IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Тук идва малко под кръста тая работа;- нямам но е в темата..., а и пакет наскоро се исипа

    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...topani-276283/
    Мда, наще могат да ги надцакат с продължителността на периода на финнасиране който впрочем е ............10 години а не 42 месеца.......колкото до оборотните средства ......може да се помисли

    Коментар


    • Тук идва малко под кръста тая работа;- нямам но е в темата..., а и пакет наскоро се исипа

      https://www.investor.bg/ikonomika-i-...topani-276283/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Aко сметките ти са верни, обясни ми поведението на "идиота", който изсипа половин милион акции на 1,12? Да си ортак с Евереста не е най-прекрасното нещо на света
        Идея си нямам...........много тъпо се поучи при мен днеска допълних на 1,15 и 1,14 а малко преди това тоя изсипа яко на 1,12............брокера ми заспал нищо не направи при положение че го бях оторизирал още в 10 часа сутринта...........бахти ..........нищо тука съм от 2015 г........засега доволен.......само добавям

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
          Печалба към четвърто тримесечие около 6,5 стотинки на акция............очакван дивидент около 5,5 стотинки на акция (според плановете).....догодина повече .........лична прогноза с 20% по голям
          Aко сметките ти са верни, обясни ми поведението на "идиота", който изсипа половин милион акции на 1,12? Да си ортак с Евереста не е най-прекрасното нещо на света
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
            Печалба към четвърто тримесечие около 6,5 стотинки на акция............очакван дивидент около 5,5 стотинки на акция (според плановете).....догодина повече .........лична прогноза с 20% по голям
            +1
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Печалба към четвърто тримесечие около 6,5 стотинки на акция............очакван дивидент около 5,5 стотинки на акция (според плановете).....догодина повече .........лична прогноза с 20% по голям

              Коментар


              • Моля преместете дискусията си към "Виртуалната кръчма".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Груйче щом си ценител на ирландското, я кажи Тюламора харесваш ли го ? На мен някакси по добре ми идва от Джеймисъна
                  Не, не съм му фен, може би зашото доста запои в студентските години са били с него, та затова. Джеймисъна ми е класика и си го харесвам, е ако няма, и Тъламора става, какво му е, пък и Бушмилса. А понякога харесвам много и шотландските уиските - едни такива, веднага те прерязват, обаче с много характерен вкус. Иначе и азиатските уискита са класика, а и ръжените канадски не са лоши. Оф, обърнахме го на кръчма
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    12-год Джеймисън ли желаеш, има и 18-год!
                    не се изхвърляй, 12-ка е ок
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      да не се изхвърляме - ирландско, по възможност Джеймисън, ако е на повече години - по-добре, но това не е най-важното, важна е мъжката дума, другото е преходно!
                      Груйче щом си ценител на ирландското, я кажи Тюламора харесваш ли го ? На мен някакси по добре ми идва от Джеймисъна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        да не се изхвърляме - ирландско, по възможност Джеймисън, ако е на повече години - по-добре, но това не е най-важното, важна е мъжката дума, другото е преходно!
                        12-год Джеймисън ли желаеш, има и 18-год!
                        Last edited by 4f4; 21.12.2018, 14:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                          Macallan 18 Years
                          да не се изхвърляме - ирландско, по възможност Джеймисън, ако е на повече години - по-добре, но това не е най-важното, важна е мъжката дума, другото е преходно!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                            Хаха, даде ми адреса, но не ми каза каква уиски харесваш!
                            Macallan 18 Years

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Седи мирно бре, нали се разбрахме Всичко е точно колеги - хубаво е да има коректни форумци, които си стоят зад думите. Пожелавам успехи!
                              Хаха, даде ми адреса, но не ми каза каква уиски харесваш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Седи мирно бре, нали се разбрахме Всичко е точно колеги - хубаво е да има коректни форумци, които си стоят зад думите. Пожелавам успехи!
                                Айде да си пожелаем догодина двойка!

                                Коментар

                                Working...
                                X