IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
    Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
    Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
    Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
    До сега това ми е вършило работа.
    A trader listened to the firm's "chief" economist's predictions about gold, then lost a bundle. The trader was asked to leave the firm. He then angrily asked him boss who was firing him: "Why do you fire me alone not the economist? He is too responsible for the loss." The Boss: "You idiot, we are not firing you for losing money; we are firing you for listening to the economist."
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Правилно, в края на краищата колко може да падне още? Най-много 85-86 стотинки!
      а защо само до 85-86ст да пада!? по-надолу не може ли!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
        Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
        Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
        Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
        До сега това ми е вършило работа.
        Правилно, в края на краищата колко може да падне още? Най-много 85-86 стотинки!

        Коментар


        • Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
          Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
          Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
          До сега това ми е вършило работа.
          Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Той булсон затова казваше - "не се литкайте по ИПО-та... всичко на ипо ни се предлага преиздуто, ...старите позиции са "ного" повече за бес пари" """ и т.н.)))))
            +1

            Старото е отиграно вече, познато, с предимно справедливи цени, на IPO-то се купуват основно очаквания.

            Все пак се появяват и компании с ясна стратегия и планове, а не просто "да вземем едни пари от балъците".
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Тея не можаха и половин година да устискат на номинал...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бантустански добитък Разгледай мнение
                Да се рутиш с по 10% на ден и то при растящ пазар. Е това е пример за каква измама става въпрос по тези ИПО.......
                Не е препоръка.
                e dnes е по-малко. само 2.8% към момента. Малко но от сърце, както се казва)))) Той булсон затова казваше - "не се литкайте по ИПО-та... всичко на ипо ни се предлага преиздуто, ...старите позиции са "ного" повече за бес пари" """ и т.н.)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Да се рутиш с по 10% на ден и то при растящ пазар. Е това е пример за каква измама става въпрос по тези ИПО. После защо нямало борса в БГ. Ще има ама трябва някои хора, които ги пишат тези "оценки" и целенасочено баламосват инвеститорите са полежат по затворите и конфискация на имуществото да видим тогава, кой ще лъже безогледно.

                  А ако се окаже, че и вътрешари продават в момента са направо за бой.

                  Не е препоръка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                    Ето затова при IT компаниите трябва да се търси мнение от хора, които са в бранша и са запознати с дейността на такива фирми!
                    Нормално е, аз направих обстойно проучване сред специалисти в тези среди.

                    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Ами виж историята на "Зърнени храни"не е ли същото,че и по зле.
                    С IPO-та всеки трябва да е много внимателен, това са компании, които не са минали през оценката на пазара, а се предлагат на число, измислено от "експерти". Който не е достатъчно подготвен сам да сметне допустимите максимални стойности за инвестиция и сам да си отговори дали си заслужава, по - добре да изчака известен период и да види реакцията на пазара.

                    За съжаление продължаваме да стваме свидетели на гръмки обещания и оскъдни резултати.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                      Човека взе парите, каза: "Чакай малко."


                      Който им вярва, нека си чака. IPO с напудрен отчет, резултати за 1 г. след листването под моите най - песимистичните очаквания. Чудеса и обрати винаги възможни, но текущата реалност е това.

                      Дано Алтерко се справи по - добре, че повтори ли се този сценарии, скоро никой няма да има доверие в технологична компания на БФБ .
                      Ами виж историята на "Зърнени храни"не е ли същото,че и по зле.

                      Коментар


                      • Ето затова при IT компаниите трябва да се търси мнение от хора, които са в бранша и са запознати с дейността на такива фирми!
                        BSE is dark and full of terrors...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                          Мислиш ли, че сами си рутят цената
                          Убеден съм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                            Ами той човека взе парите и каза -"Ще видим!"

                            Човека взе парите, каза: "Чакай малко."


                            Който им вярва, нека си чака. IPO с напудрен отчет, резултати за 1 г. след листването под моите най - песимистичните очаквания. Чудеса и обрати винаги възможни, но текущата реалност е това.

                            Дано Алтерко се справи по - добре, че повтори ли се този сценарии, скоро никой няма да има доверие в технологична компания на БФБ .
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              от елана добро ли чакаш, след енемона, след гаврата севтополис, след случая с еларг когато ги напъдиха от управление... !?!?!?
                              Остай таз песен любовна )))) Много ми е интересно, дали атеркото ще издържи повече във времето преди да догони това по пърцалката!?!?!))))))))
                              След тия разпродажби ще се вдигне обема на търговия и при цена 0.40 - 0.50 може тоя шит да е покрил критерийте за Софикс...и тогава-а-а--а-а-а

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Тук отиваме към търговия на "чиста" акция май...
                                Ей Елана, какво стана с анализа?!?
                                от елана добро ли чакаш, след енемона, след гаврата севтополис, след случая с еларг когато ги напъдиха от управление... !?!?!?
                                Остай таз песен любовна )))) Много ми е интересно, дали атеркото ще издържи повече във времето преди да догони това по пърцалката!?!?!))))))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X