IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
    Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение ... все пак ти играеш за лев-два-три мах ...за по-дълго движение не може да става и дума. Нарисуваното от теб си е изцяло твоя трактовка, която ако ти дава спокойствие си я отиграй така, но не тръби, че така ще се случи, защото това е николу понятно има и други сценарии ако се базираме само и единствено на технически анализ. Високите обеми в зоната малко под Moving average в повечето случаи означават само едно единствено, че на големите обеми продавачи им се е намерил и голям обем купувач. Който направил печалба е решил, че ще си я прибере, който вижда възможности от тук насетне е купил, това е, нищо повече. Цената е в ниската част на потенциално завършилата корекция и от тук по-скоро с висока вероятност очакваме възходящо движение. Дали така ще се случи пазара ще покаже. Все пак графичната интерпретация дава възможност за вероятности за нищо повече.
    +1

    Коментар


    • Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение ... все пак ти играеш за лев-два-три мах ...за по-дълго движение не може да става и дума. Нарисуваното от теб си е изцяло твоя трактовка, която ако ти дава спокойствие си я отиграй така, но не тръби, че така ще се случи, защото това е николу понятно има и други сценарии ако се базираме само и единствено на технически анализ. Високите обеми в зоната малко под Moving average в повечето случаи означават само едно единствено, че на големите обеми продавачи им се е намерил и голям обем купувач. Който направил печалба е решил, че ще си я прибере, който вижда възможности от тук насетне е купил, това е, нищо повече. Цената е в ниската част на потенциално завършилата корекция и от тук по-скоро с висока вероятност очакваме възходящо движение. Дали така ще се случи пазара ще покаже. Все пак графичната интерпретация дава възможност за вероятности за нищо повече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
        Toчно го каза. Реторичен въпрос. Отговор - да, направили са глупост. Но може да им се е наложило. Алонсо беше казал веднъж - може да се намерят 100 причини да продадеш но има само 1, за да купиш. А за тези продали на 27 без да им се налага и водени от ТА .... кръгли глупаци
        Лично мнение
        !
        Ето ти още една да си гледаш

        И тоя дъмп става когато МЕГА дирижабъл Нвидиа е на ATH......(ами като почне да пада с 10-20% на седмица? )
        И след най-хилавия "отскок на умрялата котка" на Шменти груп АД който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
        Доста показателно.



        https://i.imgur.com/iMbiZKv.png




        Last edited by mibova; 22.11.2023, 08:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
          Боже, боже колко мъка
          Кучета си лаят (БФБ глупаците си квичат) ,акцията си пада, а виртуалния "профит" се топи като сняг в пустинята докато накрая не остане нищо.Поне за тея с бавните реотани няма да остане със сигурност


          Много болка има и ще има


          Last edited by petrg5s; 22.11.2023, 05:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
            Най-вероятно туй, най-вероятно онуй

            Туй ,онуй ,но цената е 40,а не 270 нали

            И вземи "анализирай" с някои друг индикатор,щото оня предишния ти, нещо не работи.Правоъгълници черта квадрати черта,пък накрая ....

            И виж харесай си нещо от тук .Имаш нужда определено

            https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030022509
            Last edited by petrg5s; 22.11.2023, 06:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              А не отричаш ?
              Излез като мъж един път и кажи,да ,сгреших,направих тотално грешна прогноза -160% за само няколко месеца на пазар където и 10% се смятат за голямо движение.

              И тея % си ги раздваш като топъл хляб.160% ,1800% ,все едно е нищо
              Нищо е ако си на демо,ако си в реалноста тея проценти са убийствени
              При теб е лесно,поредния фалит,нов акаунт 1000-2000 паунда и си готов,но ние търгуваме със сериозни суми
              На мен не ми е проблем да призная че съм сгрешил щото само веднъж съм дал грешна прогноза и то оказала се грешна след 4 месеца

              Обаче на тебе явно ти е проблем защото ти реално нямаш вярна прогноза повече от година

              И ако тръгнеш да се извиняваш всеки втори пост трябва да ти е извинение на предишният

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ...кажи какво ти говорят четричките де..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  2-3 неизпълнини имат поне.Я върни темата 5-10 страници и чети.тончето ги пускаше всяка сутрин с кафето за подгряване на масовката,ама... нъцки
                  И това са прогнози при бичи пазар и то най-вероятно платени.Като почне мечия пазар отиде коня у ряката.
                  Ще изченат яко дим.
                  Както ще изчезне и виртуалния "профит"
                  Най-вероятно туй, най-вероятно онуй ... Като почне мечия пазар ... ти това ли чакаш ... на какви хапчета си момче, че ни занимаваш с безмислените си коментари вечно недочетени, никога задълбочени, никога проверени, винаги незащитени. Тук има хора, които следят позицията с такива тънкости в детайлите, че са готови да работят в Шелли. ... Определено си личи, че не си цениш времето, цени нашето.
                  Last edited by Ichi; 21.11.2023, 19:29.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                    поредната порция AF
                    Очеизвадно дъмпа в Шменти груп не ти се отразява добре

