IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук цената на права се вдигна леко нагоре. Да не се окаже че правата все пак ще стигнат 5-6 ст.

    Коментар


    • Днес записах 100% от увеличението....мисля да купя още една пета на притежаваните към този момент и средната на придобиване за всички времена от както съм тук ще бъде около 1,12лв/брой.....пък времето ще покаже

      Коментар


      • Точно! Емисионната трябваше да е равна на пазарната към момента на обявяването на увеличение минус дивидента по старите. Това щеше да е най-справедливо и честно спрямо настоящите акционери. *нямам акции и не мисля че ще имам, просто следя казуса и действията на Елана за да си правя изводи за напред...
        Батя, по принцип предишният ти усет тук беше релевантен, обаче, ако това което предлагаш беше направено ....провала щеше да е сигурен. Като се търсят над 10 милиона от пазара, преди Ipo за 100 мил (10 пъти по-голямо) то ..... без дисконта ... позицията щеше да потъне в 5-та глуха! (по ликвидност, не че ще се занули ) !!! Ta ... според мен - елана го играят по най-добрия начин. Не се дават киинти назаем за бъдещи реултати все пак. Тук си говорим врели-некипели!!! И пишем че не е препоръка разбира се
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Ти имаш проблем със споделянето на "светЪ" ..... явно с времето се е обострила жаждата за жертви и захранки!
          Причини бол след като си оцелял на този измъчен пазар, но трябва и усет за възпроизводство освен консумация
          на кръв и въздушно пространство
          пп. Лични наблюдения - не си единствения от по старото поколение,- до голяма степен заслугата е ваша за състоянието на пазара и неадекватните защитни функции на миноритарните учасници в него! Извинявам се , че точно твоя пост ми препълни чашката. Съвсем наскоро и по други теми се ронеха сълзи за РАЗНОБОЯ сред дребните Хакционери !

          Бик бер, тук някъде трябва да се работи от хора ВЕЩИ и с ОПИТ и да не се оправдавате , че не е за първи път инициирано във форума, а да се постараете въпреки, че ще има и "изпозвачи" и "противници с аргументи" яхнали вълната или с камък пред колелото. Намерете формата и аргументите и застанете отпред ;- не смея да Ви изброявам за да не пропусна някой !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
            По едно време и ДВИ редовно "минаваше" от тук...
            когато трябва да се доят "биците", и други услуги без ръце ще правят
            Успех!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Загубиха теб ,но спечелиха фондовете......ти кого би предпочел на тяхно място.?Хубава си е компанията ,бързо навлязоха на пазара и се развиват .Очаквам в бъдеще да се представят поне като Адванса.Явно спекулативни врътки тук ще са обречени ...
              мислиш ли? Защото това е обречен бизнес - съвсем скоро банките ще навлязат силно в него, и Евереста е чао, при това доста бързо, защото и най-малката банка е много по-силна финансово от Елана, Вярвам, че ме разбираш
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                ... за когото е по-важно да събере колкото е възможно повече пари от пазара, а не да зашити интереса на настоящите инвеститори...
                По едно време и ДВИ редовно "минаваше" от тук...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Минке, брат, ти към Камен Евереста Колчев ли имаш уважание Стига де, не те имам за наивен, а още по-малко за глупав Аз влязох тук за врътката с правата и дивидента, която определено няма да ми се получи, точно заради мизерните практики на въпросния Колчев Евереста, за когото е по-важно да събере колкото е възможно повече пари от пазара, а не да зашити интереса на настоящите инвеститори, с което не само ме загуби, но и получи един доста недоволен клиент-инвеститор. Та понеже тук четат и пишат не един и два служителите на Елана, могат просто да кажат едно извинявай, защото с подобни практики тази компания въри с уверени крачки към едно място, което определено не е хубаво. Имам, ще ги продам и пак ще се изнеса на Запад, там поне подобни мърши като Евереста са единици и си личат отдалеч!
                  Ееееее, този път се опитах да бъда по-така, позитивен и оптимист. С Елана съм приключил "взаимоотношения" през далечната 2004 г. От тогава досега не вярвам нещо да се е променило.

