IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
    Нищо не разбрах... колко е дивидента на HSBC ? Брутно и като процент ?
    Около 6.62% и около 45 евроцента. Вярно, че има системен риск, макар тая бамка да е доста силна, стабилна и с повече от добра печалба.

    Да вметна - отчитам сумата на дивидентът, която реално получавам в платформата си, че знаеш колко чешат данъчните тук-таме. Да уточня тоже, че четвъртия дивидент за годината още не съм го получил
    Last edited by Императорът; 03.10.2016, 00:00.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Кифладжия си ти бе "майсторе".Това искаме да ти кажем всички тук.Похвални са ти намеренията да търгуваш,ама то с п.....ня боя не става.Не разбра ли до сега,че си само за бъзик тук на огромата част от форумците.Трябава да те видя,като дойда в София ама там където ходя дали ще те пуснат.......Смешник.P.S.Не го трийте това поне за малко,да го види смешко.
      Върти и сучи колкото искаш. Смешници сте вие, дето коментирате неща, от които нямате абсолютно никакво понятие, палячовци !!!!

      Не казвам, че съм "майстор", просто не говоря за неща, които не знам, камо ли да се заяждам с другите, та да ставам за посмешище. ПЪРВО проучвам нещо, после го коментирам, а ако не ми се занимава да търся инфо, или питам, или просто не се обаждам като черна станция, та да ми се смеят хората.

      Кой с каквото ще да се бъзика - но аз зная какво говоря, за разлика от тебе и от оня другия палячо-аграр.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        И кое е точното и ясното? Каква четвърт от акция, струваща 6.75 кинта? Случайно да погледна (фортис ясно, че не е гледал нищо, той само дето пише глупости), как се е движила цената на акцията тая година, та да е толкова точно и ясно, че съм назад? Втората и по-голяма част от акциите си съм ги купил горе-долу на настоящата цена, първата - по-скъпо, но не много.

        Или въпросът е колективно да се излагате като кифладжии?
        Кифладжия си ти бе "майсторе".Това искаме да ти кажем всички тук.Похвални са ти намеренията да търгуваш,ама то с п.....ня боя не става.Не разбра ли до сега,че си само за бъзик тук на огромата част от форумците.Трябава да те видя,като дойда в София ама там където ходя дали ще те пуснат.......Смешник.P.S.Не го трийте това поне за малко,да го види смешко.

        Коментар


        • Нищо не разбрах... колко е дивидента на HSBC ? Брутно и като процент ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
            Бравоооо,напълно те подкрепям за този пост.Точно и ясно.
            И кое е точното и ясното? Каква четвърт от акция, струваща 6.75 кинта? Случайно да погледна (фортис ясно, че не е гледал нищо, той само дето пише глупости), как се е движила цената на акцията тая година, та да е толкова точно и ясно, че съм назад? Втората и по-голяма част от акциите си съм ги купил горе-долу на настоящата цена, първата - по-скъпо, но не много.

            Или въпросът е колективно да се излагате като кифладжии?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              от 1/4 акция на HSBC колко е дивидента?
              с тези сътресения покрай банките, определено не си напред с техните акции, само дето дращиш тук
              Бравоооо,напълно те подкрепям за този пост.Точно и ясно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Пъкна да - за един ден с два дивидента ме зарадваха, само дето тоя от HSBC е по-сосен.
                от 1/4 акция на HSBC колко е дивидента?
                с тези сътресения покрай банките, определено не си напред с техните акции, само дето дращиш тук

                Коментар


                • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                  Дивидентът дойде тук ....
                  Пъкна да - за един ден с два дивидента ме зарадваха, само дето тоя от HSBC е по-сосен.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                    Дивидентът дойде тук ....
                    +1.....другата година ще е доста по сосен макар че и тая година не е зле 5% спрямо номинала

                    Коментар


                    • Дивидентът дойде тук ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Импов, помни ми думите- ще съжаляваш, че излезе от хубавите акции на БФБ- там не можеш да правиш за един ден 7-10%. При това ръстовете на БФБ още не са започнали
                        Тоя го мани ти,ами виж кви хубави новини идат от тия http://www.investor.bg/bylgariia/451...016/#225016,и не хубави за "Еланци".Без каквито и да било препоръки разбира се!!!!Че съм обвързан по някакъв начин с някои компании и хора.P.S.Няма как просто,такива са времената.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Импов, помни ми думите- ще съжаляваш, че излезе от хубавите акции на БФБ- там не можеш да правиш за един ден 7-10%. При това ръстовете на БФБ още не са започнали
                          7-10% ръст с изтъргувани 18 акции... аре, нЕма нужда.

                          Преди малко смятам дивидентна доходност на Lukoil - 5.75%. Кой туканка толкоз дава, или по-сосно - освен Жабокът, който не обичате - и освен да кажем например тази Еланка - МОЖЕ БИ?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sylver88 Разгледай мнение
                            Кой ИП ползваш за там? Какви са таксите? Може ли линк.
                            Ползвам Евро финанс. Комисионченце на сделка на БФБ - 2 кинта, на Франкфуртската: тоже 2 кинта... ама в евраци.

                            Пак е не ного.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Ван Бастен незная дали мисля правилно ама:
                              Дават кредити при 8.5 % лихва и в момента са на ливеридж 1:1 което означава лихван доход от 17% спрямо СК. Oт този доход се вадят 2.4% колкото и разликата остава за тях (върху привлечения капитал). Таксите към УД се поемат донякъде и от годишните атакси са управление на кредитите и от процента който удържат при първоначално кредитиране. Както и да ги смятам стигам при 10% див доходност спрямо номинал за разпределение а при 1:3 СК към то привлечен пак консервативно поне 13% ще е доходноста. Стига с тези 6 мио .....и менджмънта прогнозира кредите протфейл към 2018 около 60 мио.....смятай....

                              P.S Моля да ме извините за правописните грешки и ако има нещо друго ....пиша от тела на ход ще требва кинти да се изкарват
                              Last edited by Novaka_Bull; 21.09.2016, 13:04.

                              Коментар


                              • Импов, помни ми думите- ще съжаляваш, че излезе от хубавите акции на БФБ- там не можеш да правиш за един ден 7-10%. При това ръстовете на БФБ още не са започнали

                                Коментар

                                Working...
                                X