                    Изключвай монитора и не гледай цените няколко месеца
                    Last edited by mibova; 22.11.2023, 08:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      То твоето мнение не струва и пукнат цент,но както и да е.Според него трябваше да сме на 100 и 270 досега,а то....
                      Пак да кажа,не съм продал на 27.Тук съм над 55% чист профит (не виртуален) за само няколко месеца.
                      Цената като падне още малко и БФБ глупаците като теб ще са и с по-малък.
                      А тя падне ли още малко отиде на 30,тогава може и да си вътрешна гума.Верояно ще ти почнат и паник атаки тогава
                      Боже, боже колко мъка имало при безхаберието, а при това безкрайно далече от истината
                      Да си трол и да въртиш латерната по метода на Гьобелс повтаряйки една лъжа 100 пъти докато ти се циментира в канчето, не е лесно. Безобразно досадно е за всички разбира се, но само троловете с медицинска диагноза може да са толкова зле

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Интересни обеми минават във Франкфурт, явно все пак и някакъв небългарски инвеститор намира фундамент на тази цена
                        Ето ги обемите.РЕКОРДНИ след върха. Забележи цвета
                        И цената пада.
                        При рекорден обем.


                        https://i.imgur.com/CRRudwa.png


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          това е първата им неизпълена прогноза, ама добре са уцелилили посоката и имат още половин година.
                          2-3 неизпълнини имат поне.Я върни темата 5-10 страници и чети.тончето ги пускаше всяка сутрин с кафето за подгряване на масовката,ама... нъцки
                          И това са прогнози при бичи пазар и то най-вероятно платени.Като почне мечия пазар отиде коня у ряката.
                          Ще изченат яко дим.
                          Както ще изчезне и виртуалния "профит"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                            Добре е като се пишат неща, да имат общо с истината. Не съм им адвокат на Монтега, ама аз поне прогноза на Монтега над 58лв не съм виждал, и не знам защо считаш, че отдавна трябвало да сме там. Доколкото виждам първа прогноза за 58лв Монтега са дали началото на септември и то с хоризонт 12 месеца, сега сме още ноември.
                            Миналата година ноември са имали 12месечна прогноза за 31лв - изпълнена.
                            Януари са имали 12мес прогноза за 37лв - изпълнена
                            Март са я вдигнали на 38 лв - изпълнена
                            Април е станал таргета 42 лв - изпълнен
                            Май месец са вдигнали след отчетите на 52 лв (тогава борсовата беше още 22лв) - това е първата им неизпълена прогноза, ама добре са уцелилили посоката и имат още половин година.
                            Разбира се, че е съвсем възможно да не им е точна някоя прогноза, но всичко това беше във връзка с твърдението ти, че според тях отдавна е трябвало да сме на 58лв.

                            Успех в инвестирането/търговията!
                            +1 както винаги безкомпромисно точен!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                              А за тези продали на 27 без да им се налага и водени от ТА .... кръгли глупаци
                              Лично мнение!
                              То твоето мнение не струва и пукнат цент,но както и да е Според него трябваше да сме на 100 и 270 досега,а то....
                              Пак да кажа,не съм продал на 27.Тук съм над 55% чист профит (не виртуален) за само няколко месеца.
                              Цената като падне още малко и БФБ глупаците като теб ще са и с по-малък.
                              А тя падне ли още малко отиде на 30,тогава може и да си вътрешна гума.Верояно ще ти почнат и паник атаки тогава
                              Last edited by petrg5s; 21.11.2023, 17:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Монтенега трябваше отдавна да сме на 58 лв? 5 прогнози дадоха Монтенега за 58,65 ,100 и нз още кви глупости,
                                Добре е като се пишат неща, да имат общо с истината. Не съм им адвокат на Монтега, ама аз поне прогноза на Монтега над 58лв не съм виждал, и не знам защо считаш, че отдавна трябвало да сме там. Доколкото виждам първа прогноза за 58лв Монтега са дали началото на септември и то с хоризонт 12 месеца, сега сме още ноември.
                                Миналата година ноември са имали 12месечна прогноза за 31лв - изпълнена.
                                Януари са имали 12мес прогноза за 37лв - изпълнена
                                Март са я вдигнали на 38 лв - изпълнена
                                Април е станал таргета 42 лв - изпълнен
                                Май месец са вдигнали след отчетите на 52 лв (тогава борсовата беше още 22лв) - това е първата им неизпълена прогноза, ама добре са уцелилили посоката и имат още половин година.
                                Разбира се, че е съвсем възможно да не им е точна някоя прогноза, но всичко това беше във връзка с твърдението ти, че според тях отдавна е трябвало да сме на 58лв.

                                Успех в инвестирането/търговията!

                                Коментар

                                Working...
                                X