                  Абе нали знаете, по-добре нищо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Минке, брат, ти към Камен Евереста Колчев ли имаш уважание Стига де, не те имам за наивен, а още по-малко за глупав Аз влязох тук за врътката с правата и дивидента, която определено няма да ми се получи, точно заради мизерните практики на въпросния Колчев Евереста, за когото е по-важно да събере колкото е възможно повече пари от пазара, а не да зашити интереса на настоящите инвеститори, с което не само ме загуби, но и получи един доста недоволен клиент-инвеститор. Та понеже тук четат и пишат не един и два служителите на Елана, могат просто да кажат едно извинявай, защото с подобни практики тази компания въри с уверени крачки към едно място, което определено не е хубаво. Имам, ще ги продам и пак ще се изнеса на Запад, там поне подобни мърши като Евереста са единици и си личат отдалеч!
                    Загубиха теб ,но спечелиха фондовете......ти кого би предпочел на тяхно място.?Хубава си е компанията ,бързо навлязоха на пазара и се развиват .Очаквам в бъдеще да се представят поне като Адванса.Явно спекулативни врътки тук ще са обречени ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Точно! Емисионната трябваше да е равна на пазарната към момента на обявяването на увеличение минус дивидента по старите. Това щеше да е най-справедливо и честно спрямо настоящите акционери.

                      *нямам акции и не мисля че ще имам, просто следя казуса и действията на Елана за да си правя изводи за напред...

                      Ти имаш проблем със споделянето на "светЪ" ..... явно с времето се е обострила жаждата за жертви и захранки!
                      Причини бол след като си оцелял на този измъчен пазар, но трябва и усет за възпроизводство освен консумация
                      на кръв и въздушно пространство
                      пп. Лични наблюдения - не си единствения от по старото поколение,- до голяма степен заслугата е ваша за състоянието на пазара и неадекватните защитни функции на миноритарните учасници в него! Извинявам се , че точно твоя пост ми препълни чашката. Съвсем наскоро и по други теми се ронеха сълзи за РАЗНОБОЯ сред дребните Хакционери !
                      Last edited by inta53; 08.03.2018, 21:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                        Върни се и доста по назад във времето и изследвай част от практиките на Елана. С цялото ми уважение към г-н Колчев, не случайно през времето имаше търкания с ПФ около Агрофонда. Много хора помнят какво беше там. Нямам.
                        Минке, брат, ти към Камен Евереста Колчев ли имаш уважание Стига де, не те имам за наивен, а още по-малко за глупав Аз влязох тук за врътката с правата и дивидента, която определено няма да ми се получи, точно заради мизерните практики на въпросния Колчев Евереста, за когото е по-важно да събере колкото е възможно повече пари от пазара, а не да зашити интереса на настоящите инвеститори, с което не само ме загуби, но и получи един доста недоволен клиент-инвеститор. Та понеже тук четат и пишат не един и два служителите на Елана, могат просто да кажат едно извинявай, защото с подобни практики тази компания въри с уверени крачки към едно място, което определено не е хубаво. Имам, ще ги продам и пак ще се изнеса на Запад, там поне подобни мърши като Евереста са единици и си личат отдалеч!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Точно! Емисионната трябваше да е равна на пазарната към момента на обявяването на увеличение минус дивидента по старите. Това щеше да е най-справедливо и честно спрямо настоящите акционери.

                          *нямам акции и не мисля че ще имам, просто следя казуса и действията на Елана за да си правя изводи за напред...
                          Върни се и доста по назад във времето и изследвай част от практиките на Елана. С цялото ми уважение към г-н Колчев, не случайно през времето имаше търкания с ПФ около Агрофонда. Много хора помнят какво беше там. Нямам.

                          Коментар


                          • Някой може ли да ми обясни какво и как за тези права? Насоки къде да прочета също са от полза.

                            Коментар


                            • Дивидентите дотук + текуща цена 1.10 е нещо което е повече от супер за ПФ.

                              Коментар


                              • Здравейте колеги! Не забравяйте гледната точка на фондовете, които са основата за успеха на увеличението...

                                Коментар

                                Working...
                                X