IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    А имаше некви очаквания за 2-3-4 лева, а не се спряха да продават мажовците, смешна работа. Как мислите ще мине ли увеличението, т.е.ще има ли балъци?
    Мене ли питаш, Играч?

    Не зная и не ме интересува, от началото не показах доверие към тая компания и не я следя.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      Пишеш с усмивка, но изп. дир наистина вярва, че инвеститорите са виновни за ниските цени

      Верва си в Сирма религия-та и изобщо не му дреме кво мислят некви дето инвестират в компанията му.

      Това си е техен проблем и за това - да го духат
      Има един мноооого лесен начин акцията да се вдигне - всички собственици вадят по 1 млн. (може и повече ) и купуват директно от пазара.
      Всъщност тия пари са ги взели от там нали ...че и доста повече...
      Примери по света колкото щеш ...
      Не им го препоръчвам ако нямат доверие в собствената си фирма
      п.с. С какво оправдават отмяна на дивидентното си политика ? да не са на червено ?
      Всъщност като помисля няма начин - всичко в отчета тип-топ , нали
      Last edited by Protokol; 19.05.2018, 17:58.
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Щом ще бутате цената постоянно надолу ,тази година без дивидент
        https://www.investor.bg/novini-i-ana...2017-g-261328/
        Пишеш с усмивка, но изп. дир наистина вярва, че инвеститорите са виновни за ниските цени

        Верва си в Сирма религия-та и изобщо не му дреме кво мислят некви дето инвестират в компанията му.

        Това си е техен проблем и за това - да го духат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Сирма Труп.

          Бляк.

          Аз от Шеста година нанасам не мога да се сетя за читаво IPO на БФБ.
          А имаше некви очаквания за 2-3-4 лева, а не се спряха да продават мажовците, смешна работа. Как мислите ще мине ли увеличението, т.е.ще има ли балъци?

          Коментар


          • Сирма Труп.

            Бляк.

            Аз от Шеста година нанасам не мога да се сетя за читаво IPO на БФБ.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Айде деееее, бутнете я още малко до 0.90 слаби сте продавачите нещо, нали са ви без пари артиите...
              И що 90 ?Най-добре ще е на 50 ,че да има после какво да се увеличава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Айде деееее, бутнете я още малко до 0.90 слаби сте продавачите нещо, нали са ви без пари артиите...
                Щом ще бутате цената постоянно надолу ,тази година без дивидент
                https://www.investor.bg/novini-i-ana...2017-g-261328/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  0.90 се вижда вече....
                  Айде деееее, бутнете я още малко до 0.90 слаби сте продавачите нещо, нали са ви без пари артиите...

                  Коментар


                  • 0.90 се вижда вече....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Тук на фона на ИПО-то на Градус и влошения сантимент малко ме съмнява че увеличението им ще мине успешно.....дори и наполувина няма да могат да съберат от пазара
                      Мнооогооо трууудноо ще еее

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        поне инвеститорите можем да си четем интервю с шефчето "Цветан Алексиев: Акциите на Сирма са подценени"
                        https://www.investor.bg/tehnologii/2...eneni--259619/


                        Чудно ми е как интервюиращия не го попита - "Ей льоьо, щом като е толкова подценена защо "инсайдърите" се разпрахте да я продавате бе?"
                        Това разпродажба ли му викаш,при Дръвчо,Билборд и много такива какви разпродажби имаше,просто да паладееш 10,20 само ,че не % а пъти.

                        Коментар


                        • Един аматьорски въпрос :
                          Как се определят Р/В коефиценти при фирми произвеждащи такъв тип продукти - напр. софтуер или реклама
                          P/B (неконс. / конс.) 0.82 / 0.69
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Тук на фона на ИПО-то на Градус и влошения сантимент малко ме съмнява че увеличението им ще мине успешно.....дори и наполувина няма да могат да съберат от пазара

                            Коментар


                            • поне инвеститорите можем да си четем интервю с шефчето "Цветан Алексиев: Акциите на Сирма са подценени"
                              https://www.investor.bg/tehnologii/2...eneni--259619/


                              Чудно ми е как интервюиращия не го попита - "Ей льоьо, щом като е толкова подценена защо "инсайдърите" се разпрахте да я продавате бе?"

                              Коментар


                              • Куцата работа е тука..... не виждам светлина в тунела, даже и номинала е далеч, трябва да си много тъп да запишеш на уевче.... имам малко за цвят, ама ставам инвеститорче за неопределено време......

                                Коментар

                                Working...
                                X