IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука всеки ден дълбоко ново дъно...
    Да не смее човек да си купи.

    Коментар


    • след наградата и резулататите се появяват
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Сирма Груп с награда за най-голям принос за развитието на капиталовия пазар през 2015

        http://www.manager.bg/%D1%84%D0%B8%D...%B5%D0%B7-2015
        Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

        Коментар


        • Още от 2007 на БФБ обективните и аргументирани мнения не са на почит. Всичко трябва или ще ходи нагоре!

          Сирма бих ги купувал на 70 стотинки и то след 2-3 отчета. Купилите тарикати дори не са чели проспекта с култовата страница 51! Най-забавното четиво напоследък. По принцип ИПО са препоръчителни за хора с опит в оценяването и отново за жалост Сирма и Елена ви сложиха динената кора. Питайте някой втори курс по счетоводство ако не ви се занимава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
            Ами кажи какви транзакции ти трябват. Сега погледнах и има доста comps за следните сектори:
            1. Oil and Gas engineering services
            2. Oil and Gas equipment manufacturers
            3. Oil and Gas marine services
            4. Oil and Gas seismic services
            5. Oil and Gas professional services
            6. Oil and Gas information technology
            Кога ще се появиш при Тимурите да разясниш положението?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              +++

              То и сега я промотират газ-та ....ти кажи как и са мултипълите спрямо навън, че мен ще ме направят на попара...
              Ами кажи какви транзакции ти трябват. Сега погледнах и има доста comps за следните сектори:
              1. Oil and Gas engineering services
              2. Oil and Gas equipment manufacturers
              3. Oil and Gas marine services
              4. Oil and Gas seismic services
              5. Oil and Gas professional services
              6. Oil and Gas information technology

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                Много чепат човек си!
                Виж ми постингите от края на 2007г и ми кажи дали има какъвто и да било позитивен сентимент относно БФБ или покупка на акции на фантастичните цени, на които тогава се търгуваха. И после ми твърдиш, че сигурно съм загубил пари от акции!
                Аз цялата 2008 реално я прекарах шорт на всичко европейско и американско (в България нямаше как). Да, губил съм, не може всички трейдове да са печеливши, но е смешно да говориш за мой загуби след като с рядки изключения всички на БФБ са/сте загубили пари от тогава. Все пак индекса слезе от 2,000 и сега е на 450 пункта 8 години по-късно!
                Бях на среща на инвеститорите в София през декември 2007 и много от присъстващите тук говореха колко били поевтинели акциите за последното тримесечие и как яко купували. Императорът много ми маркетираше Софарма на 9лв тогава, а имаше един дето си беше нашил всичките пари в Добив на нефт и газ АД в края на 2007 и ме агитираше и аз да си купя. Императорът отдавна продаде СФАРМ, но онзи другият няма да се изненадам ако прз 2009 се е самоубил след колосалните си загуби.

                Нямам проблем да давам инфо за сектори в чужбина и мултипълс. Все пак не всеки индивидуален инвеститор в БГ има достъп до рисърч, така че гледам да помогна с каквото мога.
                малко се разводни темата. Аз казах на какъв ми мязаш, а не какъв си, тъй като не те познавам. и преди съм писал, че чета мненията ти с интерес, така че продължавай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                  Много чепат човек си!
                  Виж ми постингите от края на 2007г и ми кажи дали има какъвто и да било позитивен сентимент относно БФБ или покупка на акции на фантастичните цени, на които тогава се търгуваха. И после ми твърдиш, че сигурно съм загубил пари от акции!
                  Аз цялата 2008 реално я прекарах шорт на всичко европейско и американско (в България нямаше как). Да, губил съм, не може всички трейдове да са печеливши, но е смешно да говориш за мой загуби след като с рядки изключения всички на БФБ са/сте загубили пари от тогава. Все пак индекса слезе от 2,000 и сега е на 450 пункта 8 години по-късно!
                  Бях на среща на инвеститорите в София през декември 2007 и много от присъстващите тук говореха колко били поевтинели акциите за последното тримесечие и как яко купували. Императорът много ми маркетираше Софарма на 9лв тогава, а имаше един дето си беше нашил всичките пари в Добив на нефт и газ АД в края на 2007 и ме агитираше и аз да си купя. Императорът отдавна продаде СФАРМ, но онзи другият няма да се изненадам ако прз 2009 се е самоубил след колосалните си загуби.

