IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
    Тия са ясни!!! Ти да видиш с Артерк-авите какво ще се случи...
    е к'во ще се случи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
      Тея не можаха и половин година да устискат на номинал...
      Тия са ясни!!! Ти да видиш с Артерк-авите какво ще се случи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
        а защо само до 85-86ст да пада!? по-надолу не може ли!?


        Тия са неадекватни. Преди няколко г. имах контакт със собственика. Аз го питам може ли да изготвят приблизителна ценова оферта за една поръчка за платформа, а той ''Ти на кого си човек и кой стои зад проекта?" На такива като им клъцнат връзкарските поръчки, са живи зомбита на свободния пазар. Ядат ги другите компании за закуска. Ще има да падат още.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          а защо само до 85-86ст да пада!? по-надолу не може ли!?
          НЕ! При сегашна цена от 89 стотинки очаквам на 3-4 търсенето да се появи и най-накрая да превиши предлагането!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
            Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
            Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
            Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
            До сега това ми е вършило работа.
            A trader listened to the firm's "chief" economist's predictions about gold, then lost a bundle. The trader was asked to leave the firm. He then angrily asked him boss who was firing him: "Why do you fire me alone not the economist? He is too responsible for the loss." The Boss: "You idiot, we are not firing you for losing money; we are firing you for listening to the economist."
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Правилно, в края на краищата колко може да падне още? Най-много 85-86 стотинки!
              а защо само до 85-86ст да пада!? по-надолу не може ли!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
                Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
                Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
                До сега това ми е вършило работа.
                Правилно, в края на краищата колко може да падне още? Най-много 85-86 стотинки!

                Коментар


                • Винаги ще има хора, който продават евтино защото са уплашени от случайни мнения.
                  Винаги ще има и хора, които да се възползват от ситуацията.
                  Аз лично ще се доверя на анализаторите и специалистите (а и на здравият разум), а не на съветите на таксиметровите шофьори и продавачите в бакалията.
                  До сега това ми е вършило работа.
                  Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Той булсон затова казваше - "не се литкайте по ИПО-та... всичко на ипо ни се предлага преиздуто, ...старите позиции са "ного" повече за бес пари" """ и т.н.)))))
                    +1

                    Старото е отиграно вече, познато, с предимно справедливи цени, на IPO-то се купуват основно очаквания.

                    Все пак се появяват и компании с ясна стратегия и планове, а не просто "да вземем едни пари от балъците".
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Тея не можаха и половин година да устискат на номинал...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бантустански добитък Разгледай мнение
                        Да се рутиш с по 10% на ден и то при растящ пазар. Е това е пример за каква измама става въпрос по тези ИПО.......
                        Не е препоръка.
                        e dnes е по-малко. само 2.8% към момента. Малко но от сърце, както се казва)))) Той булсон затова казваше - "не се литкайте по ИПО-та... всичко на ипо ни се предлага преиздуто, ...старите позиции са "ного" повече за бес пари" """ и т.н.)))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Да се рутиш с по 10% на ден и то при растящ пазар. Е това е пример за каква измама става въпрос по тези ИПО. После защо нямало борса в БГ. Ще има ама трябва някои хора, които ги пишат тези "оценки" и целенасочено баламосват инвеститорите са полежат по затворите и конфискация на имуществото да видим тогава, кой ще лъже безогледно.

                          А ако се окаже, че и вътрешари продават в момента са направо за бой.

                          Не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                            Ето затова при IT компаниите трябва да се търси мнение от хора, които са в бранша и са запознати с дейността на такива фирми!
                            Нормално е, аз направих обстойно проучване сред специалисти в тези среди.

                            Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Ами виж историята на "Зърнени храни"не е ли същото,че и по зле.
                            С IPO-та всеки трябва да е много внимателен, това са компании, които не са минали през оценката на пазара, а се предлагат на число, измислено от "експерти". Който не е достатъчно подготвен сам да сметне допустимите максимални стойности за инвестиция и сам да си отговори дали си заслужава, по - добре да изчака известен период и да види реакцията на пазара.

                            За съжаление продължаваме да стваме свидетели на гръмки обещания и оскъдни резултати.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Човека взе парите, каза: "Чакай малко."


                              Който им вярва, нека си чака. IPO с напудрен отчет, резултати за 1 г. след листването под моите най - песимистичните очаквания. Чудеса и обрати винаги възможни, но текущата реалност е това.

                              Дано Алтерко се справи по - добре, че повтори ли се този сценарии, скоро никой няма да има доверие в технологична компания на БФБ .
                              Ами виж историята на "Зърнени храни"не е ли същото,че и по зле.

                              Коментар


                              • Ето затова при IT компаниите трябва да се търси мнение от хора, които са в бранша и са запознати с дейността на такива фирми!
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X