IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Котировки и коментари за непублични акции - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • котировки и коментари за непублични акции

    Оттеглям си питането.

    Коментар


    • котировки и коментари за непублични акции

      Да, значи тогава айде някой да сезира комисията! Майтап.
      Инвесторе, някога комисията интересувала ли се е от вашата дейност? Просто питам. В "нормалните" страни подобни сайтове се гледат под лупа от регулатора. Интересно е.
      Алекси, как е в Унгария по този въпрос?

      Коментар


      • котировки и коментари за непублични акции

        Наистина е публично, в Интернет сме "неопределен кръг лица"

        Коментар


        • котировки и коментари за непублични акции

          Това тук не е ли публично предлагане по смисъла на закона за ценните книжа? Нищо че не са акции от публични дружества. Все пак е публична покана за инвестиции. Просто питам.

          Коментар


          • котировки и коментари за непублични акции

            Бих купил Антибиотика под 2лв.
            Имам и предложение: Ако успеем да направим този месец 5-10 сделки
            да предложим Investor да отвори постоянна тема.

            Коментар


            • котировки и коментари за непублични акции

              Имам "Развитие" 100бр.Интереси?

              Коментар


              • котировки и коментари за непублични акции

                40 ст. добре, но това ли е цената? Как да се определи, кой ги котира?
                А за Хранков и ТиБиЕс чувал ли си нещо, завлякоха маса народ преди години с огромни суми.

                Коментар


                • котировки и коментари за непублични акции

                  Тъй като КДА Развитие дава по 0.25 ст. дивидент на година мисля, че цена от 40 ст. е приемлива)

                  Коментар


                  • котировки и коментари за непублични акции

                    Не ща.

                    Коментар


                    • котировки и коментари за непублични акции

                      да - 5 лв

                      Коментар


                      • котировки и коментари за непублични акции

                        Хартисаха ми едни Соди. Някой купува ли???

                        Коментар


                        • котировки и коментари за непублични акции

                          А какво стана с акциите от Развитие, Хранков и ТиБиЕс Хотели?

                          Коментар


                          • котировки и коментари за непублични акции

                            Хубаво ще е форума да е постоянен.Някой знае ли как могат да се продадат акции на Балкантурист? Има и останали от Солвей Соди.

                            Коментар


                            • котировки и коментари за непублични акции

                              Орозов,

                              То не е въпрос за коментар ,а по-скоро да се орданизира мини пазар за акции на непублични дружества.Така ми се струва,че е ,като виждам и информацията от другите двама анонимни коментатори.
                              Аз също имах възможност за покупко/продажба на едно друйестжо,което в определен момент се превърна в непублично.Заявих на посредника желание за извънборсово търсене и за една година освен блокирани пари за тази сделка не съм видял нищо друго.Когато пожелах да разбера какви действия са правени за удовлетворяване на оето извънборсово търсене,се оказа,че са чакали някой да дойде и да заяви,че продава.Разбира се това не се е случило.Издействувах адресите на поделенията на дружеството в страната и помолих посредника да уведоми структурите си в съответните селища,но резултатът се влоши ,защото извън София "акцията" се "провеждаше" с още по-голямо безхаберие .
                              Та именно затова според мене е разумно да се намери форма,с която да има възможност да се търгува с акции на непублични дружества ,не да се прави игра.Могат да се купъват или продават по 1 или 2 бройки (кой както желае или има възможност) но да може да се прави.Чрез този форум виждам една такава възможност,макар че от виждането до правенето има доста голямо разстояние.Друг е въпросът,че участниците са ограничени.Но че се чете от брокери - това вече е полойително.

                              Коментар


                              • котировки и коментари за непублични акции

                                Присъединявам се към идеята!
                                Аз задържах моите Антибиотици. Не съм навит да ги продавам, но би ми било интересно какво цена ще се оформи на този "между нас си" пазар.

                                Коментар

                                Working...
                                X