                  Нямам проблем да давам инфо за сектори в чужбина и мултипълс. Все пак не всеки индивидуален инвеститор в БГ има достъп до рисърч, така че гледам да помогна с каквото мога.
                  Може да помагаш, но ми се струва че се държиш доста надменно и това може би дразни някои форумци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение

                    Нямам проблем да давам инфо за сектори в чужбина и мултипълс. Все пак не всеки индивидуален инвеститор в БГ има достъп до рисърч, така че гледам да помогна с каквото мога.
                    +++

                    То и сега я промотират газ-та ....ти кажи как и са мултипълите спрямо навън, че мен ще ме направят на попара...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      какво толкова те интересува, просто нека пише, тъй като това е идеята на форума.
                      на мен ми мяза на онзи стереотип, който е загубил кинти на нашата борса 2008 г., после ги е избил със заплата и това го прави песимист философ. такива доста има тука. за мен е ценен, тъй като снася инфо, давайки мълтипъли от чужди пазари, където нямат нашите проблеми
                      Много чепат човек си!
                      Виж ми постингите от края на 2007г и ми кажи дали има какъвто и да било позитивен сентимент относно БФБ или покупка на акции на фантастичните цени, на които тогава се търгуваха. И после ми твърдиш, че сигурно съм загубил пари от акции!
                      Аз цялата 2008 реално я прекарах шорт на всичко европейско и американско (в България нямаше как). Да, губил съм, не може всички трейдове да са печеливши, но е смешно да говориш за мой загуби след като с рядки изключения всички на БФБ са/сте загубили пари от тогава. Все пак индекса слезе от 2,000 и сега е на 450 пункта 8 години по-късно!
                      Бях на среща на инвеститорите в София през декември 2007 и много от присъстващите тук говореха колко били поевтинели акциите за последното тримесечие и как яко купували. Императорът много ми маркетираше Софарма на 9лв тогава, а имаше един дето си беше нашил всичките пари в Добив на нефт и газ АД в края на 2007 и ме агитираше и аз да си купя. Императорът отдавна продаде СФАРМ, но онзи другият няма да се изненадам ако прз 2009 се е самоубил след колосалните си загуби.

                      Нямам проблем да давам инфо за сектори в чужбина и мултипълс. Все пак не всеки индивидуален инвеститор в БГ има достъп до рисърч, така че гледам да помогна с каквото мога.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                        Еми може би съм глупав , ама така и не ме убеди , какви са причините да се опитваш да осветляваш нас наивните и губещи парите си . Сигурно си новия месия . Знае ли човек .
                        какво толкова те интересува, просто нека пише, тъй като това е идеята на форума.
                        на мен ми мяза на онзи стереотип, който е загубил кинти на нашата борса 2008 г., после ги е избил със заплата и това го прави песимист философ. такива доста има тука. за мен е ценен, тъй като снася инфо, давайки мълтипъли от чужди пазари, където нямат нашите проблеми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                          Развесели ме.
                          Блажени са вярващите!
                          радвам се, все пак това са в общи линии твоите думи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                            Толкова , ама толкова сте далеко от истината с този EquityPrivate
                            Аз съм далече,да . За колегата ЕП не мисля.
                            Но помня и Дотком балона.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Зарежи ги да си мечтаят. Не им го отнемай . Нека се чувстват щастливи та нали затоеа живеем

                              Толкова , ама толкова сте далеко от истината с този EquityPrivate

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                                Т.е. предпочиташ да си седиш в неведение вместо да ти покажат как са ти измъкнали парите с тънки хватки?

                                Аз бях писал по-долу за проблема на инвеститорите на БФБ! За съжаление е факт.
                                Зарежи ги да си мечтаят. Не им го отнемай . Нека се чувстват щастливи та нали затоеа живеем
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X