IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    А капиталова загуба, колко?
    Доста хора купуваха на 1,35 и нагоре.. сега колко години ще трябва да събират стотинки от дивидент че да си наваксат капиталовата загуба?
    Ти си гледай избушеняците дето си се набабанил пък ние какво ще правим не е твоя работа

    Коментар


    • До кога беше срока за записването на новите акции..

      В периода 06.03.2018 - 21.03.2018 - трябва да се явиш в някой офис на Елана Трейдинг и да заявиш че искаш да купиш еди колко си акции. По сметката трябва да имаш съответния брой права. Подписваш няколко документа и ти вземат малко комисионни. И това е.

      Би трябвало да може да се записват нови акции от всички ИП..
      Last edited by Kiro; 01.03.2018, 19:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        От днес е без права, но с дивидент, прав си!
        Как без права от днеска ? Моля разяснете нещо съм пропуснал явно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Кво се дракате - от днес вече сме без права, нали? Или греша? Така че дискаунтът е за правата, които следва да са около 10 стинки. Дивидентът все още не е гласуван и си важи
          От днес е без права, но с дивидент, прав си!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Доста сте се разпенявили тука... Според мене пък увеличението успешно ще мине и замине и догодина по това време пак ще сме в интервала 1.40-1.50
            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              А капиталова загуба, колко?
              Доста хора купуваха на 1,35 и нагоре.. сега колко години ще трябва да събират стотинки от дивидент че да си наваксат капиталовата загуба?
              Ми да не са купували на толкова бе, Батя, всеки сам си решава кога и как. Аз си взех на 1,30, като съм изрично наясно, че ще пада - права+дивидент. След 3 месеца плюнча калема и смятам - и да съм на загуба, ще е минимална, но трябва да съм на печалба от 10-на стинки, пък да видим дали са ми верни сметките
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                А капиталова загуба, колко?
                Доста хора купуваха на 1,35 и нагоре.. сега колко години ще трябва да събират стотинки от дивидент че да си наваксат капиталовата загуба?
                да не забравяме и че четвъртото тримесечие на 2017 печалба почти няма - само 61 хиляди

                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Кво се дракате - от днес вече сме без права, нали? Или греша? Така че дискаунтът е за правата, които следва да са около 10 стинки. Дивидентът все още не е гласуван и си важи
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    Ами аз съм навит и на 7 / 2 = 3.5%. Пак не е зле.
                    зле е
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • А капиталова загуба, колко?
                      Доста хора купуваха на 1,35 и нагоре.. сега колко години ще трябва да събират стотинки от дивидент че да си наваксат капиталовата загуба?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение

                        За последдна година. След увеличението, я камилата я камиларя.
                        Ами аз съм навит и на 7 / 2 = 3.5%. Пак не е зле.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Тук скоро верно ще стане 1.10

                          0.09 / 1.23 = 7.3% дивидентна доходност. Не е зле.
                          За последдна година. След увеличението, я камилата я камиларя.

                          Коментар


                          • Тук скоро верно ще стане 1.10

                            0.09 / 1.23 = 7.3% дивидентна доходност. Не е зле.

                            Коментар


                            • Аз не смятам да участвам в увеличаването. Според вас как ще е по-добре да си продам правата. Чрез аукцион или като задам цена?

                              Коментар


                              • Да не ги е страх от Градус..Аз при това положение ще запиша само половината от планираното..Не ми харесва, че лъжат..

                                Коментар

                                Working...
                                X