IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Добро утро! Виждам, че и по-консервативната Баадер банк е повишила прогнозата си до 69,20лв

    https://corporate.shelly.com/documen...C_04032024.pdf
    Last edited by tony1975; 13.03.2024, 16:28.

    Коментар


    • Дали немците няма да ни изненадат и за новото тримесечие акцията да я включат в Ксетрата.

      Коментар


      • Ей, моята инвестиция не е препоръка за нищо. Нито за покупка, нито за продажба. 280 акции не са мерило за каквото и да е било. Така че умната
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Браво, станала е дискусия - нещо различно от удри, ъъъппп, шуууссс, мажете ските и т.н. Удивен съм, че сравнително нерисков играч като Греъм е влязъл на подобни нива - дано му се отплати!

          Здравко, аз мога много да пиша за финансовия инженеринг тук и как се било случило, ма по-добре на лично, ако искаш - имам си мнение по въпроса. Поздравления и за всички реализирани печалби - дано да са още и по много. Аз си стоя на позицията, че тази акция ще се изучава като настолен пример на БФБ от бъдещите поколения - да видим дали според моите виждания, или според вижданията на масата!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Не е шега, наистина бях останал с впечатление за някакви твърде големи разходи от двете страни по ЦД и ИП.
            Вероятно се бъркаш, че съм търгувал във Франкфурт.
            Прочети пак по-внимателно поста ми
            Само за сверка съм гледал цените там.. ММ със закъснение ги докарва и тук

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Ако е шега Тонка, не я схващам..
              Иначе комисионната си е % от сумата. А тя е над 13400 лв., така че със сигурност е над минимума. Вече цената на акцията е такава, че и по 20 бр. да цъка човек пак му е ок откъм комисионна.
              Не е шега, наистина бях останал с впечатление за някакви твърде големи разходи от двете страни по ЦД и ИП.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                мислех си, че са прекалено големи комисионните за 200бр
                Ако е шега Тонка, не я схващам..
                Иначе комисионната си е % от сумата. А тя е над 13400 лв., така че със сигурност е над минимума. Вече цената на акцията е такава, че и по 20 бр. да цъка човек пак му е ок откъм комисионна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Не успях да се класирам на аукциона и в края на деня продадох малко на 67.
                  Както вика брат'чеда - за да се дига цената трябва по малко да даваме.
                  И аз продадох малко вчера, но наистина ме изненада колко рязко скочи и можеше и по-добре. Но спрямо миналата седмица фрий флоута е -14660 акции с 1,3 млн оборот в немско.

                  Коментар


                  • Не успях да се класирам на аукциона и в края на деня продадох малко на 67.
                    Както вика брат'чеда - за да се дига цената трябва по малко да даваме.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Уауу, интересно.. мислех че само нови играчи купуват на тези цени.. наши и чужденци.
                      Аз пък завъртях на два пъти разни бройки, виждайки аномалиите спрямо цената във Франкфурт и си прибрах 2 230 лв. чиста горница след комисионни за деня
                      Продадох и 200 бр. от дългосрочния си портфейл с около 1000% доходност. Приятно чувство е! Съжалявам ги лисанките, че никога няма да го изпитат
                      Имах кеш, не ми пускаха по други позиции и реших да се възползвам от еуфорията.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Уауу, интересно.. мислех че само нови играчи купуват на тези цени.. наши и чужденци.
                        Аз пък завъртях на два пъти разни бройки, виждайки аномалиите спрямо цената във Франкфурт и си прибрах 2 230 лв. чиста горница след комисионни за деня
                        Продадох и 200 бр. от дългосрочния си портфейл с около 1000% доходност. Приятно чувство е! Съжалявам ги лисанките, че никога няма да го изпитат
                        мислех си, че са прекалено големи комисионните за 200бр

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Аз си купих днес Признавам си
                          Уауу, интересно.. мислех че само нови играчи купуват на тези цени.. наши и чужденци.
                          Аз пък завъртях на два пъти разни бройки, виждайки аномалиите спрямо цената във Франкфурт и си прибрах 2 230 лв. чиста горница след комисионни за деня
                          Продадох и 200 бр. от дългосрочния си портфейл с около 1000% доходност. Приятно чувство е! Съжалявам ги лисанките, че никога няма да го изпитат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                            И тебе, като Пухчо разни козлета ви гонят по баирите. Съвсем откачихте в тая тема.
                            И не е нужно да коментираш недоказуеми работи.
                            Прав си. Не е нужно да се коментират недоказуеми работи, но ме загложди истината, това шибано понятие....(което всеки тип разбира по своему), но за моя тип е нещо специално
                            ....
                            Ps. Много ми Липсва Ендер, който с едно изречение разбираше. (Почивай в мир приятелю, в този свят, слънчев лъч като теб продължава, да е трудно разбран)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Не си в час козле. Странна порода съм аз, която по-добре да не знаеш. от малкото "играчи", които през 2008 бяха само 25-30% загуба в портфейл (а може би късмет ) ,

                              Така стоят нещата. За моя личностен тип това е наистина невъзможно рядко постижение
                              Не ти го препоръчвам. Особено никак в Неохим
                              И тебе, като Пухчо разни козлета ви гонят по баирите. Съвсем откачихте в тая тема.
                              И не е нужно да коментираш недоказуеми работи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                                Груйчо го остави. Говоря ти за 2008 г., която на теб нищо не ти говори.
                                Монтега сигурно се държи за корема от смях.
                                Не си в час козле. Странна порода съм аз, която по-добре да не знаеш. от малкото "играчи", които през 2008 бяха само 25-30% загуба в портфейл (а може би късмет ) ,

                                Така стоят нещата. За моя личностен тип това е наистина невъзможно рядко постижение
                                Не ти го препоръчвам. Особено никак в Неохим
                                Last edited by precakanoto; 11.03.2024, 23:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X