IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
    Нищо не казва, освен че сравнително скоро цената трябва да избере да пробие 44 или ...да падне под 40. За мен по-вероятно е първото, но всичко може да стане
    Нещо такова?
    Вимпел


    Графичната фигура вимпел се появява след съществено движение на цената в една от двете посоки, което е последвано от период на консолидация. Тази консолидация има триъгълна форма и може да бъде очертана между две приближаващи се линии. И двете линии трябва да се докоснат от цената поне два пъти преди да фигурата да бъде пробита.
    Last edited by tony1975; 10.10.2023, 07:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

      Тихо, тихо, че и другите ще почнат
      Хартии да искаш,нека да почнат!И пак да си кажа,че препоръки никакви нямам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

        Абе то и аз се шегувам за 52-54 лева и си пълня до 1000-та бройки отсега!P.S.Не е препоръка разбира се!
        Тихо, тихо, че и другите ще почнат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

          Че ще се клатушка с лев на горе, на долу докато не стане 52 декември месец. Шегувам се не е препоръка
          Абе то и аз се шегувам за 52-54 лева и си пълня до 1000-та бройки отсега!P.S.Не е препоръка разбира се!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            И ни казва?
            Че ще се клатушка с лев на горе, на долу докато не стане 52 декември месец. Шегувам се не е препоръка

            Коментар


            • Нищо не казва, освен че сравнително скоро цената трябва да избере да пробие 44 или ...да падне под 40. За мен по-вероятно е първото, но всичко може да стане

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                И ни казва?

                Коментар


                • Голяма графика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                    Чуждо мнение!
                    Приятел (чист натурален немец), който е влязъл чрез Франкфурт ми сподели опасенията си. Наблегна на слабите продажби в Северна Америка и добрите в Европа. Очакванията му са за около 20% неизпълнение на поставените цели до 2026, което според него пак не е толкова зле.
                    Не е препоръка!
                    Отчетите ще покажат на къде вървят нещата. Нека да свърши тази година, да видим как ще започнат следващата.. има много вода да изтече.

                    Коментар


                    • Чуждо мнение!
                      Приятел (чист натурален немец), който е влязъл чрез Франкфурт ми сподели опасенията си. Наблегна на слабите продажби в Северна Америка и добрите в Европа. Очакванията му са за около 20% неизпълнение на поставените цели до 2026, което според него пак не е толкова зле.
                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • Ми... особено новите продукти с първите партиди...свършваха някои за часове....
                        Ся няма го Груйев, да каже добре ли е всеки сам да си преценва, ама според мен не е чак толкова лошо че се търсят като топъл хляб

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                          Това с изчерпаните продукти не е точно добра новина. По-скоро трябва да се гледа като червен флаг, че явно има проблем с доставките. В този сегмент има буквално хиляди производители и клиентите определено имат избор от къде да пазаруват х такива липси не бива да се допускат.
                          Прав си, че не бива да се допускат. Но имайки предвид, че сега доколкото чета няма проблеми с доставките в сектора ... това да имаш по-голямо търсене от възможностите ти за доставяне си е повече от добра новина. Чакам с интерес цифрите за третото Q. Разчитам, че ще видим над 31млн продажби за тримесечието и вече след това ще очакваме по-важното 4-то.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Чудесна новина е, че от началото на годината имат над 2.5млн продадени шелита. Дано тази седмица успеят да пуснат и предварителните данни - в онлайн магазина им на случаен принцип попаднах на доста ИЗЧЕРПАНИ продукти и то не от евтините










                            Това с изчерпаните продукти не е точно добра новина. По-скоро трябва да се гледа като червен флаг, че явно има проблем с доставките. В този сегмент има буквално хиляди производители и клиентите определено имат избор от къде да пазаруват х такива липси не бива да се допускат.

                            Коментар


                            • Чудесна новина е, че от началото на годината имат над 2.5млн продадени шелита. Дано тази седмица успеят да пуснат и предварителните данни - в онлайн магазина им на случаен принцип попаднах на доста ИЗЧЕРПАНИ продукти и то не от евтините










                              Коментар


                              • Ръста на няколко големи компании на борсата ще предизвикат и ръст на други от средното ниво. Парите правят пари!

                                Коментар

                                Working...
                                X