IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Абе и тука ли се съвзехте още днес,бе?!?! Баси котвите.... Много сте нагли,бе даже дивидент ще ви дадат.... Ненаядохте се, беее.....
    Опс, ама верно и дивидент имаше за гласуване!
    Бях забравил. Ох на батюууу....
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Абе и тука ли се съвзехте още днес,бе?!?! Баси котвите.... Много сте нагли,бе даже дивидент ще ви дадат.... Ненаядохте се, беее.....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Много добре мина това теглене от ЕТФ-а, пазарът почти не го усети. Тук направихме една корекцийка и явно това беше. Второ тримесечие е към края си, чакам с огромен интерес данни за продажбите.

        Коментар


        • Аз също ползвам смарт джаджи и ги управлявам гласово през Алекса. Обаче, като ги купувах и сравнявах цените, тези на Алтерко не бяха въобще конкурентни. Затова моите са на Broadlink. Да си призная не знам как и докога ще правят такива продажби. Конкуренцията в сектора е убийствена и тепърва ще се увеличава. Не е препоръка.... Имам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Много се похвалиха как са купували акции след като им е подшушнато от вътрешари, но един не се похвали да си е купил такива смарт ненужни вещи...защо бе? толкова е гот за да си светнеш лампата в коридора да трябва преди това да си извадиш телефона, да намериш апликацийката и де търсиш къде беше бутона за светване хаха
            И това е "бизнес" представен в Софикс. Докъде я докарахте!
            аз споменах преди доста време че имам 10ина устройства и ги ползвам постоянно !
            и не - не е нужно да търсиш нито апликация нито да отваряш - въпрос на настройки - но няма да навлизам в подробности - нито ще ме разбереш, нито те вълнува :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

              Много ясно че пазарът ще ги поеме. След някой ден като започне фонда да осреднява, пък ще купува, само че на по-висока цена. Това днешното изпълнение си беше чиста промоция!

              Не е препоръка за покупка или продажба!!!
              Схемата на фонда за нашия малък пазар най-често е губеща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Фонда има обратни изкупувания в Германия, продава акции и връща кеш. Нали това му е работата!? Какво е виновен Никито?

                Мен ме кефи как лесно пазара поема такива количества.. само да се появи по-сериозно предлагане и с 3-4% отстъпка се изкупува.. кибиците тъкмо се усмихнат и вземат че се озъбят
                Много ясно че пазарът ще ги поеме. След някой ден като започне фонда да осреднява, пък ще купува, само че на по-висока цена. Това днешното изпълнение си беше чиста промоция!

                Не е препоръка за покупка или продажба!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                  Точноооо. И никакъв шанс за кибиците. Скоро пак ще плачат или зъбят но ...на 19лв.
                  Тцъ, мисля, че на 25, после на 35 и после на 52 лв.
                  Мечетата ще ревът като магарета.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Никак не беше през ранната пролет а по средата на зимата - Януари към 20ти.
                    и беше с 20% без да се възстанови за деня. Възстанови малко на следващия ден и както си запомнил - повече нямаше възстановяване
                    Ъхъ, ма не баш - като за регистриран след тази дата (разбира се, тогава си бил с друг ник ), е нормално да не помниш. А 19.12.2007 си е баш късната есен на 2007 - рядко греша за дати и събития. Ето ти статията на Мариян от тогава - отне ми известно време да я намеря - https://www.investor.bg/bylgariia/5/...fondove-58469/. Пък и не е като да не помня тогава, като бях почти пряк свидетел на действията на Алианц, като случайно присътвах на един разговор по въпроса. И да, тогава пазарът възстанови бързо и рязко, с бая обем. След това вече стана мазалото. Ето ти и друга статия от онези времена - https://www.investor.bg/analizi/85/a...fondove-58700/.

                    какви времена бяха, ехеееей, сега новобранките се кяфят на някаква си халтура в три действия, която е към края си
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
                      при изсипването продавач е Елана
                      БайВалю развя белия флаг и абдикира.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
                        при изсипването продавач е Елана
                        Наште пълнят долу в ниското.
                        Ясно. Посоката е яко нагоре.
                        Бруталното рали тепърва предстои!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Тцъ, нйе, нйе, есента на 2007 беше - алианц излязоха с 50 милки. Големите фондове обраха към 35 милки, но останалите се изсипаха на пазара буквално с кофата. Почти всичко ликвидно слезе с 15-20%, но после пак почти всичко върна с толкова в рамките на деня. Тогава всички им се смеехме какви са идиоти и т.н. Това, второто, през ранната пролет на 2008 беше друго и след него пазарът не беле същият и никога не възстанови!
                          Никак не беше през ранната пролет а по средата на зимата - Януари към 20ти.
                          и беше с 20% без да се възстанови за деня. Възстанови малко на следващия ден и както си запомнил - повече нямаше възстановяване

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Фонда има обратни изкупувания в Германия, продава акции и връща кеш. Нали това му е работата!? Какво е виновен Никито?

                            Мен ме кефи как лесно пазара поема такива количества.. само да се появи по-сериозно предлагане и с 3-4% отстъпка се изкупува.. кибиците тъкмо се усмихнат и вземат че се озъбят
                            Може и така да е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              Омазваш ги малко. Пазарът направи минус 20% само за един ден цели 6 месеца след Алианц.
                              През януари 2008, Лошо,
                              но това беше друг филм и сме го изгледали. Затова тук не можеш да стресираш никой.
                              Тцъ, нйе, нйе, есента на 2007 беше - алианц излязоха с 50 милки. Големите фондове обраха към 35 милки, но останалите се изсипаха на пазара буквално с кофата. Почти всичко ликвидно слезе с 15-20%, но после пак почти всичко върна с толкова в рамките на деня. Тогава всички им се смеехме какви са идиоти и т.н. Това, второто, през ранната пролет на 2008 беше друго и след него пазарът не беле същият и никога не възстанови!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ба, той пазарът пое лесно и едно 50 милки на Алианц в късната есен на 2007. Колко яко беше - да направиш 10-15, че даже и 20% (по спомени) интрадей (помня, че играх с мостстрой тогава) - баси якото беше. Ма после стана тихууууу, а беше яхуууу и ихуууу
                                Омазваш ги малко. Пазарът направи минус 20% само за един ден цели 6 месеца след Алианц.
                                През януари 2008, Лошо,
                                но това беше друг филм и сме го изгледали. Затова тук не можеш да стресираш никой.

                                Коментар

                                Working...
                                X