IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona
    Ако цената стигне поне 1.10 бих си записал известно количество, но засега съм твърдо пас
    Някой да вдигне папира, за да разкешиш ли !? ))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
      Потвърждава проспект за първично публично предлагане на емисия в размер на
      39 573 679 (тридесет и девет милиона петстотин седемдесет и три хиляди шестстотин
      седемдесет и девет) броя обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми
      акции с право на глас, с номинална и емисионна стойност 1 (един) лев всяка
      Ако цената стигне поне 1.10 бих си записал известно количество, но засега съм твърдо пас

      Коментар


      • Потвърждава проспект за първично публично предлагане на емисия в размер на
        39 573 679 (тридесет и девет милиона петстотин седемдесет и три хиляди шестстотин
        седемдесет и девет) броя обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми
        акции с право на глас, с номинална и емисионна стойност 1 (един) лев всяка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
          Ей, изложих се !
          И днес продължават "ударно" с покупките !
          Извинявам се !
          Като мине твърдо 1 левче, може да ги призная за пичове, засега са си все още обикновени мишоци.....
          Last edited by mapadona; 09.06.2018, 14:22.

          Коментар


          • Ей, изложих се !
            И днес продължават "ударно" с покупките !
            Извинявам се !

            Коментар


            • Тези, които са писали статията "Директори в "Сирма" демонстрираха доверие с ударно изкупуване", просто ме скъсват от смях :-)

              Коментар



              • Вчера, гледам има 4 сделки, изкупуваха "ударно" 1050 бр
                Днес защо не изкупуваха "ударно" акции ???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
                  Колеги, нещо сте се изнервили! Карайте я по-лежерно... Я каква жега е навън! Нашето БФБ е като климатик - погледнеш го и веднага се смръзяваш . Колкото до Сирмата, не се вълнувайте, до 1-2 години ще се качи над цената от ИПО-то. Имам акции и не си ги давам (без бой)
                  Все си мисля ,че ще има още падане до 60 ст, иначе не се връзва играта им.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Абе вие сте богове -живеете хиляди години..За Вас 1-2 години са един миг.. А загубените пари прашинка за трилионите Ви...Точно такива инвеститори най- обичат некоректните мажоритари....
                    Това, че имам акции на Сирма, не означава че ще участвам в увеличението на капитала. Иначе сме преживели досега и краха на Холдинг Пътища, на Мострой, на цялата БФБ през 2008 г. и няма да забогатеем от тук, това е ясно. Добре, че КФН си вдигнаха заплатите, поне тях да не ги мислим

                    Коментар


                    • Абе вие сте богове -живеете хиляди години..За Вас 1-2 години са един миг.. А загубените пари прашинка за трилионите Ви...Точно такива инвеститори най- обичат некоректните мажоритари....

                      Коментар


                      • Колеги, нещо сте се изнервили! Карайте я по-лежерно... Я каква жега е навън! Нашето БФБ е като климатик - погледнеш го и веднага се смръзяваш . Колкото до Сирмата, не се вълнувайте, до 1-2 години ще се качи над цената от ИПО-то. Имам акции и не си ги давам (без бой)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Досега мажоритарите само свалят цената вместо да я вдигат.. Можеш ли да ни кажеш колко хиляди акции са продали..
                          Продали са за стотици хиляди и са свалили цената с 20%. Изкупиха някакви си 30 000 и веднага скочи с 10%. Чудя се възможна ли е въобще схемата която някои тука си представят - продали са някаква част и после да си я изкупят обратно на по-ниска цена?

                          Коментар


                          • Досега мажоритарите само свалят цената вместо да я вдигат.. Можеш ли да ни кажеш колко хиляди акции са продали..
                            Last edited by Kiro; 08.06.2018, 13:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не.. сравнявам я с компании , които дават редовно дивидент, акциите им се повишават и мажоритарите им не продават, а купуват собствените си акции.. Престани да повтаряш тази глупост за цените на акциите, никой не е по голям от пазара уважаеми, а той показва най- вярно кое колко струва.. Щом смяташ , че акцията е по- скъпа кажи с колко и аз веднага ще ти продам моите акции..
                              Ами и ти чакаш явно, щото пазара е твърде неликвиден, ако някой иска да купи акции на сегашната ниска цена, ще му е доста трудно, щом някакви си 30на хиляди лева на мажоритари дигнаха цената с 10%.

                              Коментар


                              • Не.. сравнявам я с компании , които дават редовно дивидент, акциите им се повишават и мажоритарите им не продават, а купуват собствените си акции.. Престани да повтаряш тази глупост за цените на акциите, никой не е по голям от пазара уважаеми, а той показва най- вярно кое колко струва.. Щом смяташ , че акцията е по- скъпа кажи с колко и аз веднага ще ти продам моите акции..
                                Last edited by Kiro; 08.06.2018, 00:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X