IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

    А продаващите глупаци ли са?
    Както във всяка сделка има 2 страни, продаващите може да правят бърза врътка, ако са ги взели под пазарната при извънборсова сделка преди няколко седмици . Само казвам, че не само тук ние глупците виждаме стойност на тази цена , но ти си рисувай рисувай , кажи какво ти говорят четричките де

    п.п. нямам инфо - може просто някой да си е стигнал таргета , тук какво продаване беше на 12 и на 18-20лв не помните ли?
    Last edited by tony1975; 21.11.2023, 16:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Интересни обеми минават във Франкфурт, явно все пак и някакъв небългарски инвеститор намира фундамент на тази цена
      Вероятно разтоварват самосвалите преди отчета на мегадирижабъл Нвидиа ,а тончето се радва

      И това става на 41 лв ....а според форумните шутове,ТА еднодневките и Монтенега трябваше отдавна да сме на 58 лв? 5 прогнози дадоха Монтенега за 58,65 ,100 и нз още кви глупости,а цената е котва и няма желаещи за лалета
      Форумните шутове бяха с една идея по-развита фантазия,удвояване,160 и 270лв

      На какво отдаваш тази ОГРОМНА разлика ?
      Last edited by petrg5s; 21.11.2023, 16:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Интересни обеми минават във Франкфурт, явно все пак и някакъв небългарски инвеститор намира фундамент на тази цена
        А продаващите глупаци ли са?

        Коментар


        • Интересни обеми минават във Франкфурт, явно все пак и някакъв небългарски инвеститор намира фундамент на тази цена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
            ...Друг интересен момент за мен е - Къде бълг.инврститор вижда фундамент за 40-41 лв за акция?
            Що така разбута кошера? Сега ще почнат да ти обясняват как не ги разбираш нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
              Аз може и 1800% да съм напривл грешна прогноза но не го отричам като съм сгрешил
              А не отричаш ?
              Излез като мъж един път и кажи,да ,сгреших,направих тотално грешна прогноза -160% за само няколко месеца на пазар където и 10% се смятат за голямо движение.

              И тея % си ги раздваш като топъл хляб.160% ,1800% ,все едно е нищо
              Нищо е ако си на демо,ако си в реалноста тея проценти са убийствени
              При теб е лесно,поредния фалит,нов акаунт 1000-2000 паунда и си готов,но ние търгуваме със сериозни суми
              Last edited by petrg5s; 21.11.2023, 16:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                кръгла нула,нищо не съм обявявал.Този който обяви нещо беше ти на 18 лв обявявайки дъното? Така ли беше ?

                Направи ли ли минус 160% обратна прогноза и то само за няколко месеца? Направи

                Кой нормален пътник и "инвеститор" говори за прогнози,след като е направил толкова рядко неадекватна прогноза?

                В този който има много болка.Ама много
                Ти тотално изплиска легена - Нищо не бил обявявал !?!??!

                Колко трола пишете от тоя профил та не можете да си спомните кой какво е писал ????

                Аз може и 1800% да съм напривл грешна прогноза но не го отричам като съм сгрешил


                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  едно и също всеки път: може да иде надолЕ, но може да иде и нагорЕ Чакаме резултатите от Черния петък - най-важните за годината
                  Въпросния "черен петък" в Германия е функция на соц.пазарна икономика, изразяваща се в изплащане на коледни пари (нещо като 13-заплата). Това е един вид социална придобивка гарантирана от колективното договаряне на работната заплата по браншове.
                  Погради факта, че основния пазар на Шелли е в Германия е напълно постижимо увеличение на продажбите. Друг е въпроса дали ще постигнат планирания обем, според мен Не, защото продажбите им са слабички в Северна Америка.
                  Друг интересен момент за мен е - Къде бълг.инврститор вижда фундамент за 40-41 лв за акция?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                    Ха ха ти все нещо чакаш!
                    Чакането тук винаги солидно се е отплащало досега
                    Last edited by Plemennika_na_shefa; 21.11.2023, 15:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      едно и също всеки път: може да иде надолЕ, но може да иде и нагорЕ Чакаме резултатите от Черния петък - най-важните за годината
                      Ха ха ти все нещо чакаш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        А графиката какво показва?
                        едно и също всеки път: може да иде надолЕ, но може да иде и нагорЕ Чакаме резултатите от Черния петък - най-важните за годината

                        Коментар


                        • А графиката какво показва?

                          Коментар


                          • Подкаст БФБ: Шелли Груп - какво показа отчетът за 3 трим. - YouTube

                            Коментар


                            • Вижте му на нашия трол глупостите които изписа за Nvidia назад в темата. А какво се случи оттогава? - Nvidia от 400 на 500, само за последните 3 седмици му удря елхата с 25% ръст! Че и тръгнал да плаши куче със салам като кръгъл идиот. А какво обяви вече шеф Димитров - към 140 милион приходи за Шели за тази година. От следващата година е планирано 3та генерация с новия чип за всички устройства. Когато някой от големите партньори обяви вграждане на Шели, следват бомбастични запитвания и от другите. Има голям интерес и от тези, които искат да вграждат готови смарт модули в бяла техника. За промишлените устройства също. Шели не дава пари за реклама, защото при този органичен растеж трябва да хвърля най вече усилия да насмогва на търсенето и не е необходимо да рекламира. Е да, някой математик може да църка, че растежът не е точно формула "класически експоненциал" с онова "е", а практически при основа около "1,6", ... Процесът при резултатите се развива що годе при този механизъм. Такава компания на БФБ не е имало и някои тролове не могат да разберат какво се случва. Накратко казано, Елхата ще е обратна - отдолу нагоре (последното за трола се отнася, за да може да асимилира)
                              Last edited by aleks262; 21.11.2023, 09:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                                бля бля поредните лъжи
                                кръгла нула,нищо не съм обявявал.Този който обяви нещо беше ти на 18 лв обявявайки дъното? Така ли беше ?

                                Направи ли ли минус 160% обратна прогноза и то само за няколко месеца? Направи

                                Кой нормален пътник и "инвеститор" говори за прогнози,след като е направил толкова рядко неадекватна прогноза?

                                Този който има много болка.Ама много
                                Last edited by petrg5s; 21.11.2023, 16:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X