IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dinana Разгледай мнение
    Според теб, каква е реалната цена на акцията тук. При сегашните условия и на каква база изготвяш анализа? (на какво стъпваш, какви показатели ползваш?)

    Питам, защото много ревностно оборваш всички които са купили тук, но го започна точно след като мина IPO - то.
    Може би дотогава си анализирал и не ти стигна времето ..... ???????
    или има и друга причина.

    п.с. съвет към теб да не се доверяваш само на едно мнение, търси и други мнения. упех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
      Други не, ама мога евентуално да подведа сам себе си.
      Според теб, каква е реалната цена на акцията тук. При сегашните условия и на каква база изготвяш анализа? (на какво стъпваш, какви показатели ползваш?)

      Питам, защото много ревностно оборваш всички които са купили тук, но го започна точно след като мина IPO - то.
      Може би дотогава си анализирал и не ти стигна времето ..... ???????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
        Други не, ама мога евентуално да подведа сам себе си.
        респект

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          ще има обратна покупка пролетта.
          Обаче аз съм спокоен, защото теб няма да могат да те подведат да им купиш каквото и да е било. Иначе ти успяваш ли да подведеш други да купят нещо, имам предвид в работата?
          Други не, ама мога евентуално да подведа сам себе си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
            Щом до там са го докарали...
            Те имат и на Елана да плащат 150хил. лв, та дано на някой да не му изгори апартамента или таксата за училище на децата покрай тия разходи.

            Що не вземат да направят отново врътката с продажба и обратна покупка на някоя от фирмите? Дивидент от това няма да могат да платят, ама може пак да хванат някой шаран да купи от акциите им.
            ще има обратна покупка пролетта.
            Обаче аз съм спокоен, защото теб няма да могат да те подведат да им купиш каквото и да е било. Иначе ти успяваш ли да подведеш други да купят нещо, имам предвид в работата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              не на цветан, но колата на гошо, пък миро е ипотекирал апартамента, а румен обмисля за застраховката
              А за Чавдар какво остана !? Абе ти голяма отвертка по всички въпроси!? Да не си им попълвал данъчната декларация !??
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                не на цветан, но колата на гошо, пък миро е ипотекирал апартамента, а румен обмисля за застраховката
                Щом до там са го докарали...
                Те имат и на Елана да плащат 150хил. лв, та дано на някой да не му изгори апартамента или таксата за училище на децата покрай тия разходи.

                Що не вземат да направят отново врътката с продажба и обратна покупка на някоя от фирмите? Дивидент от това няма да могат да платят, ама може пак да хванат някой шаран да купи от акциите им.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                  Да не продават бюрото на Цветан, че да могат да изплатят тия дивиденти от по 1ст?
                  Те нали щяха да му купувaт ново бюро след ИПО-то, конферентна маса и тонер касети. Дано инвеститорите не изискат сега и с канцеларските материали да се разделят, само и само да им изплатят някакъв дивидент.
                  Аман от алчни инвеститори на БФБ!
                  не на цветан, но колата на гошо, пък миро е ипотекирал апартамента, а румен обмисля за застраховката

                  Коментар


                  • Да не продават бюрото на Цветан, че да могат да изплатят тия дивиденти от по 1ст?
                    Те нали щяха да му купувaт ново бюро след ИПО-то, конферентна маса и тонер касети. Дано инвеститорите не изискат сега и с канцеларските материали да се разделят, само и само да им изплатят някакъв дивидент.
                    Аман от алчни инвеститори на БФБ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                      15 хиляди. Ти с други данни ли разполагаш?
                      знам ли и аз вече
                      Last edited by obafeme; 22.02.2016, 17:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        колко е неконсолидираната печалба според теб?
                        15 хиляди. Ти с други данни ли разполагаш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                          Щом ти харесва да вземаш дивидент с пари от IPO-то... Ама едва ли можеш да се надяваш на повече от 1-2 стотинки. Няма печалба на неконсолидирана база. Чел съм им проспекта, но повече вярвам на цифрите в отчета (доколкото може да им се вярва), а не на това какво са казали.
                          колко е неконсолидираната печалба според теб?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            явно не си чел презентацията им. Въобще чел ли си нещо за тях или наизуст говориш?
                            Казаха, че планират дивиденти тука.
                            Щом ти харесва да вземаш дивидент с пари от IPO-то... Ама едва ли можеш да се надяваш на повече от 1-2 стотинки. Няма печалба на неконсолидирана база. Чел съм им проспекта, но повече вярвам на цифрите в отчета (доколкото може да им се вярва), а не на това какво са казали.

                            Коментар


                            • Да бяха казали за дивиденти тук, а и прогнозата на Елана за ръст 30-40% как ще я изпълнят.Нищо чудно да измислят 2-3 стотинки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                                Съмнявам се да има дивидент. Нито има печалба, нито има логика да правиш IPO и в следващия момент да даваш дивидент.
                                явно не си чел презентацията им. Въобще чел ли си нещо за тях или наизуст говориш?
                                Казаха, че планират дивиденти тука.

                                Коментар

                                Working...
                                X