IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    те и другите акции още не са платени
    Е като си ги записал, ИП-то ще си вземе парите от сметката ти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

      Ако падне под 1.1 намалява и вероятността да се запишат всички акции от аукциона.
      те и другите акции още не са платени

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

        Предвид низходящия тренд на борсата и на фона на международните борси, вероятността да падне под 1.10 нараства ! По-важното е да не задържи под тази граница !
        Нямам акции, но следя позицията .
        Ако падне под 1.1 намалява и вероятността да се запишат всички акции от аукциона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Същестува си винаги този риск някой да им тегли една и да не плати. Докато не са взели парите - не са взели парите. Това са реалностите.
          сега е момента на маркет мейкарите им да натиснат нагоре, че ако продължават да си бъркат в носа може и да изпуснат питомното - никой да не плати нищо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
            Интересно какво се случва чисто теоритично когато пазарната цена падне под предложената цена за увеличение на капитала и всеки почне да си харчи парите за покупки от борсата, вместо да си ги пази до там кой Април беше 27-ми мисля. В миналото имало ли е подобни сценарии с друга позиция?
            Предвид низходящия тренд на борсата и на фона на международните борси, вероятността да падне под 1.10 нараства ! По-важното е да не задържи под тази граница !
            Нямам акции, но следя позицията .

            Коментар


            • Същестува си винаги този риск някой да им тегли една и да не плати. Докато не са взели парите - не са взели парите. Това са реалностите.

              Коментар


              • Интересно какво се случва чисто теоритично когато пазарната цена падне под предложената цена за увеличение на капитала и всеки почне да си харчи парите за покупки от борсата, вместо да си ги пази до там кой Април беше 27-ми мисля. В миналото имало ли е подобни сценарии с друга позиция?

                Коментар


                • 1.10...

                  Коментар


                  • Освен да сложа лимитирана купува на 1.09 за цялото количество, които съм записал. То сигурно всички така ще направят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Беше ти "паднало пердето", аз се опитах о време да ти е светло , нооо .... ти си видя, а и ....
                      Здраве да е, другото се оправя. Наздраве
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Макар това да са камъни в моята градинка, а аз да не се считам като част точно от тези хора, то мисълта ми харесва, уместна е в случая и си е изцяло за моя сметка. Финансова. Аз за друго пискам, но да не се повтарям - адмирации за болднатото!

                        Беше ти "паднало пердето", аз се опитах о време да ти е светло , нооо .... ти си видя, а и ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Г-н Груев, много добре знаете, че нямаше как да се включа в гореописаният арбитраж. На борсата нямаме къси и нямаше как да Ви продам акции, които не притежавам и днес да си купя обратно правата. Между другото света е забележително нещо. Пълно е хора, кото плащат за глупостта си, но никой не се оплаква от нея. Все друг е виновен. Успешна търговия и следващият път повече късмет.
                          Макар това да са камъни в моята градинка, а аз да не се считам като част точно от тези хора, то мисълта ми харесва, уместна е в случая и си е изцяло за моя сметка. Финансова. Аз за друго пискам, но да не се повтарям - адмирации за болднатото!

                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            4Д, ми то арбитража си беше от 1,19 стинки нагоре (с дивидента) и тече вече месец - ти що не се включи? Има само един проблем - а за чий ще са сти тия акции после? То и аз така влязох, с обещанията за светло бъдеще, след като видях корекция от 1,60 насолу, пък и увеличение - викам си, все ще има балами да го запишат на сносна цена, че и да направят хубава цена на правата, ама нъцки, баламата се оказах аз и всички настоящи.

                            Та само не разбрах какво ми е лишеното от логика? Ако Евереста не беше договорил вече всичко, то спокйоно увеличението щеше да е на кантар и при права на корем от 0,1 стинка, то 10 милки права щяха да са 10К лева - не особено голяма сума, ако се съберат няколко "хейтъра" като мен с по 1000 лева Чисто хипотетична сиуация, подчертавам още веднъж
                            Г-н Груев, много добре знаете, че нямаше как да се включа в гореописаният арбитраж. На борсата нямаме къси и нямаше как да Ви продам акции, които не притежавам и днес да си купя обратно правата. Между другото света е забележително нещо. Пълно е хора, кото плащат за глупостта си, но никой не се оплаква от нея. Все друг е виновен. Успешна търговия и следващият път повече късмет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Това би било чист арбитраж, което си е рядкост за нашият пазар.
                              За това попитах дали го е виждал в реалния живот, защото аз не си спомням за подобен случай на арбитраж на нашата борса в последните 15 години, в резултат на който да се е стигнало до незаписване на съществено количество нови акции, но времето ще покаже. Винаги има първи път.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Гледай го като покупка на опция. В случай, че имаш акции можеше да си купиш права на 0,001 и до крайната дата за плащане да си продаваш акции за да се финансираш. Това би било чист арбитраж, което си е рядкост за нашият пазар. Пък и да не успееш да намериш арбитраж ца целият обем при цена от 0,001 не е фатално. Определено теориите на г-н Груев ми идват доста емоционални, но лишени от всякаква логика.
                                4Д, ми то арбитража си беше от 1,19 стинки нагоре (с дивидента) и тече вече месец - ти що не се включи? Има само един проблем - а за чий ще са сти тия акции после? То и аз така влязох, с обещанията за светло бъдеще, след като видях корекция от 1,60 насолу, пък и увеличение - викам си, все ще има балами да го запишат на сносна цена, че и да направят хубава цена на правата, ама нъцки, баламата се оказах аз и всички настоящи.

                                Та само не разбрах какво ми е лишеното от логика? Ако Евереста не беше договорил вече всичко, то спокйоно увеличението щеше да е на кантар и при права на корем от 0,1 стинка, то 10 милки права щяха да са 10К лева - не особено голяма сума, ако се съберат няколко "хейтъра" като мен с по 1000 лева Чисто хипотетична сиуация, подчертавам още веднъж
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X