IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цитирам днешното съобщение:

    Посочените по‐горе данни са предварителни и могат да претърпят изменения. Окончателни резултати ще бъдат публикувани в законовия срок – до 29 февруари 2016 година.

    Не мога да разбера, колко време им трябва още, за да консолидират резултатите. Или чакат 29 февруари 2016 да дойде. Така с обявяване на проценти без отчет аз не вярвам.

    Коментар


    • http://pixelmedia.bg/%D0%BE%D0%BD%D1...%D0%B0-%D1%81/
      Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

      Коментар


      • Всяка една акция (поне тези 25 от БГ40 които не са дивидентни и са подценени) при търсене за 250 хиляди лева ще се изтреля с 10-20% за един ден

        Това е положението, цените са едни когато няма оборот и търсене, когато има продавач за други, както и когато няма движение са други и това е защото Пазар на БФБ няма
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Нищо чудно да е вътрешарска работа и след няколко месеца да го разберем
          Стига бре...!!! Вярно ли....?Тц, тц.тц......кви работи ставали на нашата борса...?

          Коментар


          • Нищо чудно да е вътрешарска работа и след няколко месеца да го разберем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
              Мисля, че някой излезе от позицията просто за да не търпи загуби.

              Не е препоръка!
              супер и аз така излизам от всяка позиция на печалба, за да не търпя загуба Майтап бе!

              Коментар


              • SKK

                Мисля, че някой излезе от позицията просто за да не търпи загуби.

                Не е препоръка!

                Коментар


                • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-paket-216675/

                  "Акциите на Сирма груп холдинг АД изригнаха до 1,25 лв. за акция днес при прехвърлянето на пакет от 202 362 акции, с което отчетоха повишение от 13,6% спрямо затварянето на търговията вчера при цена от 1,1 лв. за акция.
                  Само преди седмица, или на 3 май, цената на акциите на дружеството удари дъно от 1,033 лв. за акция, но днес имаше сделка с 21% по-висока цена.
                  След прехвърлянето на пакета цената на книжата се върна под 1,2 лв. (където беше осъществено първичното публично предлагане (IPO) в края на 2015 г.) и приключи при ниво от 1,16 лв. или при дневен ръст с 5,5%. Днес се сключиха общо 31 сделки, а в края на сесията най-добрата оферта купува беше на ниво от 1,145 лв., а продава - на 1,18 лв.
                  Дневният оборот с акции на Сирма днес възлезе на 300 хил. лв. при обща търговия на БФБ-София от 904 хил. лв., от които 186 хил. лв. с компенсаторни инструменти, 140 хил. лв. - с облигации и 576 хил. лв. - с акции."
                  Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                    Според мен е някаква уловка, за да вдигнат цената и да могат старите акционери да продадат някоя и друга акция сега през май.
                    +1
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                      Съгласен, ама някой си купи и то на висока цена.
                      Да бе, явно някой толкова е искал този пакет, че е вдигнал с 20% цената, за да го купи днес, вместо да го беше събирал в продължение на няколко дни. Така можеше средната цена да му е 1.05лв.
                      Според мен е някаква уловка, за да вдигнат цената и да могат старите акционери да продадат някоя и друга акция сега през май.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                        тук имаше ли 6 месеца фрииз за продаване сле ИПОто?
                        ако да, по-скоро е заради него
                        Съгласен, ама някой си купи и то на висока цена.

                        Коментар


                        • тук имаше ли 6 месеца фрииз за продаване сле ИПОто?
                          ако да, по-скоро е заради него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Добре, а защо напомпихте, да не са направили изкуствения интелект за автономни коли ??
                            искаш да купиш ли?
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • [QUOTE=precakanoto;1059984798]Добре, а защо напомпихте, да не са направили изкуствения интелект за автономни коли ??[/QUOTE

                              Има отчет -

                              Коментар


                              • Добре, а защо напомпихте, да не са направили изкуствения интелект за автономни коли ??
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X