IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Единствена цел за пенсионните дружества да купуват Сирма Груп е да си осреднят цената от 1.20 + 0.80 на 1.00!
    Не виждам да дадат много пари на увеличението!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Според мен по-добре купува..
      Би трябвало това да е целта на шеф Цецо - иначе трудно ще може да накара пенсионните фондове да записват на увеличението - те засега много го подкрепят! Каква е причината да купуват Сирма е друг въпрос, но ми напомня на Градус!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
        Хмм, ордерите вдясно бая оредяха. Дали скоро няма да видим 1 лев продава ?
        Според мен по-добре купува..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Имам си доволно, не се притеснявай за мен, вече съм на хубав + даже. Твойте артии май падат и за това ми се струваш изнервен, спокойно ще дойде и твоето време, няма смисъл да завиждаш
          Полки е алтруист опитва се да помегне на всички....във всички теми..
          ​​

          Коментар


          • Хмм, ордерите вдясно бая оредяха. Дали скоро няма да видим 1 лев продава ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              никой не иска да купи на 90 ст., а ти се надяваш "да направят успешно увеличение близо до макса" ............... тц тц тц

              колко акции получи за да напишеш този коментар?
              Имам си доволно, не се притеснявай за мен, вече съм на хубав + даже. Твойте артии май падат и за това ми се струваш изнервен, спокойно ще дойде и твоето време, няма смисъл да завиждаш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Отминава една хубава седмица за акционерите (особено за купилите през последните 3-4 месеца), надявам се утре да затвърдим правилната посока. По всичко личи, че скоро ще има още позитивни новини. Активността е налице и е присъща за компания от Софикс. Пожелавам им да направят успешно увеличение близо до макса. Нека следващите седмица и месец да са още по-добри!
                никой не иска да купи на 90 ст., а ти се надяваш "да направят успешно увеличение близо до макса" ............... тц тц тц

                колко акции получи за да напишеш този коментар?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Отминава една хубава седмица за акционерите (особено за купилите през последните 3-4 месеца), надявам се утре да затвърдим правилната посока. По всичко личи, че скоро ще има още позитивни новини. Активността е налице и е присъща за компания от Софикс. Пожелавам им да направят успешно увеличение близо до макса. Нека следващите седмица и месец да са още по-добри!

                  Коментар


                  • Едно добро интервю с Цветан Алексиев - https://www.bloombergtv.bg/shows/201...Jj-09cGO49CQ#/

                    Коментар


                    • Ще ги скъсаме

                      Коментар


                      • Ще покоряваме ли нови висини днес

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          0,92 е по - добре от 0,84
                          Има някакви напъни да качат цената до леФче, ама до колко ще успеят предстои да видим!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                            Тук 1.01 ще мечтаем да го видим в необозримото бъдеще!
                            0,92 е по - добре от 0,84

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                              За мен е ясно едно - от България единственото, което могат да очакват е "комбинация от пет пръста с преобладаващ среден"! Ако се надяват на нещо - то ще е от чужбина. Вероятно и за това увеличението го прави ПФБК, които са най-силни в контактите с чужди инвеститори. Дали момента в чужбина е подходящ обаче - друг въпрос!
                              Точно от България ще е основният интерес си мисля иначе интересно си го описал Не изключвам да има записвания отвън но по скоро като допълнение си мисля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                И за мен пускането ще е знак че има интерес но аз го гледам по скоро като минимум записване от 20 млн лева и то от 4 или 5 основни играчи тоест сравнително по раздробено.
                                За мен е ясно едно - от България единственото, което могат да очакват е "комбинация от пет пръста с преобладаващ среден"! Ако се надяват на нещо - то ще е от чужбина. Вероятно и за това увеличението го прави ПФБК, които са най-силни в контактите с чужди инвеститори. Дали момента в чужбина е подходящ обаче - друг въпрос!

                                Коментар

                                Working...
                                X