не бих пипал позицията.
                                Ако бях влязъл на 22-23 лв. май 23 г., отдавна щях да съм излязъл с 90-100 % печалба.

                                П.П. Пропуснах бъдещото увеличение на Африканския континент ;-)
                                Не забравяй и близкия изток и възможността за управление на ПВО система с Шели

                                Коментар

                                Working...
                                X