IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Елана Агрокредит АД (EAC / 0EA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичове, цената в обозримо бъдеще няма да е тази която е ............... човек трябва много да заспал и да не вижда пред носа си за да го проумее. Успех на ВСИЧКИ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
      Петьо, откъде да знае Елана къде те сърби, за да те почеше? Може би е най-добре да им звъннеш лично и да ги светнеш за сероизната загуба, която ги грози.
      Доколкото разбирам в тази тема редовно пишат две лица, които имат проблем най-вече с факта, че на БФБ има и позиции, които се търгуват на принципа на свободния пазар - цената се определя от търсенето и предлагането, а не от манипулации. Също много дразнещо е, че съществува някакъв си Еверест, който не е разбрал, че трябва да манипулира цената на въпросната акция. И не само да я манипулира, но да го прави в нужната на двамата форумци посока. Съответно липсата на желаната манипулация в дадения момент в "точната" посока води до люто недоволство и смъкване на доверието от Евереста и маркет мейкъра.
      Да не си ти този пишман маркет мейкър, че така го браниш? Нека остане така цената пък ще си говорим дали съм само аз бил този дето няма да си плати заявените права. Проблема не е мой за да им се обаждам, има и други позиции на БФБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        Иначе защо да не побутнат нагоре? - с едни 10К цената ще скори с 7-8ст. и сътветно такива като мен ще си платят правата. По моя оценка ще загубят милиони.
        Петьо, откъде да знае Елана къде те сърби, за да те почеше? Може би е най-добре да им звъннеш лично и да ги светнеш за сероизната загуба, която ги грози.
        Доколкото разбирам в тази тема редовно пишат две лица, които имат проблем най-вече с факта, че на БФБ има и позиции, които се търгуват на принципа на свободния пазар - цената се определя от търсенето и предлагането, а не от манипулации. Също много дразнещо е, че съществува някакъв си Еверест, който не е разбрал, че трябва да манипулира цената на въпросната акция. И не само да я манипулира, но да го прави в нужната на двамата форумци посока. Съответно липсата на желаната манипулация в дадения момент в "точната" посока води до люто недоволство и смъкване на доверието от Евереста и маркет мейкъра.

        Коментар


        • Значи самите Елана не си вярва, че цената е по-нагора. Иначе защо да не побутнат нагоре? - с едни 10К цената ще скори с 7-8ст. и сътветно такива като мен ще си платят правата. По моя оценка ще загубят милиони. От мен 30К, но аз съм дребна риба. Никой не може да ме убеди, че и другите(включително и фондовете) не чакат да видят каква е цената и тогава да плащат...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
            ...

            Не виждам защо някой да вдига сега цената на 1,2 та да може балъците да излязат на по-ниска загуба. Влиза се на дъното момчета, а и баба знаеше, че ще е тука

            ...
            Ами успех, норвежецо, и се допитвай по-често до баба си, явно тя е голям корифей, за разлика от балъците като мен. Обаче пък наистина трябва да си балък, щом още вярваш на Евереста - щом имаш още, дръж, осло, дръж
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              Като гледам цената тук ще ми изгорят към 30К права. Ако някой ги иска - да се обажди, може да измилим някаква врътка. Чувал съм, че Елана имат маркет мейкъри, ако е така ще са много некадърни. С едни 10К можеха да вдигнат цената с 10ст и съответно да съберат милиони. Предполагам не съм само аз дето ще се откаже от правата..
              Ако имаш стари акции, виж днес вървят по 1,12 и на 1,11 има надебеляващ бид
              можеш да продадеш от старите и да запишеш от новите по 1,1 лв.

