IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
    Доколкото разбирам 3 331 646 права са купени днес, което означава, че няма да бъдат записани само 238 хил. от предложените нови акции или около 1,3%, което е ми се струва доста добро постижение на този слаб пазар и показва, че има интерес към позицията, както и възможност за последващо покачване на цената.
    Е нека да бъдат записани и платени де. Може някой да си е купил пък после да ни ги запише.

    Коментар


    • Доколкото разбирам 3 331 646 права са купени днес, което означава, че няма да бъдат записани само 238 хил. от предложените нови акции или около 1,3%, което е ми се струва доста добро постижение на този слаб пазар и показва, че има интерес към позицията, както и възможност за последващо покачване на цената.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        след успешното увеличение позицията има шансове скоро време да влезе в Софикс, не че е голям плюс това
        Голям лаф - пожелавам ви го, надявам се дотогава успешно да съм излязъл с 10 стинки загуба на акция, защото не ми се мисли колко години трябва да чакам, за да я избия тази загуба тук. Дори си мисля, че ще има цени и под 1,10, но да видим
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Не разсмивай форума, а се заеми да усвоиш функциите на това пред което стоиш!
          Ако ти е трудно, попитай някой близък или посредника си , как да си конфигурираш най рационално плотформата!
          Тъй вярно!

          Коментар


          • след успешното увеличение позицията има шансове скоро време да влезе в Софикс, не че е голям плюс това

            Коментар


            • Не разсмивай форума, а се заеми да усвоиш функциите на това пред което стоиш!
              Ако ти е трудно, попитай някой близък или посредника си , как да си конфигурираш най рационално плотформата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Знаех си!
                Благодаря! Чак сега излезе на онзи екран който ти пратих със сделките за деня. Просто е смотана платформата.

                Така, че и аз не съм пълен идиот все пак

                https://imgur.com/a/ifUUa
                Last edited by hamorphis; 29.03.2018, 14:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                  Оправих се.

                  Знаех си!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    И ,,, ДА - ГЕНИЙ си!!!

                    щом ми показваш сектор сделки
                    Оправих се.

                    Коментар


                    • И ,,, ДА - ГЕНИЙ си!!!

                      щом ми показваш сектор сделки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                        Има я и знам кода -- но търговия с нея не се вижда

                        ГЕНИЙ ЛИ СЪМ?

                        https://imgur.com/a/FvGeo


                        Имаш още 3 минути - звънни на брокера си - той ще ти въведе поръчката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Има отделно поле аз аукционите...
                          На Каролската не е във фаза аукцион

                          Коментар


                          • [QUOTE=hamorphis;n3318857]

                            Има я и знам кода -- но търговия с нея не се вижда [/QUOTE



                            По надясно виж ,не знам с каква платформа си

                            Коментар


                            • Има отделно поле аз аукционите...
                              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                                Къде го виждате това. Някой би ли споделил или не? Имам на Елана платформата, но там не излиза. Явно е зле.

                                Пробвай с 0(нула) ЕАА

                                Коментар

                                Working...
                                X