IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цената по-скоро ще се вдига...
    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Да очакваме ли цената да пада до тези нива според вас?

      Коментар


      • Може и да купим- цената е добра.. Ако са умни ще ги пуснат в сезона на дивидентите..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Зависи кога през годината ще е, ама и аз предполагам че ще е някъде там 1.15-1.20лв
          Оказа се почти прав в прогнозата си за увеличението на капитала
          http://www.infostock.bg/infostock/co...ents/0EA/15532

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Стига, бе: та нямаш ли Жаби?


            Аз - тоже доволен от Еланката - само се чудя кога да си зема още - сега ли или след увеличението на капиталът ли?
            а чаветата утре като пъкнат по нивите - нищо няма да вземеш
            те всичко ще оглозгат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Обоснови се ,аз пък мисля че ще е 1.30
              ходих на врачка..... Тя така ми каза....засега познавам без да съм специалист .....ще видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                Другари аз смятам че цената на увеличението ще бъде 1,20 за акция........
                Зависи кога през годината ще е, ама и аз предполагам че ще е някъде там 1.15-1.20лв

                Коментар


                • И аз обмислям за новата емисия, но зависи от цената..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                    Другари аз смятам че цената на увеличението ще бъде 1,20 за акция........
                    Обоснови се ,аз пък мисля че ще е 1.30

                    Коментар


                    • Другари аз смятам че цената на увеличението ще бъде 1,20 за акция........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Тук за втора поредна година май ще имам най-високата дивидентна доходност, спрямо цена на финансиране... Няма как да не съм доволен, при положение че преди месец-два обмислях дали да не изляза от инвестицията. Добре че не го направих...
                        Стига, бе: та нямаш ли Жаби?


                        Аз - тоже доволен от Еланката - само се чудя кога да си зема още - сега ли или след увеличението на капиталът ли?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Активизира се позицията тия дни. Някой по-запознат да сподели какви са му прогнозите за годишната печалба на акция туканка.... Ако прехвърлят 10ст. ще ме изкефят.
                          Тук за втора поредна година май ще имам най-високата дивидентна доходност, спрямо цена на придобиване... Няма как да не съм доволен, при положение че преди месец-два обмислях дали да не изляза от инвестицията. Добре че не го направих...
                          Last edited by mancev; 10.11.2017, 16:05.

                          Коментар


                          • Активизира се позицията тия дни. Някой по-запознат да сподели какви са му прогнозите за годишната печалба на акция туканка.... Ако прехвърлят 10ст. ще ме изкефят.
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
                              "Елана Трейдинг" има инересна оценка на хартията към м. Юни - Юли т.г..
                              Къде е отчетът, не съм го видял?
                              На сайтът им
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • "Елана Трейдинг" има инересна оценка на хартията към м. Юни - Юли т.г..
                                Къде е отчетът, не съм го видял?

                                Коментар

                                Working...
                                X