IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

    Груйчо го остави. Говоря ти за 2008 г., която на теб нищо не ти говори.
    Монтега сигурно се държи за корема от смях.
    Не си в час козле. Странна порода съм аз, която по-добре да не знаеш. от малкото "играчи", които през 2008 бяха само 25-30% загуба в портфейл (а може би късмет ) ,

    Така стоят нещата. За моя личностен тип това е наистина невъзможно рядко постижение
    Не ти го препоръчвам. Особено никак в Неохим
    Last edited by precakanoto; 11.03.2024, 23:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Май ти не си бил, като те гледам. В "играта" съм много преди Груйката да се "запише" в нея
      Освен това, никога не твърдя "абсурди"
      А само без препоръка.
      Груйчо го остави. Говоря ти за 2008 г., която на теб нищо не ти говори.
      Монтега сигурно се държи за корема от смях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
        Според мен нямащите акции тук ще си изядат топките, които нямат от яд, че не са си купили !
        Данчето, Груеца и още един двама по добре сами да си блокират тази тема и въобще да не припарват тук, че станаха за смях и подигравки !
        Чак да си ръфам топките не, но ме е яд. Преди Бог знае колко години имах картони и бая отдавна ги засилих. И тогава, и сега компанията не ме впечатлява с продукт, особено като се скапаха за нула време часовниците на децата.
        За радост на повечето в тази тема, пазарът не се интересува от моето мнение.
        Струва ми се, че е късно вече за вход, но е твърде вероятно отново да греша.
        Та пожелавам успех на инвестиралите и попътен вятър на северозапад!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          П.С. Един поне ще се похвали ли, че днес е купил/продал, или пак ще научим следварително, че всички са купили на дъно и продали на връх?
          Аз си купих днес Признавам си
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            .........

            П.С. Един поне ще се похвали ли, че днес е купил/продал, или пак ще научим следварително, че всички са купили на дъно и продали на връх?


            Груев, моите уважения: напълно споделям твоите виждания относно "пандемията", но тук е очевидно, че търсенето на назидателни думи от вида "аз ви казвах" - според мен са неуместни.

            Най-малкото - би могъл да препоръчаш някаква инвестиция /други акции- независимона коя борса по света, депозити, валута, ДЦК, имоти, производство, търговия, повишаване на образованието... или алтернативна инвестиция, която за определен период БИ гарантирала по-голяма доходност /.

            Едва в последния случай би могъл да опонираш след време: "ама аз нали ви казвах!"

            ПП По молбата в поста ти: аз и днес допълних по две позиции. Едната е тук. Няма да се притесня, ако съм сгрешил, защото това не са нечии чужди пари и за тях не нося отговорност пред никого, освен пред самия себе си. Разбира се, че не би трябвало инвеститорите тук да "залагат" последните си средства, нито пък да се подлагат на всякакви лишения, а за диверсификацията на риска няма да говоря, защото това е "А-Б"-то на всеки инвеститор...

            Това е: и днес купих. Разбира се, никога не бих се подиграл някому с: "АЗ ви казвах!"

            Всяко нещо, с което се занимавам ми доставя удоволствие! /портфейлът свети в зелено, Разбира се/

            Нищо и никому не препоръчвам!

            УСПЕХИ НА СИТЕ БЪЛГАРЕ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Груйка, а как ще преживееш, като стигне цената на Спиди?! Незнам, незнам.... Какво ще пишеш дотогава
              доколкото знам той имаше тук. Тогава може да не издържи и да продаде и да си направи някоя екскурзия ... в БГ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Дали да разпъна акордеона тая вечер
                Разпъвай,че утре като качи и БФБ ще трябва пак!
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Можеш ли да ми кажеш защо следва да ме е яд - теб никога не съм те слагал в групичката на яхтсмените, но ти упорито ментално стигаш до тяхната одиозна симлицитност? Иначе акцията става максимално чиста, така че чакам появата на професор Каро в най-скоро време

                  П.С. Един поне ще се похвали ли, че днес е купил/продал, или пак ще научим следварително, че всички са купили на дъно и продали на връх?

