IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИД Надежда АД (NAD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от softohold Разгледай мнение
    Какьв е предмета на дейност на ИП Надежда АД
    ИМАЛИ да6терни компании
    Ми ДФ, има акции, облигации и кеш (депозити), цената всеки ден би тябвало да е ясна до стинка, а не до пъти ?

    Коментар


    • Какьв е предмета на дейност на ИП Надежда АД
      ИМАЛИ да6терни компании

      Коментар


      • Някой може ли да обясни цената тук ?

        Коментар


        • Интересен портфейл!

          вече имам акции!
          Не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho
            Не четеш момче!

            В БФБ-София АД е постъпила следната информация от ИД Надежда АД-София /NAD/:
            Подписката за увеличението на капитала на ИД Надежда АД-София приключи успешно на 19.01.2007 год. Записани бяха 624 103 броя акции, като емисионната им стойност бе заплатена по набирателната сметка на дружеството.
            Явно има нещо такова... Мерси. От друга страна, чудно ми е какво й е публичното на една компания, която дори web site няма и не се похвалва, че е успяла да си увеличи капитала. (Авторът не притежава акции в дружеството, настоящото да не се тълкува като съвет за покупка или продажба на акции)

            Коментар


            • Не четеш момче!

              В БФБ-София АД е постъпила следната информация от ИД Надежда АД-София /NAD/:
              Подписката за увеличението на капитала на ИД Надежда АД-София приключи успешно на 19.01.2007 год. Записани бяха 624 103 броя акции, като емисионната им стойност бе заплатена по набирателната сметка на дружеството.

              Коментар


              • Много ми е интересно кога някой ще благоволи да съобщи успешно ли е увеличението на капитала или не. 19 беше крайния срок за записване...

                Коментар


                • Ха, къде изчезнаха всички поръчки по тази позиция?

                  Коментар


                  • Нещо и на аукциона нямаше достатъчно мераклии за правата...

                    Коментар


                    • Ще пускаме правата по 1 ст. Жалко имам сантимент към тази акция - кътам си я от масовата приватизацийка още :-). Да се чудиш и да се маеш как съм си я избрал тогава по жанвължаново време. Чини ми се, че целта на увеличението е двама господа от ПИБ да си увеличат лесно дела в дружеството... Не знам дали съм прав де...

                      Коментар


                      • Напазари си нещо друго....май ще ни мотат до безкрай....

                        Коментар


                        • И тези господа на странни цени ще емитират. По-добре да напазарим от сега съществуващите акции на 1,37 наместо да даваме по 1,40 и да чакаме месеци.

                          Коментар


                          • Явно никой не знае

                            Коментар


                            • Някой знае ли кога ще излязат акциите от увеличението на капитала на NAD?

                              Коментар


                              • За утре нови ценови ограничения:

                                1.11 - 1.50

                                Коментар

                                Working...
                                X