IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Ами около 8 ст. дивидент при цена 1.45 си е много по-добре от основния конкурент Атера където се очертава под 10 ст. при цена 2.12 дори и без да си чел утрешния вестник.То се вижда и как продавачите отдясно рязко намаляха.Въпреки това аз имам и от двете за всеки случай.
    това че дивидента ще е около 8 ст беше ясно още септември месец....за атера мисля повече от 10 стинки ша дадат.....15 по ми се струва добре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
      Айде некой пак чете прогнозните 1 месец преди приключване на тримесечието ............всеки ипът движението на тази позиция се повтаря преди всяко QXX..........миналата година май по това време се възползваха от заемен капитал ......ливериджа работи в пълна сила за Q1
      Ами около 8 ст. дивидент при цена 1.45 си е много по-добре от основния конкурент Атера където се очертава под 10 ст. при цена 2.12 дори и без да си чел утрешния вестник.То се вижда и как продавачите отдясно рязко намаляха.Въпреки това аз имам и от двете за всеки случай.
      Last edited by спекуланта; 22.02.2017, 20:07.

      Коментар


      • Айде некой пак чете прогнозните 1 месец преди приключване на тримесечието ............всеки ипът движението на тази позиция се повтаря преди всяко QXX..........миналата година май по това време се възползваха от заемен капитал ......ливериджа работи в пълна сила за Q1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Дай сега прогноза за дивидента следващата година и съвсем ще смажеш продавачите
          за съжаление прогнозирам по нисък дивидент за 2017 защото очаквам увеличение на капитала 1:1 с емисоонна стойност 1.2 за акция.....това ще рече разпределяне на печалбата на повече на брой акции. Докато усвоят новия кеш от увеличението плюс това да се нагрухат и привлечен капитал ще отнесе поне 1.5 години докато започнат да бачкат на пълни обороти.
          Last edited by Novaka_Bull; 31.01.2017, 20:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

            еехххееее много съм добър....според отчета ще раздадат 7.89 ст. За акция.....брех, а нищо ме разборам от финанси.....ша слушате инженера начи ейййй
            Дай сега прогноза за дивидента следващата година и съвсем ще смажеш продавачите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
              Нетен дивидент на акция 6,2 ст. към тримесечието.........прогноза за 7,84 ст. за годината......................
              еехххееее много съм добър....според отчета ще раздадат 7.89 ст. За акция.....брех, а нищо ме разборам от финанси.....ша слушате инженера начи ейййй

              Коментар


              • Отчети за четвърто тримесечие на 2016 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  И аз така - ама при мене е по-зле - хем не ща да продавам, хем вече ми е скъпо да купувам, хем имам малко бройки.


                  Ще взема да си купя малко британски Мидички.
                  Да не би да четеш мисли!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                    Въобще не смятам да продавам, но тези цени са скъпи за тази акция. Компанията се развива добре и според очакванията ми. Бизнесът е разбораем за мен и модела ми харесва. Другата година ще увеличат капитала 1:1 и според мен при емисионна около 1.2 за акция. Смятам да запиша 100% проблема е ще поради това увеличение дивидента през 2018 ще е малък....но дотогава има още време
                    И аз така - ама при мене е по-зле - хем не ща да продавам, хем вече ми е скъпо да купувам, хем имам малко бройки.


                    Ще взема да си купя малко британски Мидички.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Въобще не смятам да продавам, но тези цени са скъпи за тази акция. Компанията се развива добре и според очакванията ми. Бизнесът е разбораем за мен и модела ми харесва. Другата година ще увеличат капитала 1:1 и според мен при емисионна около 1.2 за акция. Смятам да запиша 100% проблема е ще поради това увеличение дивидента през 2018 ще е малък....но дотогава има още време

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Еее и аз привърженик на тази акция ама тая цена е откровенно надута.....ко прайге бре
                        Явно купувачите тук не мислят така !Ти продаде ли вече? Сложил бях няколко кила купува малко над 1.2 но явно ще ги местя нагоре ....изглежда "мисия невъзможна"
                        Last edited by спекуланта; 14.12.2016, 20:36.

                        Коментар


                        • Еее и аз привърженик на тази акция ама тая цена е откровенно надута.....ко прайге бре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Що така: кежав интерес, бе? Бяхме около трима инвеститори - резил

                            Нещо особено иначе - бизнесът - добре - аз алармирах за някои - така да се каже: системни рискове пред инвестиция в земица, засега сосен растеж, увеличение на капиталът: 1:1 ще е ще се случи около краят на 17-а или началото на 18-а година.
                            Развиват се добре, ако запазят този темп, най - вероятно ще успеят с увеличението на капитала. Все пак има поне 1 г. до посочените индикативни срокове, ще следим и какви ще са тенденциите на пазара на земеделска земя.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Що така: кежав интерес, бе? Бяхме около трима инвеститори - резил

                              Нещо особено иначе - бизнесът - добре - аз алармирах за някои - така да се каже: системни рискове пред инвестиция в земица, засега сосен растеж, увеличение на капиталът: 1:1 ще е ще се случи около краят на 17-а или началото на 18-а година.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Поканени са всички спекуланти, станали инвеститори
                                Ще пъкна
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X