                  П.П.С. Пиър някой ще даде ли (БСЕ Трейдъра), че да поговорим за нещо различно от ъъъъъпппп 200 лева, което аз първи въведох тук и ме триеха по препоръки на знаете кой
                  Груйка, а как ще преживееш, като стигне цената на Спиди?! Незнам, незнам.... Какво ще пишеш дотогава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Можеш ли да ми кажеш защо следва да ме е яд - теб никога не съм те слагал в групичката на яхтсмените, но ти упорито ментално стигаш до тяхната одиозна симлицитност? Иначе акцията става максимално чиста, така че чакам появата на професор Каро в най-скоро време

                    П.С. Един поне ще се похвали ли, че днес е купил/продал, или пак ще научим следварително, че всички са купили на дъно и продали на връх?

                    П.П.С. Пиър някой ще даде ли (БСЕ Трейдъра), че да поговорим за нещо различно от ъъъъъпппп 200 лева, което аз първи въведох тук и ме триеха по препоръки на знаете кой
                    Груец, аз, че съм упорит упорит съм, иначе нямаше да съм толкова години на борсата ! Знаеш, че за да е успешен един инвеститор се иска упоритост и търпение, защото това не е еднодневно състезание ! А трябва да те е яд, защото и ти упорито пък отричаш и не искаш да приемеш очевадното ! Няма нищо лошо в това да си сложиш ръка на сърцето и да кажеш да сбърках в преценката си за тази компания, не бях прав и т.н. Нормалните хора като сгрешат си признават и продължават напред ! Ти си се законтрил на своята позиция и не та не, обаче виждаш, че компанията и пазара те оборват от няколко години. Ей над това трябва да се замислиш !
                    Last edited by Zdravko74; 11.03.2024, 19:07.

                    Коментар


                    • Дали да разпъна акордеона тая вечер

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                        Според мен нямащите акции тук ще си изядат топките, които нямат от яд, че не са си купили !
                        Данчето, Груеца и още един двама по добре сами да си блокират тази тема и въобще да не припарват тук, че станаха за смях и подигравки !
                        Можеш ли да ми кажеш защо следва да ме е яд - теб никога не съм те слагал в групичката на яхтсмените, но ти упорито ментално стигаш до тяхната одиозна симлицитност? Иначе акцията става максимално чиста, така че чакам появата на професор Каро в най-скоро време

                        П.С. Един поне ще се похвали ли, че днес е купил/продал, или пак ще научим следварително, че всички са купили на дъно и продали на връх?

                        П.П.С. Пиър някой ще даде ли (БСЕ Трейдъра), че да поговорим за нещо различно от ъъъъъпппп 200 лева, което аз първи въведох тук и ме триеха по препоръки на знаете кой
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Както е тръгнало, не виждам какво щях я спре да расте :-))))))

                          Коментар


                          • Според мен нямащите акции тук ще си изядат топките, които нямат от яд, че не са си купили !
                            Данчето, Груеца и още един двама по добре сами да си блокират тази тема и въобще да не припарват тук, че станаха за смях и подигравки !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                              Промени се това,че NVIDIA се пукна,а американския пазар влиза в дълбока корекция поради тази причина.

                              Да не мислиш,че тая шитня ШЕЛИ се качва заради някакви фундаменти ?

                              Просто изадиха невероятен късмет,че напомпиха толкова много NVIDIA -локомотива на всики фондови борси.

                              Но това нещо свърши и много скоро,а и както винаги става със закъснение,ще бъде разбрано и от местната фауна
                              Не разбирам, защо ни набиваш тази нелепа аналогия между Шели и Нвидиа? Да, пазарите могат да навлезат в корекция, но да твърдиш това сега, на този етап, е доста преувеличено. Еле пък дълбока корекция... Виж къде беше Нвидиа преди отчета и къде е сега. В рамките на нормалното е да върне няколко процента след това изстрелване. Но да наречеш това "пукване" е меко казано пресилено.
                              Имаш навика да преувеличаваш нормалните борсови движения. Преди няколко седмици те помним с "големия срив" при Шели - цената се "срина" с няколко лева и дойде "края на света" за теб. Е, сега цената е десетина лева нагоре от тогавашните нива.
                              По-спокойно го раздавай. Пък и в крайна сметка, какво ти пука - нали нямаш акции в "тая шитня"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                                Промени се това,че NVIDIA се пукна,а американския пазар влиза в дълбока корекция поради тази причина.

                                Да не мислиш,че тая шитня ШЕЛИ се качва заради някакви фундаменти ?

                                Просто изадиха невероятен късмет,че напомпиха толкова много NVIDIA -локомотива на всики фондови борси.

                                Но това нещо свърши и много скоро,а и както винаги става със закъснение,ще бъде разбрано и от местната фауна

                                Време беше де те Банетнат..., -що се бавят още!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X