              но имаш още 1-2 дни за тази работа, защото сетълмента е 2 дни

              Според мен някой около Елана трябваше да купи права и имайки стари акции да продава на 1,10 и да записва акции
              но пак с комисионите и цената на правата ще му се върже сметката на поне 1,101+комисиона

              Не виждам защо някой да вдига сега цената на 1,2 та да може балъците да излязат на по-ниска загуба. Влиза се на дъното момчета, а и баба знаеше, че ще е тука

              Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК. Имам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                Като гледам цената тук ще ми изгорят към 30К права. Ако някой ги иска - да се обажди, може да измилим някаква врътка. Чувал съм, че Елана имат маркет мейкъри, ако е така ще са много некадърни. С едни 10К можеха да вдигнат цената с 10ст и съответно да съберат милиони. Предполагам не съм само аз дето ще се откаже от правата..
                Ти ще си от малкото, останалите вЕрват на Евереста - sad but true! И аз се надявах на маркетмейкъра и т.н., но Lesson learned< та недей да изпадаш в моето положение и да се надяваш на дядо Коледа. А увеличението ще си мине, при това ще си мине яко и най-вероятно ще си загубя баса за записаване под 90% на емисията, нищо чудно да се запише на 95%+ - балъците никога не свършват, особено когато работят с чужди пари по фондовете...
                П.С. За правата не се коси - за 30К си загубил 30 лева - пари за семки
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Като гледам цената тук ще ми изгорят към 30К права. Ако някой ги иска - да се обажди, може да измилим някаква врътка. Чувал съм, че Елана имат маркет мейкъри, ако е така ще са много некадърни. С едни 10К можеха да вдигнат цената с 10ст и съответно да съберат милиони. Предполагам не съм само аз дето ще се откаже от правата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    логигата ти бега нещо- ако падне или даже остане на 1.1 тези дни - няма да мине увеличението, никой няма да плати заявеното. Съответно софиксо - само през крив макарон ...
                    Тя на мене логиката ми бега от 40 г. . ама щом оцелях и след 2007 и сега съм по силен (но за съжаление по стар) значи господ ме пази . Сега сериозно - и да падне под лев пазарна увеличението пак ще мине заради фондовете и невъзможността им да наберат нужния пакет от пазара без да пратят цената в небето.
                    Ситуацията е следната минава увеличението на 1,1 и следва дивидентна доходност мин 5,5% за следващата година спрямо цената на увеличението с тенденция да нарасне до 7 - 7,5 % за 2019г. Който купил купил....... следващия път когато ще може да се придобие голям пакет на сносна цена (разбирай над 5,5% див. доходност ) на следващото увеличение на капитала (ако всичко се развива нормално) ........ личната ми прогноза за цената на акцията до края на годината е 1,3 лв минимум !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                      Ако падне под 1.1 ще се нагрухам яката...ще купувам само тука и никъде другаде.....после като влезем у софиксо ша ги продавам на никиту
                      логигата ти бега нещо- ако падне или даже остане на 1.1 тези дни - няма да мине увеличението, никой няма да плати заявеното. Съответно софиксо - само през крив макарон ...

                      Коментар


                      • Ако падне под 1.1 ще се нагрухам яката...ще купувам само тука и никъде другаде.....после като влезем у софиксо ша ги продавам на никиту

                        Коментар


                        • Всичко е супер, заковахме емисионната, маркет мейкъра го нЕма, чакаме да видим дали ще слезе и под нея. Ама пък сме с най-висока дивидентна доходноста, на БФБ-туууу - ако слезе още, ще стане още по-голяма, кой ти гледа тук някакви си капиталови загуби, акцията е супер, рулира и е сейф хевън
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • https://www.dnes.bg/business/2018/04...m_campaign=RSS

                            Коментар


                            • Качи картинката на Imgur, защото сайтът на Инвестор не може да качва картинки като хората. Нищо, че е 2018-та, хората правят коли, които се карат сами, изстрелват ракети, които са за многократна употреба и си кацат сами обратно. А ние не можем да качим картинка във форум.
                              Last edited by X_Y; 05.04.2018, 22:55.

                              Коментар


                              • 1,9 млн. е добре за февруари
                                то това е последния им кеш
                                явно за март и април ще се взема кредит...
                                може би ще минат над 1:1 съотношението за малко, предвид новия капитал

                                Коментар

                                Working...
                                X