IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
    Цената в момента е повече от добра за покупки, очакваната див. доходност/цена е прибл. около7% с преспектива за развитие ...какво повече да иска човек . Не се сещам за друга дивидентна акция на БФБ с тези характериситики в момента. Аз ще се възползвам защото смятам че тук пакета трябва да се формира минимум до 2019 г. - 2020г. така че тези спадове трябва да се използват!!!!
    Жабокът е по-на сгода
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Цената в момента е повече от добра за покупки, очакваната див. доходност/цена е прибл. около7% с преспектива за развитие ...какво повече да иска човек . Не се сещам за друга дивидентна акция на БФБ с тези характериситики в момента. Аз ще се възползвам защото смятам че тук пакета трябва да се формира минимум до 2019 г. - 2020г. така че тези спадове трябва да се използват!!!!

      Коментар


      • Ашколсун - ама цена напоследък: яко надолулу.

        Иначе - да: отчетът е добър.
        Last edited by Императорът; 27.10.2017, 13:29.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Другари, имаме отчет................27% ръст на печалбата. Впечатляващо !!!! Моята акция . Успех и нали си знаете............написаното от мен не е препоръка за търговия с акциите на елана агрокредит.

          Коментар


          • ЕЛАНА Агрокредит със сделки за над 2 млн. лв. само за септември

            Коментар


            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...avgust-247791/
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sylver88 Разгледай мнение
                Какво става тука? Вече подънах с 4%, не знам да задържам или излизам.
                Както прецениш,аз лично клъвнах днес 1000 бройчици....

                Коментар


                • Какво става тука? Вече подънах с 4%, не знам да задържам или излизам.

                  Коментар


                  • Пазар дето се вика... Мене повече ме интересуват параметрите на това увеличаване на капитала за което се говори следващата година... Само се споменава, че ще го има. Няма да е лошо да изкарат няккаво инфо.
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Някой нещо тук? Новини ли ще има или просто следва пазара...
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Доволен съм от ОББ да....наистина са малко бавни но не чак толкова че да ми пречи. За електронното нищо не ми взимат.0.5% комисионна на сделка но не по малко от 2 лева. Дебитна карта вече 14 години без да ми вземат и стотинка от банкомат без значение на кой оператор или банка е стига да е в БГ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          точно
                          за между другото
                          защото са много бавни във всичко и не можеш да разбереш какво ти се случва
                          но ако правиш по 10 сделки на година бива
                          няма такса за поддръжка на портфейла
                          а колко дерат за електронно банкиране и "поддържане на сметката" ... Мойте вече не се срамуват да взимат по 2 лева месечно на разплащателна..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение

                            Удобно е ако имаш електронно банкиране и търгуваш между другото.
                            точно
                            за между другото
                            защото са много бавни във всичко и не можеш да разбереш какво ти се случва
                            но ако правиш по 10 сделки на година бива
                            няма такса за поддръжка на портфейла

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              доволен ли си от ОББ като ИП?
                              Удобно е ако имаш електронно банкиране и търгуваш между другото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                                Момци, при мен дивидента пъкна.....ИП то е ОББ
                                доволен ли си от ОББ като ИП?

                                Коментар

                                Working...
                                X