IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Много лесно и евтино си дават акциите. 85к са отлетели само от началото на годината в Германия Даже преди малко някой сипа по бидовете вляво

    Коментар


    • Само 600 акции "купува" до 58лв ,15% надолу.Да не би да очакват някакво пропадане?

      Инвеститорите защо не купуват? Нали ужким се очакват 200-300лв ! И то сигурни !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение

        Може ли да дадеш един, два примера за много по-хубава компания на БФБ?
        Има минимум 4 акции по-добри, според мен :-)
        За съжаление Реклама на никого не правя ;-)

        https://www.infostock.bg/infostock/control/trading/year
        Last edited by dido_yord; 22.03.2024, 14:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Тук съм, аз никога не бягам от думите си, а те са, че това е акция, която ще бъде изучавана с години на БФБ от бъдещите поколения и мнозина ще се чудят и маят как "то просто се случи". Засега режисьорът случи на оядена до глупост публика в дойчландия, ма все някога и тя ще се осъзнае какъв спекатакъл са ѝ приготвили. Седя с пуканките и чакам момента, в който ще изляза с "аз нали ви го казвах стотици пъти"
          Я излезеш, я не. Досега стотици пъти си давал само и единствено грешни прогнози и една и съща развалена плоча въртиш с години. Не осъзнаваш ли, че само се излагаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
            Има много по-хубави компании от Шилито на БФБ, при тази цена си е меко казано надценена ;-)
            Бъдещето ще покаже всичко :-)
            Очаквам резултатите за Q1 ;-)
            Може ли да дадеш един, два примера за много по-хубава компания на БФБ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
              Що така никой не пише? Акцията падна с повече от лев, а мечките не се обаждат. Къде са Груеца, козлето, danetha, плажуващия? Да не би и те да накупиха в последния момент и сега да си траят? Друга причина не виждам.
              Тук съм, аз никога не бягам от думите си, а те са, че това е акция, която ще бъде изучавана с години на БФБ от бъдещите поколения и мнозина ще се чудят и маят как "то просто се случи". Засега режисьорът случи на оядена до глупост публика в дойчландия, ма все някога и тя ще се осъзнае какъв спекатакъл са ѝ приготвили. Седя с пуканките и чакам момента, в който ще изляза с "аз нали ви го казвах стотици пъти"
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Има много по-хубави компании от Шилито на БФБ, при тази цена си е меко казано надценена ;-)
                Бъдещето ще покаже всичко :-)
                Очаквам резултатите за Q1 ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Хаха, да това е класика.. нищо чудно така да е станало. Реват през цялото време на ръста и на локалния връх се накупят, че само с драскане сметки не се плащат, трябват и печалби
                  Някой да купува на 68 лв ,3-тата най-поскъпваща акция в света,която насреща няма нищо ???

                  Не знам колко глупав трябва да си ,даже да си го помислиш

                  Купуват се подценени акции с фундамент,а не огромни балони пред пукане.
                  Last edited by danetha; 22.03.2024, 13:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
                    Що така никой не пише? Акцията падна с повече от лев, а мечките не се обаждат. Къде са Груеца, козлето, danetha, плажуващия? Да не би и те да накупиха в последния момент и сега да си траят? Друга причина не виждам.
                    Хаха, да това е класика.. нищо чудно така да е станало. Реват през цялото време на ръста и на локалния връх се накупят, че само с драскане сметки не се плащат, трябват и печалби

                    Коментар


                    • Що така никой не пише? Акцията падна с повече от лев, а мечките не се обаждат. Къде са Груеца, козлето, danetha, плажуващия? Да не би и те да накупиха в последния момент и сега да си траят? Друга причина не виждам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Здравко
                        danetha - поредният профил на Петърчо!

                        "Юнакът" толкова се осра, че не смее вече да се яви с името си. Но продължава да плюе през безбройните си профили.

                        Смешен, жалък, Петърчо. Това е градацията.
                        Мисля, че е друг трол на заплата в инвестора а не елхарчето. Сменя си никовете. Сега и пола си е сменил трансджендъра.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
                          Не ми се рови по-назад в темата, но колкото пъти си казал, че цената ще пада, тя скача. По-бездарен "синоптик" от теб не съм виждал
                          Няма значение аз какво казвам.Защо му обръщате толкова голямо значение ???

                          Иначе гледам бидовете изчезнаха.300 акции свалят 10%

                          НЯма излизане Формацията е известна и като к** капан.

                          Коментар


                          • Не ми се рови по-назад в темата, но колкото пъти си казал, че цената ще пада, тя скача. По-бездарен "синоптик" от теб не съм виждал .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
                              Аха, като си толкова на "ти" с логиката - до какъв извод стигна от тази "класация"? Вероятно, че "препродавачите на контакти" са по-добри от милиони стартиращи компании, нали? И понеже си бъкан със знания (явно), може би се сещаш, че тази класация и този ръст нямат никакво значение. Важен е фундамента, сентимента и ... твоето мнение. Докато ти мислиш, че акцията е шит, значи всичко е наред.
                              Нещо ми убягна селскостопанския хумор в края на поста ти...вероятно си пренапънал твърде много скучаещата ти мозъчна клетка.
                              Да, ти си И не се обяснявай като ученичка с някви глупости ,ами се подготви за 60лв

                              После е 49.
                              Last edited by danetha; 20.03.2024, 07:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение


                                Не че нещо,но в статията се говори се за 3-тата най-поскъпваща акция.Даже и бавноразвиващ би разбрал ,че става въпрос за ръст,а не за пазарна капитализация .Ти защо се затрудняваш,не знам.

                                После,в света милиони компании буквално тръгват от ниска база,но не стават 3-тата най-поскъпваща акция,нали ? И знания,а още повече логиката много ти бягат.Да не си оня селскостопанския работник в Германия?
                                Аха, като си толкова на "ти" с логиката - до какъв извод стигна от тази "класация"? Вероятно, че "препродавачите на контакти" са по-добри от милиони стартиращи компании, нали? И понеже си бъкан със знания (явно), може би се сещаш, че тази класация и този ръст нямат никакво значение. Важен е фундамента, сентимента и ... твоето мнение. Докато ти мислиш, че акцията е шит, значи всичко е наред.
                                Нещо ми убягна селскостопанския хумор в края на поста ти...вероятно си пренапънал твърде много скучаещата ти мозъчна клетка.

                                Коментар

                                Working...
                                X