IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kostadinat Разгледай мнение
    Ето и моите 2 цента по темата.

    Разсипията тези дни по акцията я отдавам на онези с безплатните хартии а такива много. И като не си давал и стотинка за придобиване ти е се тая на колко ще разкешираш, може да е левче може да е 50 ст. Мениджмънта може да се позаитерисува дали това е някой вътрешен, примерно някой на който името му започва с "М".

    А иначе позитивно погледнато ако наистина технологията на Онтото е толкова добра колкото се твърди, рано или късно я Майкросост, я Гугъл, ябълка, я някой друг ще налее може 20, може 50, може 100, може 500 милиона само за да я има и да казва колко е велик.
    И това ще се случи дори и без прякото участие на мениджънта, а въпросът е кога и дали. И ако това се случи тези 75 ст за акция в момента ще ви се струват една много добра цена.

    Имаше едни големци Енемона и те много работеха с държавата и в един момент държавата реши да ги няма. Да не стане и тук така....а и не забравяйте големината на ФФ не само с буквата М а с цялата азбука продават

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      аз ако я подарят "за без пари", също няма да откажа
      На сърце ми е от ранни години Но не ми пречи чат-пат да си я критикувам свойски, като другарска критика ))
      (ps. за сметка на товa, немам грижа за спидитата, и там дори и темата не поглеждам, тотал щета, всеки с интересите)
      ако продам догодина на 60 лв като съм купувал на 18 и съм взел 4-5 дивидента

      ще кажеш ли

      "извинявай повече няма да говоря така"

      чисто хихотетично

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение

        Не знам кой, но може да има ценни разработки, ние не сме IT спецове. Освен това цената би била джобни пари за дори средна големина играч.
        "може да има"
        аргумент къртач

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kostadinat Разгледай мнение
          Ето и моите 2 цента по темата.

          Разсипията тези дни по акцията я отдавам на онези с безплатните хартии а такива много. И като не си давал и стотинка за придобиване ти е се тая на колко ще разкешираш, може да е левче може да е 50 ст. Мениджмънта може да се позаитерисува дали това е някой вътрешен, примерно някой на който името му започва с "М".

          А иначе позитивно погледнато ако наистина технологията на Онтото е толкова добра колкото се твърди, рано или късно я Майкросост, я Гугъл, ябълка, я някой друг ще налее може 20, може 50, може 100, може 500 милиона само за да я има и да казва колко е велик.
          И това ще се случи дори и без прякото участие на мениджънта, а въпросът е кога и дали. И ако това се случи тези 75 ст за акция в момента ще ви се струват една много добра цена.

          Цитираните компании, най-вероятно, разполагат с много по-добри технологии. Да не говорим, че имат ресурс сами да си ги напишат. Освен това ако имаше интерес, вече да са я купили. Защо мислиш тези правят ИПО? Защото няма никакъв интерес от потенциални купувачи.

          Коментар


          • Ето и моите 2 цента по темата.

            Разсипията тези дни по акцията я отдавам на онези с безплатните хартии а такива много. И като не си давал и стотинка за придобиване ти е се тая на колко ще разкешираш, може да е левче може да е 50 ст. Мениджмънта може да се позаитерисува дали това е някой вътрешен, примерно някой на който името му започва с "М".

            А иначе позитивно погледнато ако наистина технологията на Онтото е толкова добра колкото се твърди, рано или късно я Майкросост, я Гугъл, ябълка, я някой друг ще налее може 20, може 50, може 100, може 500 милиона само за да я има и да казва колко е велик.
            И това ще се случи дори и без прякото участие на мениджънта, а въпросът е кога и дали. И ако това се случи тези 75 ст за акция в момента ще ви се струват една много добра цена.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
              За 5 милиона лева се провали увеличението - Ако положението беше лошо просто щяха да ги вземат на заем и да ги върнат от увеличението. Какви фаилти? Какви детски фантазии?

              Супер е положението, иначе ако съм наясно, че няма да ги давам и аз бих показал някакви виртуални милиони

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                в темата за БРЕФ помня умни постове от теб
                но тук ...
                кой ще иска да превземе тва ...?
                Не знам кой, но може да има ценни разработки, ние не сме IT спецове. Освен това цената би била джобни пари за дори средна големина играч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                  За 5 милиона лева се провали увеличението - Ако положението беше лошо просто щяха да ги вземат на заем и да ги върнат от увеличението. Какви фаилти? Какви детски фантазии?

                  Аз друго чувам...ако са били само 5 мил до сега да са го направили на ново...тука и при неохим не са добре нещата и не пипам!
                  дано оцелеят с техните счетоводни маймунджелъци на печалбички загуби ИТН...схемички...и се поинтересувай малко що за нещастно малко офисче имат в Америка на което се залагат “големите надежди”
                  живи схематици ако не работеха проекти с държавата отдавна да са чао’

                  Коментар


                  • За 5 милиона лева се провали увеличението - Ако положението беше лошо просто щяха да ги вземат на заем и да ги върнат от увеличението. Какви фаилти? Какви детски фантазии?
                    Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    На мен на фалит ми мирише!да не се окаже пагубно не успешното увеличение на капитала!
                    Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                      Ще я чистим ли тая акция?
                      На мен на фалит ми мирише!да не се окаже пагубно не успешното увеличение на капитала!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                        в темата за БРЕФ помня умни постове от теб
                        но тук ...
                        кой ще иска да превземе тва ...?
                        аз ако я подарят "за без пари", също няма да откажа
                        На сърце ми е от ранни години Но не ми пречи чат-пат да си я критикувам свойски, като другарска критика ))
                        (ps. за сметка на товa, немам грижа за спидитата, и там дори и темата не поглеждам, тотал щета, всеки с интересите)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                          Не познах, че може да има раздвижване от страна на мениджмънта.

                          А това някой да изкупи компанията надали може да стане при положение, че основателите притежават доста проценти. Все пак, ако има компания, която може да бъде мишена на подобна стратегия, то това е Сирма.
                          в темата за БРЕФ помня умни постове от теб
                          но тук ...
                          кой ще иска да превземе тва ...?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                            Не познах, че може да има раздвижване от страна на мениджмънта.

                            А това някой да изкупи компанията надали може да стане при положение, че основателите притежават доста проценти. Все пак, ако има компания, която може да бъде мишена на подобна стратегия, то това е Сирма.
                            Интересно ми е да разбета какво прави маркет-мейкъра Елана за повдигане имиджа тук? По-скоро нищо не прави, но прибира едни пари за това. Нека от Сирма ми се обадят - това и аз го мога :-) , пък и ще им излезе по-евтино...

                            Коментар


                            • Не познах, че може да има раздвижване от страна на мениджмънта.

                              А това някой да изкупи компанията надали може да стане при положение, че основателите притежават доста проценти. Все пак, ако има компания, която може да бъде мишена на подобна стратегия, то това е Сирма.

                              Коментар


                              • Ще я чистим ли тая акция?

                                Коментар

                                Working...
                                X