IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цената се определя от психо нагласите на участниците и достъпната информация.

    Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение

    Какво е общото между цената и писанията във форума! Моля, пояснете!!!
    Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

    Коментар


    • включително и това от преди 17 минути:
      http://www.x3news.com/?page=news&language=bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
        А може би това е, което големите играчи искат да си мислиш ? ... Явно почти си готов да бягаш на загуба въпреки достъпната публична информация. ... Странно е, че имаш акции тук при това негативно отношение от доса отдавна в темата... Всеки си решава за себе си в края на краищата. ... Пък ще видим ... Ако искаш прегледай форума на CCB как беше и какво се пишеше и как варираше цената и каква е сега ... Успех.
        Аз на загуба не бягам на нашата борса ... просто седя на няколко стотинки назад вече година, а през това време останалите позиции на борсата направиха ръст (някои в пъти). Но здраве да е! Истината за акцията е много по-близо до това което написах, от колкото си мислиш....погледни само съобщенията за дялово участие от последните месеци и си прави изводи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
          А може би това е, което големите играчи искат да си мислиш ? ... Явно почти си готов да бягаш на загуба въпреки достъпната публична информация. ... Странно е, че имаш акции тук при това негативно отношение от доса отдавна в темата... Всеки си решава за себе си в края на краищата. ... Пък ще видим ... Ако искаш прегледай форума на CCB как беше и какво се пишеше и как варираше цената и каква е сега ... Успех.


          Какво е общото между цената и писанията във форума! Моля, пояснете!!!

          Коментар


          • А може би това е, което големите играчи искат да си мислиш ? ... Явно почти си готов да бягаш на загуба въпреки достъпната публична информация. ... Странно е, че имаш акции тук при това негативно отношение от доса отдавна в темата... Всеки си решава за себе си в края на краищата. ... Пък ще видим ... Ако искаш прегледай форума на CCB как беше и какво се пишеше и как варираше цената и каква е сега ... Успех.

            Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

            Извинявам се но нищо хитро няма при позицията Сирма специално! Компанията с помощта на Елана изменти инвеститорите с нарисуван отчет за ИПО-то! После се видя че царя е гол! И цената падна - нормално!
            Сега като изтече периода за блокиране на служители да продават акциите си, всеки който иска може да им се обади и да си купи колкото си поиска!
            Днес на 1.10 лв., утре може на 1.00 лв.!

            Това дърво само ще влачи Софикс на долу!

            ПП Имам акции!
            Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
              Браво на Сирма за влизането в SOFIX !

              Браво и на Експат за хитрата игра ! Признавам си, че до този момент ви подценявах. Вероятно ще ви доверя пари. Явно знаете какво правите.

              Не е препоръка, за каквото и да е
              Извинявам се но нищо хитро няма при позицията Сирма специално! Компанията с помощта на Елана изменти инвеститорите с нарисуван отчет за ИПО-то! После се видя че царя е гол! И цената падна - нормално!
              Сега като изтече периода за блокиране на служители да продават акциите си, всеки който иска може да им се обади и да си купи колкото си поиска!
              Днес на 1.10 лв., утре може на 1.00 лв.!

              Това дърво само ще влачи Софикс на долу!

              ПП Имам акции!

              Коментар


              • Браво на Сирма за влизането в SOFIX !

                Браво и на Експат за хитрата игра ! Признавам си, че до този момент ви подценявах. Вероятно ще ви доверя пари. Явно знаете какво правите.

                Не е препоръка, за каквото и да е
                Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Защо мислиш че пакета беше за ЕТФ-а?
                  Еми какво друго да мисля! Кой друг купува големи пакети от влизащите в СОФИКС акции?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                    Няма да е в близките година - две! Сега като влезе в Софикса мажовците продадоха на ЕТФ и увеличението на цената пак не стана!
                    Защо мислиш че пакета беше за ЕТФ-а?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                      до 1,30 кога?
                      Няма да е в близките година - две! Сега като влезе в Софикса мажовците продадоха на ЕТФ и увеличението на цената пак не стана!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                        до 1,30 кога?
                        Дийз дейс ?!?!?

                        Коментар


                        • до 1,30 кога?

                          Коментар


                          • Ще става много интересно тук.
                            Някой дали следи Фрий-Флоут коефициента как скочи?
                            “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black And White Cat Foot
                              ок, тогава мислиш ли че онзи софтуер с13.5 милиона отчетна стойност, който е в графа АКТИВИ НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗА ПРОДАЖБА е оценен правилно? или защо почти всичката печалба отива в малцинствено участие?
                              Може да е като малцинственото на стара планина - като включват м+ц (а държат под 50% от него) не го ли пишат малцинсветно !? Може и тук така - нали са холдинг държат някакви дружества. Бяха споменали че ще търсят перспективни за придобиване. Според мен най-добре да атакуват приоритетно изкуствения интелект там е най-перспективно, макар да изглежда отнесено.))) Все пак тр. да има и неща от които да излизат заплати и печлаби)) Надежда има доколкото и мажовците са свестни хора. Познавам само един лично и потвърждавам че много свястно човече. По време на IPO-то мисля, че го споменах и кой.)))) за другите не мога да кажа.)) Не е реклама и не е преопоръка.))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                                Всеки сам си преценява
                                така е и аз преценявам, че правят счетоводни фокуси
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X