IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Толкова квичене за 19млн "печалба"
    Ми Неохима имаше към 100,виж го къде е сега и от колко месеца пада.
    Една камара компании имат по-големи печалби,но не и 1300% ръст не даже и 130%
    Дирижабъл пълен с хелии

    Да видим отскока на умрялата котка...но като гледам в Германия е 41лв,а тук нещо се превъзбуждат
    Ако беше реален ръста в отчетите, в Германия щеше да затвори над 50лв още днес,а то ...
    Доста показателна реакция
    Сравняваш Неохим с Шелли!!! BSE trader си е направил труда да ти извади резултатите в хронология. Тук никой не се захласва по едно число от 19 млн, до някъде очаквано заради предварителните данни за продажбите. Тук говорим за системна повтаряемост с ръст. За наличен кеш даващ възможност компанията да си стои на ръцете няколко години напред без да я притискат кредитори. Търсете още железа и бетон за да я оцените на 750млн.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Колега, да вземем да ъпдейтнем малко тази картинка, че цяла година мина от тогава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

        Щото е много мързелив
        Работлив е бил да го съсдаде, - простена да му е умората, все някой ден ще си го абрейдне...- заради самото Шелли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Поглеждам аз в "Наблюдател" и тук там , "шИлито" го няма, а отчет си има..., -що ли Пончо не е отразил Новият му "SHELLY GROUP AD | SLYG |"-код
          Щото е много мързелив

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            А преобразуването в Европейско дружество дали не "постила" за бягство към немско?

            Поглеждам аз в "Наблюдател" и тук там , "шИлито" го няма, а отчет си има..., -що ли Пончо не е отразил Новият му "SHELLY GROUP AD | SLYG |"-код

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Държат си на 58лв гадовете - не гледат ли графиките на форума, не разбирам?
              А аз не разбирам кога започват и кога свършват тия 12 месеца. То и аз мога да посоча някакъв таргет и през няколко месеца да пиша, че това е целта за следващите 12 месеца Така тая прогноза няма краен срок Ти за вечна прогноза чувал ли си?
              Last edited by Спекулант79; 14.11.2023, 19:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Е,като са им платили,как да не държат

                И кои аджеба бяха Монтенега
                4.03.Административни разходи За периода,
                приключващ на 30
                септември
                2023
                За периода,
                приключващ на
                30 септември
                2022
                Разходи за материали
                (245)
                (161)
                Разходи за външни услуги
                (6 939)
                (3 432)
                Разходи за амортизации
                (557)
                (338)
                Разходи за персонал
                (13 546)
                (9 507)
                Други административни разходи
                (1 570)
                (524)
                Общо:
                (22 857)
                (13 62)
                Те хората са си платили ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Държат си на 58лв гадовете - не гледат ли графиките на форума, не разбирам?
                  Е,като са им платили,как да не държат

                  И кои аджеба бяха Монтенега
                  Last edited by petrg5s; 14.11.2023, 19:08.

                  Коментар


                  • Държат си на 58лв гадовете - не гледат ли графиките на форума, не разбирам?

                    Коментар


                    • Само не мога да открия фундамента по отчетите за 767 165 163 лв- пазарна капитализация :-(

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                        Нетната печалба на ниво Група се увеличава до 9.9 млн. евро (19.4 млн. лв.)
                        Толкова квичене за 19млн "печалба"
                        Ми Неохима имаше към 100,виж го къде е сега и от колко месеца пада.
                        Една камара компании имат по-големи печалби,но не и 1300% ръст не даже и 130%
                        Дирижабъл пълен с хелии

                        Да видим отскока на умрялата котка...но като гледам в Германия е 41лв,а тук нещо се превъзбуждат
                        Ако беше реален ръста в отчетите, в Германия щеше да затвори над 50лв още днес,а то ...
                        Доста показателна реакция
                        Last edited by petrg5s; 14.11.2023, 18:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Аз нещо не мога да разбера от къде излизат тези ръстове, при положение че за тримесечието печалбата е 6.5 милиона и не виждам ръст в печалбата нито спрямо второто тримесечие на тази година, нито спрямо първото на тази година, нито спрямо четвъртото на миналата година, нито спрямо третото на миналата година. от моя гледна точка последният сериозен ръст в печалбата беше през третото на миналата година, спрямо второто на миналата.
                          Счетоводни трикове за лапни шарани.Манипулативно сравняват тримесечия които те искат,с цел да се видят някакви по-големи цифри.А те са по-големи основно заради инфлацията.А и няма как да растат за напред(ако изобщо има и някакъв РЕАЛЕН ръст) заради рецесията в половин Европа и света.Другия отчет като отчетат -70% от приходите какво правим?

                          Пак от старото.Опитват с трици маймуни да ловят.Царе на маркетинга,на ТОП световно ниво

                          Коментар


                          • Акционер с над 5% купува

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                              Имам си и растящи акции и дивидентни, а кеш не обичам да държа в платформата, защото ме дразни към момента е около 4%, но най-вероятно ще го похарча до края на месеца
                              Парите сърбят яко...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                                Ама така може да ти се вижда и след следващото тримесечие, когато ....цената може да е вече над 50 и т.н.
                                По-важно е друго, да имаш акциите които са изяснени като силно растящи, вместо да седиш на кеша.
                                Имам си и растящи акции и дивидентни, а кеш не обичам да държа в платформата, защото ме дразни към момента е около 4%, но най-вероятно ще го похарча до края на месеца
                                Last edited by Спекулант79; 14.11.2023, 11:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X